Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pod pod postem! poprzedni post gg robienie konta reklama gildii "Polaczkow" skoro widzę takie posty to co innego myśleć trochę nie poważny jesteś to nie jest dział, do tego .... jest specialny dzial przeznaczony do reklamy gildii

 

pozatym napisałem post po tym jak check był a tłumaczenie Google to zostaw dla siebie bo jak pewnie sam widzisz gówno z tego zrozumieć można >.> tłumacz swoimi słowami jak nie umiesz nie pisz nic

 

tak samo nie piszcie kiedy check sie skonczy bo nie ma okreslonego czasu daty nic ! oni walna check i jak sie skonczy to sie skonczy ...!

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ale napisalem jeszcze dodatkowo ze nigdy nie podaja kiedy sie skonczy check raczej nie jestes nowy ale mlody nwm czytaj ze zrowumieniem

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Ma moze ktos Multi Clienta do Zszc Water jaki server to róznicy chyba nie robi jak ktos ma to prosze o podanie linku z którego pobrałeś albo gdybys mugł wstawic na jakos strone z której można pobrac i podaj mi link. Z góry thx

Opublikowano
http://www.multiupload.com/O82OHOJIRV
http://www.virustotal.com/pl/analisis/d0522e3abfbe5ed8870db91c298435c09e26ee05518ba9dcaf7b12f1a29fcc52-1276008876     -     Skan Autologin
http://www.virustotal.com/pl/analisis/bd17ba7168f54e86b414916562fb877db7d608eda6d8ed626da60a2d533f3feb-1276267713     -     Skan ZSZC Prozess Patcher

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

@Topic

Taka nowość.

 

1 Bill + gold trade

 

Coder Ra is working atm on a gold trade of 1Bill (Max 4.2billion gold and 1.2bill bronze coins) which works with proper patch on retro server at the moment. (This is not public yet) He is trying to increase it to 10 billion gold.

 

Once the testing is completed it will be made available for the public, other bugs that are being worked on and hopefully fixed very soon can be viewed here: http://forum.primarygaming.net/vbugs.php

 

--- Update ---

 

After a quick test by Ra he also was able to sell 1bill to an NPC. This means that max trade of 13bill will be possible once new coins have been added. 12 gold coins of 1bill each and 1 bill gold trade in your exchange window.

Once all test are found positive it will be announced and a patch will be made available for the public.

 

 

Jak ktoś chce, to może przetłumaczyć. Ja już uciekam. :(

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@topic kolejny news.

 

Odświeżam, by wszyscy przeczytali.

 

 

Upcomming Fire & Water updates

 

The coin update was implemented on Retro first for testing purpose mainly, so the coins will be added to Fire and Water as well. The coders are also working on getting the 11D protector bug fixed, adding protector back to NPC shop, Gender switch bug and a couple of other issues.

 

Protector is meant to clear an area of possible botters, the are not full proof for us to ban someone for botting but when reported we will investigate.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@topic

Tak, tak dziwne, że jestem o tej godzinie na forum. Niestety dziś się pochorowałem i muszę ten dzień spędzić w domu...

 

 

Server update [Fire & Water]

 

These are mainly for fire and server:

 

* Silver and Gold coin added (trades can go up to 13billion gold).

* Trade reward has been increased about 20x.

* Removing new uniques (preventing crashes).

* Removing event teleports. (Leave from fortresses, do not keep a reverse on a fortress this might crash your game)

* Keeping 2 new uniques;(These will be implemented in the next patch)

o First will spawn in the whole Europe map, 10 spawn points.

o Second will spawn in the whole Chinese map, 10 spawn points.

* Adding protectors to NPC shop.

 

Spawn map of the 2 uniques will not be made public.

 

 

Fixed bugs:

 

* Samarkand crashes should not happen anymore.

* 11D Male SOS garment will not crash a player anymore.

 

 

 

Bugs not fixed yet: (this means coders have not found a solution yet)

 

* 11D protector gear; this is not possible due to the server version.

* Snow shield MP absorption.

 

 

 

Download: [ Online ]

 

Mirror, uploaded by Danger:

Download: [ Online ]

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

jezu ale spam xD , patchuj gre do 1,681 albo masz zrobione media.pk2 do bota i wtedy orginalnym clientem nie wbijesz. Na 2 raz nie rob post pod postem tylko uzywaj opcji Edytuj ;)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Chyba tak. Choć musiałby się wypowiedzieć D&G.

Spróbuj ze zgodnością.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Siemka

 

Nie grałem dosyć długo w silka. I mam pytanko czy Fire / Water dalej takie zajeb*ne że nie da się wbić ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...