Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

1519 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

logo-ethana-eu.png

FABU%C5%81A.png

Swobodnie odetchnąłem świeżym i wciąż chłodnym powietrzem poranka. Słońce dopiero co wyjrzało zza drzew Czerwonego Lasu,

oświetlając drewniane chaty podgrodzia. Skręciłem za domem Kowala, przeszedłem przez most i znalazłem się na zielonej polanie.

Obok polany znajdowało się jezioro Yng, które było dumą całego królestwa, bowiem czystszej wody jak w Yng, nigdzie w świecie nie było,

a ryby które zadomowiły się tam, to najznakomitsze okazy. Zacząłem zastanawiać się nad wieloma sprawami, zaczynając na sensie życia, a kończąc na soczystej

mandarynie, którą był zjadł, jeżeli umiałbym łowić. Wtem, niespodziewanie z oddali usłyszałem jakieś dziwne wołanie - odwróciwszy się w stronę krzyków ujrzałem rybaka Huberta.

Hubert, a właściwie Josh Ming, to człowiek który podobnie jak zawodnicy, którzy chcą grać w polskiej reprezentacji - "zmienił obywatelstwo".

Ja: Co się stało Hubercie ?

H: Uważaj! Ni stąd ni zowąd pojawiły się straszne stwory ! Czarne, pełne nienawiści, niszczyły wszystko co napotykały na swojej drodze, a jezioro.. piękne,

błękitne, płynące szczęściem, zaczyna się pokrywać brązową sadzą, wszystkie ryby zginą! Zrobię wszystko, co tylko mogę, dam wszystko co mam najcenniejsze, tylko uratuj ryby!..

Ja: Zrobię wszystko co w mojej mocy, by uratować krainę przed złem, możesz być spokojny. Póki co, postaram się czegoś dowiedzieć.

H: Czekaj! To powinno Ci pomóc w walce z wrogiem.

.....Otrzymałeś Ostrze z Czerwonej Stali +0.....

Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć, spokój, ład, dobro - te wszystkie cechy spotkałem podczas mojego życia, mimo że lubiłem często

pochłaniać się w marzeniach, to nie byłem pewny czy potrafię, dać radę w walce z wrogiem. Nawet nie wiedziałem z kim przyjdzie mi się zmierzyć.

Zawsze chciałem być bohaterem, kimś takim, jaki był mój dziadek Av3nGeR. Czułem, że właśnie teraz dzieją się rzeczy, których los, będzie zależy ode mnie.

Postanowiłem, że dowiem się czegoś więcej u człowieka, który jest najstarszy w całym królestwie, przeżył praktycznie wszystkie najważniejsze momenty,

jako jedyny znalazł klucz do nieśmiertelności - To Uriel. Gdy zapytałem o najważniejsze, co lub kto jest przyczyną, dlaczego to robi, że w królestwie panuje chaos i nostalgia,

odparł tylko, że nie powinienem się do tego wtrącać, póki życie mi miłe, po chwili jednak spokorniał, schylił głowę i rzekł:

"Mlodzieńcze, to są sprawy, które się nawet fizjologom nie śniły, nie zdajesz sobie sprawy jak potężne są te bestie ! Są to Czarne Orki, które nie wiadomo z jakiej przyczyny

dostały się do naszego królestwa, przeczuwam że to sprawka tego cholernego wynalazcy, któremu jak zwykle mało - Chaegirab'owi...

Wiedziałem, że wiele nie wskóram, natomiast jakieś informacje udało mi się zdobyć, teraz liczył się tylko trening i ulepszanie swoich rzeczy. Udałem się do wujka, który

jest kowalem w naszej wiosce. Zawsze, gdy mam jakieś rzeczy do zrobienia, udaję się właśnie do niego. Pokazałem wujaszkowi moją zdobycz - ten nie mógł się nadziwić, skąd ta

rzecz znalazła się w moich rękach. Czasu coraz mniej, a ja chciałem jak najlepiej przygotować się do decydującej batalii. Poszedłem się na polanę do sąsiedniej wioski i

zacząłem niszczyć Plemię Dzikusów. Czułem, że rosnę w siłę, że osiągnę podobne efekty jak Robert Burneika. Biję jedną, drugą, trzecią grupkę, nie straszny mi żaden przeciwnik!,

aż tu nagle z jednego z nich wylatuje różowa kula. Wracam ile sił do chaty Uriela z kwerendą o przedmiot. Poznawszy jego właściwości, wiedziałem że walka z wrogiem będzie łatwiejsza.

Po ciężkim, niespodziewanie trudnym dniu powracam do swojej chaty. Nie jest ona zbyt wielka. Oczywiście drewniana jak wszystkie wokół o dachu pokrytym słomą zmieszaną z gliną,

co by nie przeciekał. W środku są trzy izby. Dwie malutkie służące nam jako miejsce spoczynku oraz większa izba, gdzie z ojcem jadam i czasami przyjmuję gości.

Tylko do mnie przychodzą ludzie. Mój tata, unika innych jak tylko może. Gdy moja mama umarła, zmienił się w zgorzkniałego człowieka. Wcześniej podobno był sympatycznym i często się śmiejącym gościem.

Przynajmniej tak twierdzi Samuel, gdyż ja nie mogę tego pamiętać, bo miałem zaledwie roczek gdy się to stało. Samuel jest w wieku mojego ojca. Nie raz mnie pocieszał, gdy byłem załamany,

czy też wybijał mój pomysł ucieczki z domu rodzinnego. Właściwie zachowywał się względem mnie, tak jak powinien zachowywać się prawdziwy ojciec. Niestety mój tata albo mnie ignorował, albo mnie karał.

Nigdy nie usłyszałem od niego dobrego słowa. Nigdy mnie nie pocieszył, ani nawet normalnie nie rozmawiał. Choć jest mistrzem szermierki, to nie on mnie nauczył władania mieczem.

Właściwie zapewniał mi tylko dach nad głową i jedzenie. Następnego dnia obudził mnie hałas z dworu. Podbiegłem do okna, spojrzałem na rynek, a tam wróg ! - Trzy Czarne Orki.

Nie zastanawiałem się ani przez moment, założyłem ekwipunek i zacząłem walkę na śmierć i życie ! Wyciągnąłem zza pazuchy swój ulubiony miecz i zacząłem nim wywijać. Nagłe pchnięcie, zwód i znów pchnięcie.

Odskok, kilka szerokich machnięć bronią i znów zasłona przed ciosem wroga. Prowadziłem walkę z przeciwnikami na tyle długo, że gdy skończyłem byłem cały oblany potem.

Zziajany ległem na trawie obok porzuconego miecza. Przez głowę przechodziła tylko jedna pewność - że jestem zbyt słaby by pokonać przeciwników. Jednak stało się coś niesamowitego,

przypomniałem sobie, że w walce z dzikusami, zdobyłem marmur. Powiedziałem sam do siebie - to ostatnia szansa! Czułem jak wraca mi energia, wszystkie rany jakie odniosłem w walce z wrogiem,

dodając do tego pot - zniknęły. Dostałem nowe siły! Ork pewny swego zwycięstwa podszedł do walki lekceważąco, co pozwoliło mi go szybko wykończyć. Widząc to dwa pozostałe Orki popędziły

pełną parą w moim kierunku. Odparłem ich ataki i zaatakowałem tak, ja za czasów świetności Rocky Balboa. Pobiegłem ile sił w nogach do Huberta by powiedzieć, że wróg został zlikwidowany.

Niespodziewanie, z silnego, brązowego sługi, stałem się ponownie młodzieńcem Ethanem. O swoich heroicznych czynach opowiedziałem rybakowi, który za pomoc obiecał mi nagrodę.

Po około dwóch minutach wrócił do mnie z powrotem i przekazał mi clienta do gry Metin2 Ethana, który jest obecnie przez administrację opracowywany i zostanie wydany,

gdy uznamy że zda poprawnie nasze wymogi .

WazneLinki.png

strona%20serwera.png

http://www.ethana.net

rejestracja.png

link%20do%20clienta.png

ffanpage.png

https://www.facebook.com/EthanaMetin2

teamspeak3.png

ts-tgaming.pl kanał Ethana.Eu

Informacje.png

Maksymalny%20Poziom.png

180

punktystatusu.png

95

Typ%20Serwera.png

Medium

raty%20serwera.png

Doświadczenie 750%

Drop przedmiotów 600%

Drop Yang 1000%

Jak to przedstawia się w praktyce ?

W czasie 10 godzinnej rozgrywki udało mi się zdobyć 100lvl, oraz

uzbierać dosyć pokaźną sumkę Yang.

Wszystko zależy od umiejętności gracza

Liczba%20Bonoss%C3%B3w.png

5

liczba%20umiejetnosci.png

Standardowa

liczba%20kanalow.png

5

sklepy%20w%20grze.png

handlarz2.png

handlarz.png

handlarz4.png

nastartgry.png

eqnastart.png

Co%20Ze%20skillami.png

Umiejętności zdobywamy w następujący sposób:

Na 5 poziomie wybieramy się do instruktora aby wybrać drogę duchową.

Dostajemy 4 punkty umiejętności.

M1-G1 - musimy przeczytać 10 instrukcji, które znajdziemy u instruktorów mocy.

G1 - P - musimy przeczytać 10 Kamieni Duchowych.

Szansa na przeczytanie kamienia duchowego to 100%.

50513.pngKamień Duchowy - dropi z każdego metina. Ilość kamieni zwiększa się wraz z poziomem metina.

71001.pngZwój Egzorcyzmu oraz 71094.pngRada Pustelnika - można je kupić u Księżniczki Aline.

drop%20na%20serwerze.png

Drop został bardzo dokładnie edytowany. Głównym efektem tego było usunięcie dropu tzw. śmieci.

Wszystkie przedmioty do 60 poziomu dropią +9. Później drop już jest zróżnicowany. Niektóre przedmioty dropią +9,

inne +6/4 a pozostałe +0. Edytowano również drop ze szkatułek bosów. Również usunięto z nich drop "śmieci".

Na serwerze występuje również drop sztabek 2kk. Sztabki te dropią z potworów -15/+15 lvl od naszego poziomu.

Drop z Kamieni Metin :

5-35 poziomu :

- kd +3

- Kamyki duchowe

- Marmur Błogosławieństwa

- Skrzynia Azera

40-70 poziomu :

- kd +4

- Kamyki duchowe

- Skrzynia Pamora

75-80 poziomu :

- kd +4

- Kamyki duchowe

- Magiczna Skrzynia

- broń na 65 +9

- Zbroje na 61 +9

85+ poziom :

-kd +4

- Kamyki duchowe

- Bronie na 65 +9

- Bronie na 75 +6

- Stalki +6

- Skrzynia Kartera

- Rękawica Złodzieja

- Pierścień Doświadczenia

bony.png

BON2USY.png

Nowe%20Mapy.png

dolina-wan-teer.png

wyspa-emakena.png

dungeony.png

piekielne-katakumby.png

komnata-krola-pajakow.png

swiatynia-smoka.png

wieza-demonow.png

wieza-wygnancow.png

Arena%20Treningowa.png

arena-treningowa.png

system%20ulepszen.png

ulepszanie%20broni.png

22222.png

NINJAa.png

suraa.png

szaman-broniee.png

ulepszanie%20zbroji.png

WOJOWNIK.png

NINJA.png

SURA.png

SZAMAN.png

ulepszanie%20helmow.png

helmy.png

Ulepszanie%20tarcz.png

tarcze.png

ulepszanie%20bizuterii.png

bizuteria.png

ulepszanie%20but%C3%B3w.png

butyy.png

ulepszacze.png

Ulepszacze są potrzebne tylko do nowych przedmiotów.

Można je zdobyć zabijając bosy lub dropiąc ze zwykłych

potworów na nowych mapach.

ulepszaczee.png

misjeubiologa.png

bezlimituczasowego.png

Zęby Orka - 10x (30 Poziom)

Księgi Klątw - 15x (40 Poziom)

Pamiątki po Demonie - 15x (50 Poziom)

Matowe Lody - 20x (60 Poziom)

Konary Zelkova - 25x (70 Poziom)

Certyfikaty Tugyisa - 30x (80 Poziom)

Czerwone Konary Zelkova - 40x (85 Poziom)

Notatki Przywódcy - 50x (90 Poziom)

limitczasowy1h.png

Krwiste Kwiaty - 15x (100 Poziom)

Pomarańczowe Kwiaty - 15x (120 Poziom)

Żółte Kwiaty - 15x (140 Poziom)

Mniszki Lekarskie - 15x (160 Poziom)

Daktyle - 15x (175 Poziom)

Nowe%20Wierchowce.png

wierzchowcee.png

System%20Zwierzakow.png

Petyyy.png

nowe%20efekty.png

nowe-efekty.png

WygladM1.png

m1-chunjo.png

m1-shinsoo.png

m1-jinno.png

unikalnekomunikaty.png

oknaa.png

KSIEGA%20POMOCY.png

Ksiega%20Pomocy(1).png

nowe%20emotikony.png

EMOTIKONY.png

nowe%20fryzury.png

FRYZURY.png

zakladka%20z%20bonusami.png

BONUSY.png

SYSTEM%20ENERGII.png

system%20energii(1).png

Kryształ Energii dodaje losowy bonus na 2 godz. gry. Czas ten będzie odliczany, tylko gdy jesteście zalogowani. Pasek Energii 50px-Pasek_Energii.png nad obracającej się monety 25px-Item-Shop.png ukazuje Wam pozostały czas trwania dopalacza bonusów.

W jaki sposób można zdobyć Kryształ Energii?

Alchemik demontuje części uzbrojenia, jak np. bronie;, zbroje; lub biżuterię i ekstrahuje z nich maks. 15x Odłamków Energii. Gdy uzbieracie co najmniej 30x Odłamków Energii, możecie je przetopić u Alchemika na Kryształ Energii. Kryształ ten możesz aktywować prawym przyciskiem myszki. Gdy to uczynisz, Pasek Energii się napełni i zaświeci na niebiesko.

Wymagany Poziom: 35
Alchemika znajdziecie w środku każdego głównego miasta.

Kamienie%20Dusz.png

ULEPSZANIE%20KD.png

Z Kamieni Duszy +4 można zrobić Kamień Duszy +5 u Seon-Pyeong.

Do ulepszenia wymagany jest 3x Olejek Niebios, który dropi w Grocie Wygnańców.

Kamienie Duszy +5 zostały edytowane. Zmienione zostały wartości.

28530.pngKamień Duszy Penetracji +5 ---> Szansa na przeszywające uderzenie 20%

28531.pngKamień Duszy Śmierci +5 ---> Szansa na cios krytyczny 20%

28532.pngKamień Duszy Powtórki +5 ---> Szybkość zaklęcia 45%

28533.pngKamień Duszy Wojownika +5 ---> Silny przeciwko Wojownikom 35%

28534.pngKamień Duszy Ninja +5 ---> Silny przeciwko Ninja 35%

28535.pngKamień Duszy Sury +5 ---> Silny przeciwko Sura 35%

28536.pngKamień Duszy Szamana +5 ---> Silny przeciwko Szamanom 35%

28537.pngKamień Duszy Potwora +5 ---> Silny przeciwko potworom 20%

28538.pngKamień Duszy Uchylenia +5 ---> Szansa na blok ciosów 20%

28539.pngKamień Duszy Uniku +5 ---> Szansa na unikniecie strzały 20%

28540.pngKamień Duszy Magii +5 ---> Max PE +500

28541.pngKamień Duszy Witalności +5 ---> Max PŻ +2000

28542.pngKamień Duszy Obrony +5 ---> Obrona +125

28543.pngKamień Duszy Przyśpieszenia +5 ---> Szybkość Ruchu 45%

Stabilne%20pliki.png

Serwer Ethana posiada bardzo dopracowane oraz stabilne pliki serwerowe. Są to najnowsze dostępne
pliki odbugowane przez nas oraz testowane przez wiele godzin. Staraliśmy się wyeliminować nawet najmniejsze błędy.

Każdy błąd którego nie zauważyliśmy a zostanie wykryty w późniejszym czasie, zostanie od razu naprawiony.

Naszym priorytetem jest osiągniecie jak największej wydajności oraz funkcjonalności. Działanie serwera jest ciągle

przez nas monitorowane.

Sygny%20dla%20graczy.png

Chciałbyś zagrać na serwerze? Nie lubisz gry w pojedynkę? Pomóż nam się
zareklamować! Możesz zrobić to w prosty sposób - ustaw którąś sygnaturkę u
siebie, a na pewno Ci się to opłaci! Liczymy na Ciebie!

sygna1.gif

[center][url=http://www.mpcforum.pl/topic/931868-ethana-dedyk/][img=http://37.59.25.85/prezka/sygna1.gif][/url][/center]

EthanaEU.png

[center][url=http://www.mpcforum.pl/topic/931868-ethana-dedyk/][img=http://37.59.25.85/prezka1/EthanaEU.png][/url][/center]

EthanaEU2.png

[center][url=http://www.mpcforum.pl/topic/931868-ethana-dedyk/][img=http://37.59.25.85/prezka1/EthanaEU2.png][/url][/center]

avki.png

av1.png

av2.png

av3.png

Ekipa%20serwera.png

zalozyciel.png

[GA]Av3nGeR

mistrz-gry.png

[GM]GoodLike

[GM]Rolnik

[GM]Arisa

[GM]Joseito

[GM]Tarazo

quester.png

[Q]Tarazo

grafik.png

[G]Murilz

[G]Arisa

global-mod.png

[MOD]Joseitoo

weryfikacja.png

http://37.59.25.85/prezka/screen1.jpg

http://37.59.25.85/prezka/screen2.jpg

Dla moderatora

logo-ethana-eu.png

1348758094-U346826.png
Intel Xeon E5-1620

1348758144-U346826.png
64 GB

1348758183-U346826.png
1 Gb/s

1348758231-U346826.png

[color=#ffa500]37.59.25.85[/color]

1348758281-U346826.png

[color=#ffa500]http://37.59.25.85/index.php?s=register[/color]

1348758321-U346826.png

[color=#ffa500]Dostępny po zalogowaniu[/color]

1348758351-U346826.png

[color=#ffa500]nie podajemy [/color]

1348758394-U346826.png

[color=#ffa500]http://37.59.25.85/index.php?s=downloads[/color]

1348758431-U346826.png

[color=#ffa500]http://37.59.25.85/Ethana - Official Launcher.rar[/color]

1348758476-U346826.png

[color=#ffa500]https://www.virustotal.com/pl/file/ad855ecd6e9cdd96d44b8e183948e158e5c0e6d92e19d665383bd85846fac5b5/analysis/1367409504/[/color]

1348758537-U346826.png
handlarz2.png
handlarz.png
handlarz4.png

1348758595-U346826.png

eqnastart.png

1348758633-U346826.png
Tylko na epiki

1348758686-U346826.png
700%

1348758759-U346826.png
500%

1348758834-U346826.png
1000%

1348758873-U346826.png

[color=#ffa500][GA]Av3nGeR
[GM]Arisa
[GM]GoodLike
[GM]Itsuko
[GM]Rolnik
[GM]Joseito[/color]

1348758951-U346826.png

...

Generator by

Edytowano przez krzysio78
23 osób lubią to

Ponownie zapytam bo Zapowiedź już zamknąłem, ponieważ pojawiła się Publikacja.

Z pierwszego spota po rozpoczęciu gry ile wpada yangów do EQ (około)?

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

300-400k + szansa na drop sztabki 2kk :)

4 osoby lubią to

Nie zauważyłem u NPC zwoju który zmienia płeć dodacie go ?

Jak bedzie z defem tzn ile daja new tarcze helmy i zbroje bo jak bedzie duzo do mentalem bedzie porazka

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Miejmy nadzieje że będzie w końcu jakiś wypał, z prezentacji spoko wygląda, oby nie było jak z xxx/xxx

Żeby grało jak najwięcej ludzi, na serwa wbijam Healerem : D

Edytowano przez BR3ND

W imieniu całej Administracji serdecznie zapraszam na serwer ;)

2 osoby lubią to

ItemShop wypachany itemkami ktore gre uproszcza do poziomu zerowego z tego miejsca pozdrawiam dzieci IS :>

Milej gry!!!

2 osoby lubią to

Roski wbijają max czy rożne?

Bo jeśli mam znaleźć roskę 200 defa, a 50 rosek jest za 12,5kk to już widzę stracone miliony za mieszanie rosek.

Musicie zmniejszyć cenę lub ustawić, że roski mają max wartości.

Jak bedzie z defem tzn ile daja new tarcze helmy i zbroje bo jak bedzie duzo do mentalem bedzie porazka

Pierwszy raz widzę od czasów Pla żeby ktoś się na privie martwił o " defa" :D

W imieniu całej Administracji serdecznie zapraszam na serwer ;)

No a jak. :) Pozytywnie. ;p

1 osoba lubi to

Jak tutaj z 6/7 bo nie mogę jakoś znaleść w prezentacji,

To że serwer pod is to sie nie dziw, sam się nie opłaca

Nie zauważyłem u NPC zwoju który zmienia płeć dodacie go ?

Zwój jest dostępny tylko w ItemShopie.

Roski wbijają max czy rożne?

Bo jeśli mam znaleźć roskę 200 defa, a 50 rosek jest za 12,5kk to już widzę stracone miliony za mieszanie rosek.

Musicie zmniejszyć cenę lub ustawić, że roski mają max wartości.

Najczęściej wchodzą na max. Ale czasami też np. 100 defa / 150 defa.

1 osoba lubi to

Serwer w sam raz dla mnie. Serdecznie zapraszam.

Brakuje mi tylko serwerowego TeamSpeak'a 3, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

ItemShop wypachany itemkami ktore gre uproszcza do poziomu zerowego z tego miejsca pozdrawiam dzieci IS :>

Milej gry!!!

Popatrz na inne dobre serwery, które stoją już kilka lat. Nikt wtedy nie narzekał że bronie, zbroje, 6/7 bonusy są w IS.

Nikt nie mówi Ci abyś inwestował. Jeżeli przejdzie propozycja z forum odnośnie dropu Kuponów w grze to każdy sam sobie będzie mógł dorobić troszkę SM :]

3 osoby lubią to

Pierwszy raz widzę od czasów Pla żeby ktoś się na privie martwił o " defa" :D

No a jak. :) Pozytywnie. ;p

Chyba nie wiesz oco chodzi wiesz co to jest szycie?

Serwer w sam raz dla mnie. Serdecznie zapraszam.

Brakuje mi tylko serwerowego TeamSpeak'a 3, ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Będzie TS jak uzbierają z ISu.

Serw super, mam nadzieję ,że nie jest wszystko pęknie tylko w prezentacji ;)

Będą może później wprowadzane kostiumy? ;>

1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek