Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT] ABot - Darmowy bot na Twój serwer TeamSpeak


artur8889

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@artur8889

Nie w konsoli nic nie pokazuje bot działa itd.. ale po wejściu na kanał nawet jak mam rangę która ustawiłem oraz nie jestem wyciszony i czekałem nawet na kanale z 2 godziny to i tak nie działał :/

 

 

Opublikowano
PHP Parse error:  syntax error, unexpected '$config' (T_VARIABLE) in /root/ABot/config/teamspeak.php on line 154

 

 

Linia 154

$config['getchannel']['interval'] = array('days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 0,'seconds' => 1); //Po jakim czasie od wejscia na kanal ma nadawac kanal prywtny

 

Jakieś pomysły??

Opublikowano
Średnik usunąłem w lini 153 . THX

 

Nowy problem.

 


                ****************

                * |  ABot v0.6.3   | *                                          

                ****************

               Zakaz rozpowszechania.

               Autor: ArrMeeR.

 

   Dziekuje za uzywanie moich aplikacji.

   Pozdrawiam, ArrMeeR.

ABot:  wlaczony!

 

 

Jednak Bot nie wchodzi na ts3.

ip jest na 127.0.0.1

Hasło root wpisałem.

Reszta jak w oryginale.

core.php nie wyświetla żadnych błędów.

Opublikowano

Sam w sobie bot tworzy automatycznie kanały czy przerzuca do istniejących #wolne?

W config nie mogę znaleźć nic na temat usuwania kanałów nieaktywnych. Jest taka opcja?

Obecnie trochę namieszałem w tym configu i vps pokazuje mi zużycie CPU 100%.

Chyba ze ten bot potrzebuje sporych zasobów?

Ale tym zajmę się jutro po pracy.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngFly1991

Darmowa wersja bota nie tworzy wolnych kanałów prywatnych, funkcja sprawdzająca kanały to channelchecker, ale jest ona troche pobugowana.

Niestety, darmowa wersja ma to do siebie, że zużywa bardzo dużo zasobów.


Pozdrawiam, ArrMeeR

Opublikowano

@artur8889 

No to nie pozostaje mi nic innego jak zakupienie u Ciebie pełnej wersji ABot.

Ciekawe czy wogóle mój biedny vps kvm z lvlup da rade?

Ile kosztowało [PSC] by to z pełna instalacją [ts3,ABot z autostartem]?

Noi mniej więcej ile czasu na to potrzebujesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...