Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

posiadam malutki problem z tym bocikiem, prosto z mostu, bot działa elegancko lecz co jakieś 1-1.5h go wyrzuca z serwera lecz commander zostaje. Jakiś pomysł jak to rozwiązać? :)

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@SeV7eN

Nie znam dokładnej przyczyny, ale nie jesteś pierwszą osobą, która ma taki problem. Prawdopodobnie problemem jest coś dziwnego z pamięcią ram.

Wpisz w konsoli:

apt-get install htop
htop

I zobacz co tam sei dzieje ;)

 

@blackearl

Moze brakuje pamięci ram?


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@HeraQu Funkcja autopoke działa tylko, że nie wysyła wiadomości, ale to jest pikuś do ogarnięcia. Wystarczy edytować plik w folderze functions (autpoke.php) i zmienić ścieżkę do pliku msg. :)

Opublikowano

Nice! Szkoda, że mi się czasem bugował..

Masz jakieś wątpliwości? Zapraszam do kontaktu PW!

 

Opublikowano
Dnia 11.06.2017 o 14:16, blackearl napisał:

@HeraQu Funkcja autopoke działa tylko, że nie wysyła wiadomości, ale to jest pikuś do ogarnięcia. Wystarczy edytować plik w folderze functions (autpoke.php) i zmienić ścieżkę do pliku msg. :)

To wyślesz gotowy plik ?

Kontakt:

Discord: heraqu#6670

Opublikowano

Pomoże ktoś w edycji plików aby BOT generował kanały w poniższej formie ?
 

Cytat

 

[1] Kanał wolny

[2] Kanał wolny

[3] Kanał usera

  [3.1] Podkanał

  [3.2] Podkanał

 

 

Opublikowano

Dopisujesz rangi botow ktore maja byc ignorowane wszystko masz w komentarzach ;)

 

add:// Co do bugowania bota i wylaczaniu sie z braku pamieci polecam w ceonie dac skrypt ktory co godzine wylaczy bota i wlaczy. Dziala

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak zrobić żeby botów nie było widać w TOP a drugą rzeczą którą chcę się dowiedzieć jak zrobić żeby bot resetował się +\- co 1h ?

Opublikowano
3 minuty temu, tagaz0k napisał:

Bedzie aktualizacja do wersji ts3 : 3.0.13.7 ?

Bo aktualnie mi bot nie dziala na owej wersji.

Pobrałem, wgrałem, mi działa normalnie na tej wersji.

Opublikowano

Ja mam taki problem, że bot wchodzi na serwer zaktualizuje raz dane i na tym się jego praca kończy ktoś wie co może być nie tak ? Dodam, że patrzyłem też czy inne boty zadziałają ale to samo co tutaj

Opublikowano
1 godzinę temu, Kooby12 napisał:

Ja mam taki problem, że bot wchodzi na serwer zaktualizuje raz dane i na tym się jego praca kończy ktoś wie co może być nie tak ? Dodam, że patrzyłem też czy inne boty zadziałają ale to samo co tutaj

Musisz zainstalować dodatki po php5

Nie wiem jak instalowałeś php5. Jak apt-get install php to zrób tak:

Cytat

apt-get install php5-mbstring
apt-get install php5-curl

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałem sobie dziś wrzucić na serwer  ABot'a i mam problem, po odpaleniu przez ./bot.sh starter wyskakuje, ze się włączył, ale nic w nie działa mimo poprawnej konfiguracji.

Po odpaleniu komendą php core.php -i  wyskakuje błąd https://scr.hu/32mYXO 

177 linijka to linijka odpowiadająca za kanał, gdzie jest wszystko poprawnie pisane, bo tylko numer kanału zmieniłem

Linijka 177: "                       'channel' => 5," 

Masz jakiś pomysł co mogłoby być źle zrobione? 

Opublikowano

hej mam problem z botem
PHP Fatal error: Uncaught Error: Class 'mysqli' not found in /home/widmo/ABot/include/connect.php:4
Stack trace:
#0 /home/widmo/ABot/functions/top10connections.php(14): require_once()
#1 /home/widmo/ABot/core.php(2: include_once('/home/widmo/ABo...&apos
#2 {main}
thrown in /home/widmo/ABot/include/connect.php on line 4
takie coś mi wypluwa

nieregulaminowa sygna/eryk

Opublikowano

@wiadomski1 sprawdz czy zainstalowałeś phpmyadmina zimportowałeś plik bazy i czy dane w connect.php się zgadzają

Opublikowano
6 godzin temu, Maja.. napisał:

@artur8889

Popraw skany, masz na to 24 godziny. 

Gotowe. Tylko dlaczego przez błędy forum wygasły większość linków?


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

Hej, bot się odpala, lecz po chwili zostaje tylko 2 instancja. 

bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in /home/teamspeak/abot/include/ts3admin.class.php on line 3351

Minthost. 3 gb ramu. Dziala tylko ts3 + sinus + bot.

wersja ts: 3.0.13.8 on Linux

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...