Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak zamkna zszc to najbardziej szkoda bedie mi graczy ktorzy wydali sporawa kwote na ta gre , ale napewno fajnie im sie gralo . :P

 

 

 

 

NIE SIEDZ W DOMU WEz GITARE I IDZ NA MIASTO

Na dzień dzisiejszy mam jeszcze odrobinę nadziei na lepsze jutro, walczę ...

(bezrobotny)

Opublikowano

@2x up

na takie cus jest wyznaczony inny temat...

@up

w taka pogodę to nawet śmieci mi sie nie chce wyrzuci :/

@topic

czy wie ktoś kiedy będzie otwarty reg i serv?

Opublikowano

Skoro już działa, to nie piszcie swoich zażaleń. :)

Serwer nie padł i team zszc nie dopuści do jego upadku. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

witam mam pytanie odnosne zszc czy serwer juz dzialal ? bo patrze z rana ze serwer check ? mile widzialan odp

 

 

Na dzień dzisiejszy mam jeszcze odrobinę nadziei na lepsze jutro, walczę ...

(bezrobotny)

Opublikowano

Server działał przez 2 dni teraz jest check prawdopodobnie dlatego że robią eventa pod jandgan... słyszałem że maja to miasto regularnie atakować unique i naszym zadaniem będzie jego obrona ale na pewno nic nie wiadomo :)

Opublikowano

o dzieki a wiesz tak orietacyjnie kiiedy to wszystko sie skonczy ?

 

za pomoc masz +

 

 

 

Na dzień dzisiejszy mam jeszcze odrobinę nadziei na lepsze jutro, walczę ...

(bezrobotny)

Opublikowano

Nie mam pojęcia. Tutaj strona na ktorej możesz sprawdzać stan serverow ( nie trzeba co chwile włączać silka)

http://www.error-soft.net/forum/prvsro.php

 

 

 

Teraz ja mam pytanie wie ktoś może ile bot 1.3a potrzebuje na odnalezienie się po jakimś update? BO zazwyczaj jak coś robią to przez pewien czas nie działa podobnie mam teraz...

Opublikowano

Witam mam prośbę mianowicie prosiłbym nowego patcha do ZSZC ponieważ gdy odpalam clienta to mam servery Fire i Water w postacie takiej N/A ...

Opublikowano

Przecież najnowszy jest w pierwszym poście...

@up mogłeś go odesłać do pierwszego postu.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam pytanie. Ściągnąłem klienta z pierwszego postu i 4 patche, zainstalowałem je. Następnie uruchamiam z Launchera i wyskakuje mi błąd: "Patching has not finished. Pleasy try again. [Error code (2)]. Ktoś się orientuje o co chodzi?

Opublikowano

To najnowszy patch i reszta plików potrzebnych do gry z oficjalnej str zszc więc nie daje scana http://forum.primarygaming.net/showthread.php?5385-Downloads-Fire-amp-Water.

 

Dzięki lecz te forum jak każde wymaga rejestracji, ok więc się zarejestrowałem a tu lipa nie mam meila z potwierdzeniem rejestracji heh ...

A tak w ogóle to mam tego patcha 1.688 ale mam nadal N/A ... więc co to może być ?

Opublikowano

N/A jest chyba zawsze xD

N/A(not available) nie dostępny, nie osiągalny

Nie wiem jak wam pomóc mi N/A jest napisane zawsze nawet jak jest easy czy crowed

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...