Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kody: Złoto, Premium, Czołgi... informacje!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A i jeszcze jedno, przy przypisaniu telefonu do konta, nie podawajcie"fejkowych" numerów. Żeby dostać wspomniane 100 Golda, musicie wpisać kod zwrotny :)

Kod 21 z CD-Action poleciał do archiwum.

test

 

 

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

sa jakies kody dla starych graczy ?

 

A czytać potrafi? Kod nr 14 + kombinacja, czyli kod nr 23

test

 

 

Opublikowano

Kod nr 14 wyleciał do "archiwum". Mimo tego, że kody się generują, to niestety nie trybi.

 

test

 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

NIe doczytałem nigdzie ale czy działa jeszcze bonus (gold) nie pamiętam ile za instalacje gry World of Airplanes?

 

Chyba 100, trzeba wykonać samouczek. 

Opublikowano

Hmmm... trza, to sprawdzić ;). Chyba, że kolega nas poinformuje wcześniej :lenny:

test

 

 

Opublikowano

Mogę pobrać WoWpa i sprawdzić jak chcecie.

Dawaj kolego, zawsze to 100 Golda więcej :)  Jesli możesz, to sprawdź :)

test

 

 

Opublikowano

WoWp pobrany, mogę potwierdzić, za ukończenie szkolenia dostaje się golda:

 

JZJfkp8.png

 

Potwierdzam, 3x 50 golda, łącznie 150 golda za ukończenie samouczka w WoWp ;)

 

Edit: 150 albo 200, nie jestem pewny ile miałem na początku. Możliwe że za wbicie samolotu 4 poziomu kolejny gold wpada.

Opublikowano

WoWp pobrany, mogę potwierdzić, za ukończenie szkolenia dostaje się golda:

 

JZJfkp8.png

 

Potwierdzam, 3x 50 golda, łącznie 150 golda za ukończenie samouczka w WoWp ;)

 

Edit: 150 albo 200, nie jestem pewny ile miałem na początku. Możliwe że za wbicie samolotu 4 poziomu kolejny gold wpada.

 

Też sprawdziłem :lenny:  4 x 50 Golda  :D

Dodałem info do kodu/tips

test

 

 

Opublikowano

Jaki kodzik teraz jest najbardziej oplacalny dla nowego konta?

Chyba z "jagodą", ale one są płatne (te dla nowych kont). Z darmowych, to masz w spisie.

test

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli macie jakieś dluzej nieużywane konto WoT/WoWs to sprawdźcie pocztę. Ja dostałem kod na jakiś statek i 3 dni Premium. Premium działa tez, oczywiście w WoT'cie. :)

test

 

 

Opublikowano

Ja także ;)

 

WBK4C-6VDCH-E5SAH-EVVSF

@Juri. Ty mi tu kody rozdajesz, a ja chcę się zamienić na jakiś inny, bo też mam na zbyciu. Interes mi psujesz ;)

test

 

 

Opublikowano

@Juri. Ty mi tu kody rozdajesz, a ja chcę się zamienić na jakiś inny, bo też mam na zbyciu. Interes mi psujesz ;)

Dostałem kod na maila jednakże gdy go wpisuje wyskakuje mi, że jest on niepoprawny, o co chodzi?

Opublikowano

Może to kod dla nowych graczy, co by było... nielogiczne o0? Po co dają te kody starym graczom?

Opublikowano

Może to kod dla nowych graczy, co by było... nielogiczne o0? Po co dają te kody starym graczom?

Przy wpisywaniu jako nowy też nie trybi ;_;

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...