Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kody: Złoto, Premium, Czołgi... informacje!


Vaxus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

WOTEXTRADAY - 1 dzień premki

Zbierałem - ponieważ + były przereklamowane, ale skoro już nie ma - to dajcie lubie ;)

Opublikowano

Strona "aliena" ma problemy, tak więc KOD nr 4 nie działa.
 Tym samym BRAK w moim zestawieniu KODÓW ZAPROSZENIOWYCH.

test

 

 

Opublikowano

Spróbuj rejestrować się do WoWs i wpisać ten kod, potem zaloguj się na te dane do WoT. 

Opublikowano

Spróbuj rejestrować się do WoWs i wpisać ten kod, potem zaloguj się na te dane do WoT. 

Próbowałem na WOT WOWS i WOW i na każdym informacja że kod stracił ważność

Opublikowano

ja tam specjalnie nie będę się bawić w jakieś społeczności dla premki 1 dzień, wolę się naczekać aż będzie normalny kod do wklepania na stronie Wot-a...


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

ja tam specjalnie nie będę się bawić w jakieś społeczności dla premki 1 dzień, wolę się naczekać aż będzie normalny kod do wklepania na stronie Wot-a...

 

Jedyne co musisz zrobić to pobrać program Razera, zarejestrować się i dołączyć do ich grupy, potem będziesz mógł odebrać kod. 

Opublikowano

Ja pobrałem RAZERA, zarejestrowałem się i... kodu nie ma:/

Ktoś może dokładnie opisać w jaki sposób kod otrzymać po rejestracji w RAZER???

Być może coś zrobiłem źle.

Opublikowano

Kolego, możesz napisać krok po kroku???

Będę wdzięczny, bo loguję się do razora i nic. Wpisuję w google WoWs, wchodzę na stronkę World of Warships ale...

Do jakiej grupy mam dołączyć????

 

Opublikowano

­

 

Kolego, możesz napisać krok po kroku???

Będę wdzięczny, bo loguję się do razora i nic. Wpisuję w google WoWs, wchodzę na stronkę World of Warships ale...

Do jakiej grupy mam dołączyć????

http://forum.worldofwarships.com/index.php?/topic/55386-free-1-day-premium-1-port-slot-razer-comms/

Tutaj wszystko ładnie masz opisane

 

image.png

Opublikowano

Takie małe info / pomysł. Jak znajdę czas, to "przemodeluję" temat. Dodam ikonki Statków i Samolotów. Choć z tymi ostatnimi, to raczej krucho (jeśli chodzi o kody).

Co myślicie o tym? Ma to sens?

test

 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dodałem kod zaproszeniowy - DLA NOWYCH GRACZY -  Kod nr 0

7:30 jeszcze działa :)

test

 

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Od dziś, za zalogowanie się do WoWsa dostajemy 3 dni Premium.

Przypominam, ze Premium jest wspólne dla WoT, WoWs...

Uwaga: Razem z zalogowaniem, a właściwie przed, pobiera się kilkugigabajtowa aktualizacja !

 

Edit:

Ta aktualizacja, to cała gra. Radzę zrobić deinstal.

Do pobrania ponad 9GB

test

 

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...