Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kody: Złoto, Premium, Czołgi... informacje!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja uwaga odnośnie Golda dotyczyła wpisu @Juri.

Z kodami, które niby zaakceptowalo a efektu nie bylo, to mialem podobną sytuację z kodami od Red Bulla.

test

 

 

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kod na 1 dzień Premium dla Wszystkich:

FMS58V86BA JUZ NIE DZIAŁA!!!

Nie daje w głównym temacie, bo pewnie ilość aktywacji ograniczona.

test

 

 

Opublikowano

ref i info:

Uwaga, kody nr 3, 6 i 7 tracą ważność z dniem 30.06.2015 !!! Ci którzy nie wykorzystali jeszcze kodów kupując produkty Razera lub planują zakup, mają czas do końca czerwca. Po 30.06 przy kodach pojawi się informacja o "nieważności" ;)  kodów, po czym (po ok. 3 dniach) zostaną usunięte ze spisu.

test

 

 

Opublikowano

chyba już z 15x aktywowałem ten sam kod pomyślnie i nie ma nic nadal

Który kod?

Niektóre kody, szczególnie te "okazjonalne" np. na 1 dzień Premium, maja to do siebie, że kazda kolejna próba ich wykorzystania konczy się właśnie takimi komunikatami o "pomyślnym aktywowaniu", a efektu nie widać.

Jest to zapewne jakis błąd po stronie serwera(?)w kwesti wyświetlania informacji. Jednak nie zmienia to faktu, że kod juz kiedys musiałeś wykorzystać, to jest pewne, a że kodów bylo ostatnio dużo... cóż :)

test

 

 

Opublikowano

Ten kod od Razera

No to jest jak napisałem wyżej. Musiales juz wcześniej użyć tego kodu.

Sprawdziłem na nowym koncie i działa.

test

 

 

Opublikowano

Dodałem "stare/nowe" 4 kody Italeri ;) kod:17, 18, 19, 20

Jeśli ktoś, coś wie na temat kodów (cokolwiek), to proszę o info. Wspomnę oczywiście (przy kodzie)  o "źródle" ;)

test

 

 

Opublikowano

Tak kod nr 13 jest aktualny. Polecam jednak, dla nowego konta, kod nr 4 lu 15 !!!

test

 

 

Opublikowano

Przy kodzie 17 jest błąd, nie jest to raczej Niemiecki czołg V tieru :D

 

Mea culpa ;) Poprawione :)

test

 

 

Opublikowano

założyłem sobie nowe konto z kodu 4, tego z  Pz.Kpfw. S35 739 (F)  i  powiem Wam że to na prawdę fajna maszynka :)

Mam na swoim koncie ok 15k bitew więc "coś tam wiem"

Jak na 3 tier to całkiem mobilny czołg średni, szybko się rozpędza do 30 km/h, z górki to jechałem nawet dobrze ponad 40 :)

pancerzyk - bardo przyjemny, wiadomo strzału z działka IV tieru to to nie przetrzyma, dobrze przymierzony cel z 2 czy 3 też wejdzie, ale jak się dobrze ustawi to potrafi coś tam odbić

ale

co najważniejsze - ma zarąbistą stabilizację działa! można śmiało bawić się w chowanego zza winkla - wyjazd -natychmiast strzał- odjazd bez nawet ułamka sekundy na zatrzymanie! do tego szybkie przeładowanie... :)

bez większych problemów zadaję nim obrażenia wartości 3-4 krotne swojej puli HP

polecam :)

Opublikowano

KOD nr 15 :           ou755_Konto3.png  ph480_Gold2.png  bn13_Premium2.png  cd473_Czas2.png

 


  • Tylko dla NOWYCH graczy (kod zaproszeniowy)
  • Kod:  GGFDS7FE6
  • Złoto: 1000 Gold
  • Premium: 7 dni konta Premium
  • Ograniczona liczba aktywacji kodu! Pula wynosi 20 000 kodów.

 

 

 

Kod stracił ważność.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

KOD nr 15 :           ou755_Konto3.png  ph480_Gold2.png  bn13_Premium2.png  cd473_Czas2.png

 

 

  • Tylko dla NOWYCH graczy (kod zaproszeniowy)
  • Kod:  GGFDS7FE6
  • Złoto: 1000 Gold
  • Premium: 7 dni konta Premium
  • Ograniczona liczba aktywacji kodu! Pula wynosi 20 000 kodów.

 

 

 

Kod stracił ważność.

 

Dzięki za info :)

test

 

 

Opublikowano

UWAGA !!! Kod 3 , 6 i 7 straciły swoją "datę do spożycia" z dniem dzisiejszym tj. 01.07
Kody usunę z listy, jak wrócę do domu ;)

test

 

 

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens pisania o błędach w starych kodach, ale ok. Przy kodzie nr 3 CHYBA powinno być Hydrostat zamiast Hydraulic, no chyba że o czymś nie wiem :D

graphic.png

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens pisania o błędach w starych kodach, ale ok. Przy kodzie nr 3 CHYBA powinno być Hydrostat zamiast Hydraulic, no chyba że o czymś nie wiem :D

 

Dobre, dobre... czy ktoś zna odpowiedź ? Wydaje mi się, że jedna i druga forma jest poprawna, ale niech ktoś bardziej biegły się wypowie B)

test

 

 

Opublikowano

Uwaga!

Ważna informacja! Kod nr 13,  dla nowych graczy, jest ważny tylko do końca lipca.

Dodałem odpowiednie oznaczenie i informację przy kodzie.

test

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Info. Na "alienie" rozdają kody. Jest to kod nr 14 z mojego spisu :)

test

 

 

Opublikowano

Info. Na "alienie" rozdają kody. Jest to kod nr 14 z mojego spisu :)

Nie otrzymalem golda na 1 dzien a kod sie aktywowal

Opublikowano

Nie otrzymalem golda na 1 dzien a kod sie aktywowal

Kolego, widocznie drugi raz aktywujesz ten kod, a można tylko raz.

test

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...