Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ej pilot napisałem do nich tak Character name: XxDevil826xX

What you donatedfor: Lost Password for me account

Server Name: ZSZC (Water)

When did you donate:Sorry to write such a problem but want to regain your very please odpiszo?

Opublikowano

nie wiem napisz jeszcze im twoj e-mail od konta login , nick postaci , płec i lv , zeby mnieli podstawe ze uwierzenia ze to twoje konto xD

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

a to jak napisac:D?Character name: XxDevil826xX

What you donatedfor: Lost Password for me account

Server Name: ZSZC (Water)

When did you donate:Sorry to write such a problem but want to regain your very please tak napisałem do adminow zszc

My Level :61

My Email :[email protected]

My Sex:Male tak?

Opublikowano

no cos w tym stylu , czekaj na odpowiedz jak bys mial problem napisz to pogadam ze znajomym

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

ja mam taki rpoblem ze jak chce wlaczyc to wyskakuje mi can't find division information data file!!!

 

zna ktos moze jak temu zaradzic?

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

Masdi co ty tu dajesz to nie do Silkroad Online o.O pozatym nie podajemy linków forum zewnetrznych . Nie ten dzial temat i wg wszystko ...

 

 

@Do Cain

 

Walnij jeszcze info o coinach ze sa juz 100m , 500m , 1b coiny :) i o "Protectorach" ktore mozna kupic w Jewel shoop i mozna je respic na spotach kolo botow , bot zatakuje to protector zatakuje bota na hita :D

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Mam mały problem gdyż jak odpalam zscz ok wybieram server wszystko ładnie pięknie loadera także i gdy odpale auto logina to po chwili gdy on tam spróbuje tak z 10razy się zalogować to dc dostaje :/

 

Bardzo proszę o pomoc THX :)

Opublikowano

Dobra już mam znów sprawnego kompa, więc się biorę za aktualizację informacji i patchy. ;)

Jak skończę napiszę w tym poście.

 

@topic

Informacje.

Patch: 1.682 czy jakoś tak.

 

 

Whats new:

-Added Silver Coin (500m) and Gold coin (1B) to shop

-increased gold exchange amount to 1B

-Added Anti-bot protectors to glocery shop

-Increased trading reward about 20x(with normal thief spawns)

-removed new Uniques (Roc, Sylphs, Guardians)

-removed event areas

-fixed few item bugs

 

We wish you great fun on our servers.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Halloween Event!

 

Dear Users,

 

It's already Halloween and the Giant Gourds terrorize the whole ZSZC world!

The Gourds drop Rice cakes, bring them to So-ok and receive a nice gift!

 

Please download the new Patch to join the Event.

Download links:

Fire and Water Eventpatch

 

*Water and Fire SRO_Client switched to No-DC Client

*Take care that you download the correct Patch. If you play on Fire and Water, do not patch your Client with the Retro Patch!

*New Fire and Water version: v1.683

 

We wish you great fun on our servers.

Best regards

The ZSZC Team

 

--- Update ---

 

The Giant Gourds look like this

35n0rhi.jpg

 

 

They are spawning everywhere, but they are rare. If you kill them, you can drop a "Rice cake".

Bring 1 Rice cake and go to so-ok. She offers you a gift. If you denie it, she offers you again 2 times another gift. If you didnt choose any gift, you have to take the 3rd one she offers.

You can get rewards like elexirs, power increase scrolls and as special, a 3day rabbit scrool.

So-Ok is in Hotan, Donwhang and Jangan.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

jak posciagam wszystkie pliki razem z patchem co potem od razu do gry ? co trzeba zrobic? io mam pytanie czy na servie (ZSZC) mozna botowac ;d?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...