Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PHP Warning:  fputs() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 20
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 22
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 27
PHP Warning:  fputs() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 20
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 22
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 27
PHP Warning:  fputs() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 20
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 22
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 27
PHP Warning:  fputs() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 20
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 22
PHP Warning:  fgets() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/ts3/ABot/include/commander.php on line 27


Nic w tym nie zmieniałem

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 

@czcz123

Jaką komendą odpalasz bota?

 

Normalnie odpalam bota przez ./bot.sh start

 

Po wpisaniu php core.php -i 1


PHP Warning:  array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ts3/ABot/functions/adminlist.php on line 31
PHP Warning:  array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ts3/ABot/functions/adminlist.php on line 31

A po wpisaniu php core.php -i 2 wyskakuje to co wysłałem wyżej.

Opublikowano

@MrBigBigosPl

A przy starcie wysyla?

 

@Vihaso

Jutro prawdopodobnie

Jakoś magicznie naprawiłem aczkolwiek inna funkcja nie działa a dokładnie grupa AFK po jakimś czasie.

 

Nie jednak nie nadal funkcja reklama nie działa xD

Opublikowano

@artur8889

 

Tylko gdy odpalam bota przez ./bot.sh start to edytuje mi tylko liste administracji, tylko jeden raz i już więcej nić się nie dzieje z botem.

Opublikowano

@artur8889

 

Tylko gdy odpalam bota przez ./bot.sh start to edytuje mi tylko liste administracji, tylko jeden raz i już więcej nić się nie dzieje z botem.

tak samo mam

Opublikowano

@artur8889

PHP Warning:  array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ts3/ABot/functions/adminlist.php on line 31
PHP Warning:  array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /home/ts3/ABot/functions/adminlist.php on line 31
Opublikowano

przetestowałem

nie działa kilka funkcji jak wiadomość powitalna, przynajmniej u mnie 

Użyłeś polskich znaków w zdaniu dlatego nie działa sam miałem z tym problem.

Ale i tak lubię tego typu wiadomości a nie że naraz wszystko pisze.

Pozdrawiam, G..

P.S dodaj ssy funkcji

 

­

Opublikowano

Witam, wczoraj już przeglądałem calutki kod Twojej aplikacji, widzę że powoli nasz dział się rozwija, cieszę się.

Mam wiele zastrzeżeń do Twojej pracy.

Na samym początku prosiłbym Ciebie abyś pisać coś oryginalnego, a nie zlepki z wszystkich botów w tym np. pokebot z mpc.

Ciężka droga przed Tobą, życzę Ci powodzenia w rozwijaniu Twojej aplikacji, pozdrawiam.

Opublikowano

@artur8889 fajnie by było jak byś w następnej aktualizacji zamieścił takie funkcje jak top 10 użytkowników, rangi informacyjne które pokazują ilość adminów aktywnych, ilość kanałów wolnych, ilość kanałów zarejestrowanych itp ;) 

Opublikowano

Witam

       	395 => array(     'groups' => array(82),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),

To 395 to jest id kanału pomocy? Jeśli tak to mogę dać id po przecinkach np 395,396 itd?

CERWERY CSGO
Globalna elita wśród graczy :)

Opublikowano

poprostu daj tak

 

    395 => array( 'groups' => array(82),
'user_msg' => 'user_msg.txt',
'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),

 

    396 => array( 'groups' => array(82),

'user_msg' => 'user_msg.txt',
'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),

Opublikowano

Działa, tylko mam problem że bot nie daje info dlaczego pokuje, nie odczytuje wiadomości z admin_poke.txt. 

I jeszcze jedno pytanko, czy można zrobić tak żeby bot zpokował tylko raz dla jednego użytkownika?

 

Tak to wygląda.

	$config['autopoke']['enabled'] = true; //Wlaczyc czy wylaczyc
    $config['autopoke']['admins_groups'] = array(63,68);     //waszystkie grupy adminow TeamSpeak3
    $config['autopoke']['messages'] = array(
        	3307 => array(     'groups' => array(63,68),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),
		
        	3308 => array(     'groups' => array(63,68),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),
			3309 => array(     'groups' => array(63,68),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt'),
			3457 => array(     'groups' => array(63,68),
                        'user_msg' => 'user_msg.txt',
                        'admin_poke' => 'admin_poke.txt')
						);
	$config['autopoke']['interval'] = array('days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 30); //Interwał pokowania
	$config['autopoke']['data'] = '1970-01-01 00:00:00'; 

CERWERY CSGO
Globalna elita wśród graczy :)

Opublikowano

Ustaw interwał na 30 minut to będzie pokeowało raz na 30 sekund.

Opublikowano

Jeśli ustawie interwał na 30min to bot będzie pokować od razu i potem co 30min, czy będzie sprawdzać raz na 30min czy ktoś jest na kanale?

CERWERY CSGO
Globalna elita wśród graczy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...