Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kody: Złoto, Premium, Czołgi... informacje!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok. Jak przyjadę do domu, to usunę. Dzieki za info.

test

 

 

Opublikowano

Numer 0 chyba już nie działa bo nadal nie dostałem premki i tanka :(

Dzięki, sprawdziłem. Kod nie działa. Usunięto.

test

 

 

Opublikowano

Kod zaproszeniowy dla wszystkich:
PAYPALWGCODE

Jest to kod wielokrotnego użytku (dla nowych kont). Zarówno dla czołgów jak i dla okrętów. W World of Warships dostaniemy krążownik Diana (2 tier) oraz niszczyciela Tachibane (2 tier) z kamuflażem.
Natomiast w World of Tanks otrzymamy Excelsiora (5 tier), 7 dni premium oraz 500 golda.
Link do wpisu: nie reklamuj bloga

Opublikowano

Kod zaproszeniowy dla wszystkich:

PAYPALWGCODE

Jest to kod wielokrotnego użytku (dla nowych kont). Zarówno dla czołgów jak i dla okrętów. W World of Warships dostaniemy krążownik Diana (2 tier) oraz niszczyciela Tachibane (2 tier) z kamuflażem.

Natomiast w World of Tanks otrzymamy Excelsiora (5 tier), 7 dni premium oraz 500 golda.

Link do wpisu: nie reklamuj bloga

Kod nie działa, albo są jakieś (kolejny raz) jajca z tym kodem. Sprawdzałem w piątek i w sobotę, kod nie działał przy zakładaniu konta.

test

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

coś działa jakiś kod?

Wszystkie kody, które tu są działają, tylko większość to są kody startowe, dla graczy którzy dopiero zakładają konto.

 

Sprawdzaj regularnie temat, może pojawi się jakiś kod dla starszych graczy. Ostatnio pamiętam było na cole, jakiś kod który wklepałem, ale podejrzewam, iż on już nie działa.

graphic.png

Opublikowano

Sprawdźcie czy wam zadziała :)

 

Wydaje mi się że kod jest wielokrotnego użytku.

WPISZ PONIŻSZY KOD I POŻEGLUJ Z:

Dianą, radzieckim krążownikiem premium II poziomu

Kontem premium: 3 dni

100 000 kredytów

WBK5U-ZZ324-PU8DW-6MNXN

Opublikowano

@Egramy

Nie działa, "Kod WG jest niepoprawny. Spróbuj ponownie"

To nie jestem czasem kod z CD-Action ? Jeżeli tak to jest kod zaproszeniowy i można użyć tylko raz

Opublikowano

@UP

 

Nie dostałem ten kod na maila na 2 konto gdzie się długo już nie loguje.

 

I Aktywowałem sobie go na głównym koncie i ile co kroć go użyje u siebie to jest tak i pomyślałem sobie skoro aktywuje się cały czas to może jest kilkukrotnego użytku i wstawię może innym zadziała :) to będzie super.

 

ejOfw.jpg

Opublikowano

@Kelo... napisz proszę "co nie działa".
Albo inaczej, przeczytaj co napisałem w pierwszym poście, kolorem zielonym. A i jeszcze jedno. Sam kodów nie wymyślam, tak więc "jak nie ma, to nie ma" :lenny:

test

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kod nr 24 stracił ważność przy rejestracji nowego konta.

Dzięki za info. Jak przyjade do domu, to poprawię.

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...