Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Evalis.pl - Rework - Wiele zmian [DEDYK] Start 28.07.2015 18:00


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czy to przypadkiem nie Ty do mnie pisałeś że chcesz vps?

 

Czyli sam potwierdzasz że hasła trafiają rozkodowane, powinien napisać książkę pt. "jak skompromitować administratorów metin2" hicior!

Ten mój śmieszny serwerek ma więcej lajków na fb niż ty osób na serwerze przez całe swoje życie.

 

Dowód na te hasła:

INSERT INTO `account` VALUES ('140344', 'elo123123', '*B567E240D8E27FDAB54D85297A4AE224E0852BB7', 'jestemtesterem, '', '1234567', '[email protected]', null, null, 'd8557daa815fe964a7000bf2a4c93609', '', null, null, null, null, null, '', '2015-07-10 18:27:09', null, null, null, null, '0', 'OK', '', '0', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0', '127.0.0.1', '', '', null, null, null, null, '', '0', '0', null, null, '0', null)

Jestem testerem - rozkodowane hasło,

Wpis po elo123123 - hasło zakodowane.

 

Poprosiłem znajomka o wpis, więc pozdro łaku.

Czekam na stronę, ciekawe czy potwierdzi się moje przekonanie.

Tak to ja pisałem tylko ja go nie chciałem sam go oferowałeś ;c 

a jesteś tak zj3bany że nie dość że go oferowałeś to jeszcze w c***a poleciałeś ;/

Więc Wolałem sobie kupic

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A czy to przypadkiem nie Ty do mnie pisałeś że chcesz vps?

 

Czyli sam potwierdzasz że hasła trafiają rozkodowane, powinien napisać książkę pt. "jak skompromitować administratorów metin2" hicior!

Ten mój śmieszny serwerek ma więcej lajków na fb niż ty osób na serwerze przez całe swoje życie.

 

Dowód na te hasła:

INSERT INTO `account` VALUES ('140344', 'elo123123', '*B567E240D8E27FDAB54D85297A4AE224E0852BB7', 'jestemtesterem, '', '1234567', '[email protected]', null, null, 'd8557daa815fe964a7000bf2a4c93609', '', null, null, null, null, null, '', '2015-07-10 18:27:09', null, null, null, null, '0', 'OK', '', '0', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0', '127.0.0.1', '', '', null, null, null, null, '', '0', '0', null, null, '0', null)

Jestem testerem - rozkodowane hasło,

Wpis po elo123123 - hasło zakodowane.

 

Poprosiłem znajomka o wpis, więc pozdro łaku.

Czekam na stronę, ciekawe czy potwierdzi się moje przekonanie.

to się popisałeś :D.. A teraz wypierdalaj.

 

@Quentis. W jaki sposób to DT ułatwione?

Opublikowano

Ładna prezentacja jednak mało z niej wiadomo ;) 

 

Mimo wszystko polecam ;) 

 

Mam nadzieję że nie będzie bugów bo błedy to luzik.

Opublikowano

A czy to przypadkiem nie Ty do mnie pisałeś że chcesz vps?

 

Czyli sam potwierdzasz że hasła trafiają rozkodowane, powinien napisać książkę pt. "jak skompromitować administratorów metin2" hicior!

Ten mój śmieszny serwerek ma więcej lajków na fb niż ty osób na serwerze przez całe swoje życie.

 

Dowód na te hasła:

INSERT INTO `account` VALUES ('140344', 'elo123123', '*B567E240D8E27FDAB54D85297A4AE224E0852BB7', 'jestemtesterem, '', '1234567', '[email protected]', null, null, 'd8557daa815fe964a7000bf2a4c93609', '', null, null, null, null, null, '', '2015-07-10 18:27:09', null, null, null, null, '0', 'OK', '', '0', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0', '0', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '2018-01-01 19:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0000-00-00 00:00:00', '0', '127.0.0.1', '', '', null, null, null, null, '', '0', '0', null, null, '0', null)

Jestem testerem - rozkodowane hasło,

Wpis po elo123123 - hasło zakodowane.

 

Poprosiłem znajomka o wpis, więc pozdro łaku.

Czekam na stronę, ciekawe czy potwierdzi się moje przekonanie.

 

No kolego, postarałeś się.. tylko nie chce Cię smucić miałem jeszcze kilka innych pobocznych wersów gdzie były zapisywane punkty i statystyki w account.. więc zapytanie Ci nie wyszło :s

I nie miałem nullów w accouncie kolego.. nie wiem.. co chciałeś tym udowodnić, jakże żenujący jesteś?

Opublikowano

No kolego, postarałeś się.. tylko nie chce Cię smucić miałem jeszcze kilka innych pobocznych wersów gdzie były zapisywane punkty i statystyki w account.. więc zapytanie Ci nie wyszło :s

Gdybym poprosił znajomego, mógłbym podrzucić tutaj wszystkie rozkodowane hasła, ale nie jestem chujem, więc.. szkoda że nie mam już dostępu do tamtego vps'a to pokazałbym Ci tabelkę o której sam dobrze wiesz, nadal chcesz brnąć w swoje?

Zresztą.. sprawdź sobie login konta który podałem, zapewne masz kopie z serwera gdzie udawałeś wielkiego hakera.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Gdybym poprosił znajomego, mógłbym podrzucić tutaj wszystkie rozkodowane hasła, ale nie jestem chujem, więc.. szkoda że nie mam już dostępu do tamtego vps'a to pokazałbym Ci tabelkę o której sam dobrze wiesz, nadal chcesz brnąć w swoje?

 

Kolejny jeszcze śmieszniejszy, no udostępniajcie, chce zobaczyć SWOJE ZAPYTANIA, anie WASZE, ze swojej tabelki, ze swoimi specjalnymi wersami :)

Opublikowano

Quentis moja piczka :3 Polecam :3 Serwerek dopracowany, dużo pracy włożone itp itd. ;d

Opublikowano

Serwer z*********e zrobiony, na 100% wbiję, polecam.

Opublikowano

@Quentis. Pomyślałeś o ludziach którzy nie mają neta 100mb? Albo Ci którzy mają limity? Client powinien być już nawet tydzień przez startem serwera w zapowiedzi tak żeby każdy na spokojnie zdążył pobrać...Chwila moment..Nawet nie zrobiłeś zapowiedzi...

 

 

Opublikowano

powodzenia 10000 osob na start :)

 

A Tobie WeeZy o co chodzi? ;c

 

@Quentis. Pomyślałeś o ludziach którzy nie mają neta 100mb? Albo Ci którzy mają limity? Client powinien być już nawet tydzień przez startem serwera w zapowiedzi tak żeby każdy na spokojnie zdążył pobrać...Chwila moment..Nawet nie zrobiłeś zapowiedzi...

 

Nie było potrzeby, ogłaszane wszystko było na fanpagę, rozchodziło się.. dużo osób wiedziało o reworku, że będzie.. :)

Opublikowano

­

 

A Tobie WeeZy o co chodzi? ;c

Spokojnie on ma zawsze jakieś ale, nie było jeszcze żadnego serwera który zapłacił mu za reklamę i mu się nie spodobał ;).

Metin2list_GIF.jpg

Opublikowano

­

 

Spokojnie on ma zawsze jakieś ale, nie było jeszcze żadnego serwera który zapłacił mu za reklamę i mu się nie spodobał ;).

a ty jestes pierdolnietyu na umysle gimbusie czy masz problem psychiczny bo juz nie wiem?

pisze że życzę mu 1000 graczy na starcie bo serwer byl dobry moi znajomi na nim grali wiec 3m buźke krotko i do szeregu

 

A Tobie WeeZy o co chodzi? ;c

 

 

Nie było potrzeby, ogłaszane wszystko było na fanpagę, rozchodziło się.. dużo osób wiedziało o reworku, że będzie.. :)

o nic?

zycze ci tylko dobrze aby bylo duzo ludu bo moi znajomi grali tam u ciebie i zachwalali serwer

@Quentis.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

­

 

a ty jestes pierdolnietyu na umysle gimbusie czy masz problem psychiczny bo juz nie wiem?

pisze że życzę mu 1000 graczy na starcie bo serwer byl dobry moi znajomi na nim grali wiec 3m buźke krotko i do szeregu

 

o nic?

zycze ci tylko dobrze aby bylo duzo ludu bo moi znajomi grali tam u ciebie i zachwalali serwer
@Quentis.

Okej report za obrazę, na drugi raz spokojnie.

Metin2list_GIF.jpg

Opublikowano

Tak jak myślałem, że wejdziesz prędzej czy później.

Czekamy na komentarze Crime, Flourine i Harnasia - Całą spółkę :)

 

Ej odczep się ode mnie :<

 

Grałem na pierwszej odsłonie, serwer był nudny szczerze mówiąc no i oczywiście dostałem bana za nic. :s

I prawda jest taka, że bez flourine który Ci pomagał sobie nie poradzisz mordo, także myślę, że nie ma sensu tutaj wchodzić

Opublikowano

Prezentacja wykonana perfekt ale niestety nie zagram z uwagi iż bez isa będziemy nikim :/ nie mam zamiaru expić 10 lv po 8h jak to jest napisane w prezce ;) Bony też odstraszają 

369011438114957985586.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...