Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rejestracja zamknięta jest. :) Link w pierwszym poście jest dobry. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@topic odświeżam bo to ważne! A nikt nie przeczytałby tej wiadomości, gdybym edytował mój post wyżej, bo temat był nieaktywny.

- 16.000 kont zostało zbanowanych na serwerze zszc(water)

 

Czyli wszyscy którzy zakupili konta na allegro stracili właśnie swoje postacie, wraz z całym dobytkiem.

Zapewne aukcje, które wciąż trwają nie wywiążą się z umowy. (czyt. nie będą mogli dać ludziom kont, ponieważ konta te nie działają)

 

P.S. Morał z tego taki, że nie opłaca się kupować kont na allegro. Więc tego nie róbcie!

P.S.2 Więc nie ma sensu spamować forum zszc, że dostaliście bana mimo, że nie używaliście bota i/lub multiclienta.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

no dobra milo za info :D ale to znacy ze mam 10 kont na jednym @ i na kazdym gra inna osoba i login jest tylko z inna liczba ale na kazde konto przypada inne IP i Haslo to za email moga stwierdzic MC czy cos ;P?

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Podczas zakładania konta zapisuje się ip osoby która założyła konto. :)

Wiec osoba, która ma skrypt na zakładanie kont robi po xxx kont dziennie (jak jest reg otwarty) i jego ip się zapisuje do konta. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Masz na mysli to ze za 10/12 kont raczej nic nie bedzie ;)?

 

P.S 10 kont bylo zrobionych w 1 dzien na 2 o wiele wczesniej. :)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

No nie wiem. :) Możliwe że i za to. ;p Ale jak kont założono załóżmy ~70k. :) A twoich na jednym ip jest 10. To kto to znajdzie? xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

No tez fakt ;D Cain pilnuj rejestracj ixD bo muszę konto założyć tak zwane bezpiecznie inna adres mail login wg jakiś skośny i wg :D to tam przełożę itemy gold itp na parę dni to sobie jeszcze przerwę zrobię :D

 

P.S - A jak mam neostrade to jak jest z tym IP jak bym robil konto po zrestartowaniu modemu ( zmiany IP ) i czy to wpływa w jakiś sposób na te konta które już założyłem .?

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Konto powinno mieć już przypisane ip. Które miałeś przez rozłączeniem neostrady. Jeżeli teraz zrobisz konto będzie miało ono obecne ip. ;)

Jeżeli zrobiłeś wcześniej więcej kont na wielu ip to o co się martwisz? :D Ja sam zrobiłem z ~12kont. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Tyle ze wlasnie glupi bylem i robilem na 1 IP ... Cóz :D trzeba czekac mysle ze jak nie dostana bana w przeciagu 10 Dni to raczej nie ma na co czekac. A teraz jak najszybciej zrobie nowe konto poprzekladam all i zrobie przerwe tylko zeby rejestracje otworzyli xD

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Pytanko ... w jakim stanie jest serwer ZSZC Water ? Crowded ? (po tych banach ...)

Opublikowano

@Pilot Ale już na water zbanowali to co chcieli. :) Nie tylko osoby kupujące na allegro dostały bana. :) (pewnie są też tacy którzy kupili i nie stracili konta. ;p)

 

Teraz ja czekam, aż zbanują na fire. ;p Oby mi bana nie dali. :)

 

@up chyba crowded ciągle.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Crowned ale wbija sie i tak stosunkowo szybko xD teraz 7 minut wbijalem xD

 

P.S na water jest Full unbans x_X gm napisal ...

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Czyli, że jednak odbanują te konta?\

Dobra już przeczytałem.

 

@topic

GM Ra zrobi rollback tych multibanów. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Może jednak im się coś pomyliło z tym ip. xD

I zrozumieli, że zrobili błąd. Więc zrobili unban i napisali, że to było (niby) ostrzeżenie. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Masz w pierwszym poście ... Nauczcie się wreszcie samemu szukać a nie tylko ciągle PLX DAJCIE LINK -.-

 

 

 

NOWY CLIENT 9 Sierpnień 2010!!!:

 

Part 1:

http://www.multiupload.com/9IITF3C8AA

http://due.filesget.pl/files/86740/ZSZC_105_1.679.part1.rar - Max Speed. :)

 

Part 2:

http://www.multiupload.com/SCBJDID20D

http://due.filesget.pl/files/86738/ZSZC_105_1.679.part2.rar - Max Speed. :)

 

Patch 1.680

http://www.multiupload.com/LAR9ZDKF0V

Opublikowano

Witam.

Chcialem przed chwila wejsc na serv ale jest Check czy u was tez tak jest, bo chyba cos z serverami robia. Jesli kto wie co to niech napisze. Z gory dzieki.

Pomogłem to daj + albo 5*.

 

 

Możesz dawać - jestem tu po to, aby pomagać, nie konkurować :)

 

SwSRO Pwned ^^

Opublikowano

Nie!

U mnie Fire działa.

Serwer włączą za 2lata, 2miesiące, 2godziny, 2minuty, 2sekundy.

No już sekundę mniej.

10465336176777382411.png
Opublikowano

No kiedyś chyba włączą. xD

Pomogłem to daj + albo 5*.

 

 

Możesz dawać - jestem tu po to, aby pomagać, nie konkurować :)

 

SwSRO Pwned ^^

Opublikowano

Jeżeli to link z pierwszego postu, to na ten.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

kurde nie macie czasem jakiegoś pomysły żeby szybciej wbijac na water bo non stop crowned nie da sie wbijac wogole ... :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...