Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde nie macie czasem jakiegoś pomysły żeby szybciej wbijac na water bo non stop crowned nie da sie wbijac wogole ... :P

 

Szybciej enter naciskaj xD

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szybciej enter naciskaj xD

 

ale to i tak DC wyskakuje :D ale chodzi mi dokładniej o to żeby dc nie wyskakiwało bo na isro byl taki sposob

Opublikowano

Ściągnij loader jakiś. xD Bo w loaderach masz opcję NO-DC. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

hej ma ktos link do pobrania ZSZC orginal nie patcha bo ja orginal usunolem a sam patch nie wchodzi

I od razu bym prosił :

-Autopota gdzie trzeba wpisać nick

-I loadera z auto connect

Z gORy ThX :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@up Masz w pierwszym poście.

 

@topic

Nie wiem czy kogoś to obchodzi, ale GM Yekta i GM Ra już nie zagoszczą na serwerach. Nie są już Game Masters. ;p

Ale Ra nadal będzie pomagać w updatowaniu zszc.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

To zdaj jakieś pytanie. Spróbuję Ci odpowiedzieć.

 

@topic usunąłem niedziałające linki. I znów przypominam, że pliki na hotfile zostały usunięte przez serwer.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Tego nie napisał. Ale ja uważam, że nie ma on czasu na granie. Zajmuje się zapewne wszystkim od strony technicznej gry.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Jest moze jakis torrent z tymi plikami? bo mam neta 512mb/s i czesto router pada wiec z directa watpie bym sciagnal.

 

Raczej nie ma ;)

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Hhahahah! Już mnie to wkurza jak masz radiówkę, to zmień sobie na normalny internet i nie pisz, że linki nie działają! Sprawdzam je co 2 dni! Przed chwilą znów sprawdziłem i działają! I jak byk masz napisane, że linki na HotFile nie działają! Ale masz jeszcze 5 innych mirrorów (jak nie więcej!). Link do clienta działa! Oraz jego oba mirrory!

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mi wystarczy żeby to działało..... po co temat skoro i tak nic nie można pobrać

 

Linki działają ehh...

I się nie dziwię że Cain już nie wytrzymał i wpisał już większą czcionką to dla niekumatych xD

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Opublikowano

Dawno mnie tu w dziale nie było.Widzę że ładny syfek.Jeżeli nie będziecie czytać co autor postu piszę będziecie karani bo robicie zbędny spam...

Opublikowano

Wybacz Cain ale kiedy włączam Twój działający link na download wyskakują mi takie krzaki (string(819) ""http://1014.utterxml.com/xml_out/xml_out.php?said=2662&qq=free%20bittorrent%20files&ip=83.15.135.2&n=10&token=485dff11b546cc0e5ac8c5bf12adf487&ref=http%3A%2F%2Fsoftsplanets.com%t=1" " NULL )

 

 

W trochę dłuższej wersji ale nie chce zaśmiecić tematu już totalnie...

Opublikowano

@Sadist masz jakieś problemy z windowsem, przeglądarką lub kij wie czym jeszcze.

 

@topic kolejny GM nie będzie już wchodził na serwery.

GM Divine zostanie super moderatorem na forum. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

No. :) Po prostu na jakiś czas nie będzie go na serwerach. :P Zajmuje się teraz forum jako super moderator. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Na water się szybciej wbija. A przynajmniej powinno, bo to nowszy serwer.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

gdzie się szybciej wbija na Water czy Fire ?

wie ktoś może kiedy rejstracja otwarta będzie :)?

 

Tutaj nie pytamy się kiedy rejestracja na zszc będzie otwarta, jak będzie to będzie.

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...