Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy przyczyną może być, że używam auto connecta ?

Sry za double post, ale miało zedytować poprzedni....

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ok jest już spoko wchodze do gry wbijam na serva pisze crowded pisze pasy i pisze ze nie udalo sie zalogowac server full kiedy próbuje jeszcze raz wywala mnie na pulpit tak jakby gra sie wyłączyłą co robic pewnie cain masz na to rade wiec pisz próbowałem auto login ale ja jego nie rozumiem ;d

Opublikowano

Kakashi ale to wszedłeś na serwer i Cie wywaliło czyli tak jak mnie, że bez żadnego błędu na pulpit, czy Cannon connect due to server traffic czyli server full i wyłącza clienta ?

Opublikowano

No to nie masz private server autologin.

Tam wybierasz Div1(Fire), Div2(Water) odznaczasz english patch i wciskasz ok i włącza Ci grę.

Tylko ten private server autologin to do katalogu z grą daj.

Opublikowano

1.Ściągnij "private server autologin".

2. Wypakuj go do katalogu z grą.

3. Włącz private server autologin

4. Wybierz server jeżeli grasz na Fire to Division1, jeżeli Water to Division2

5. Odznacz english patch

6. Wciśnij ok.

Wtedy Ci sie gra odtworzy i nie dostaniesz tej ramki po której jak wciśniesz confirm to Cię wywali.

Opublikowano

czy jest jakis inny loader bo ten mi nie działa albo nie wiem co z nim zrobic robie tak jak jest w opisie ze

 

1.odpalam silka

2.wpisuje ID

3.przy wpisywaniu PW odpalam loadera

4.klikam emeum

5.klikam na cyferki i klikam patch (ale nie wiem wkoncu czy mam wcisnąć

ok w tym okienku co mi wysakuje czy nie?)

6.w grze wpisuje pw i przytrzymuje enter i po 6 próbach dostaje dc i tak do okoła

 

 

prosze o pomoc z góry THX :)

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie serwera Fire.

Ściągłem Patch, bez fixa i gdy wbijam do gry to nawet do godziny jest the full server. Czy to jest normalne?

Po których godzinach najłatwiej wchodzić?

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

33874.png

33966.png

4981.jpg

16023ph3.gif

 

Gram na takich serwerach jak :

  • EROAD Martinok
  • Nefertity SRO Matteo
  • ZSZC Earth Martinok
  • Syndicate SRO Matteo i _Matteo
Opublikowano

to jest proste wyjasnie ci jak ja to rozumiem

1.odpalasz silka

2.przechodzisz do wpisywania id (mozesz teraz wpisac jesli chcesz)

3.schodzi na pulpit

4.odpalasz ZSZC Prozess Patcher

5.odznaczasz englisch patch

6.klikasz emeum(powinno ci wyskoczyc okienko ty potwierdzasz)

7.Zaznaczasz te 4 liczby co sie pojawiły

8.klikasz patch

9.wyłączasz ten program

10.wpisujesz pasy (jeżeli wczesniej wpisałeś to od razu przechodzisz do punktu 12)

11.schodzisz na pulpit

12.właczasz auto_login

13.klikasz start

14.cieszysz sie auto loginem(mi 10 min sie logował ale sie zalogował to najważniejsze)

 

Jeżeli chcesz sie upenic że działa patrzysz w ledy dolny róg silka i tam pisze logowanie prosze o +

Opublikowano

mam problem otoz walnalem odswiezanie monitora na 85hz i teraz jak wlaczam kompa pokazuje sie out of frequency i po 15sekundach gasi sie monitor pisze teraz z awaryjnego. Chcialem zmienic odswiezanie w awaryjnym ale pisze "uzyj domyslnych ustawien sprzetu" i nie da sie nic wybrac :/ pomocy

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

33874.png

33966.png

4981.jpg

16023ph3.gif

 

Gram na takich serwerach jak :

  • EROAD Martinok
  • Nefertity SRO Matteo
  • ZSZC Earth Martinok
  • Syndicate SRO Matteo i _Matteo
Opublikowano

zrobiłem wszystko co jest w instrukcji z autologinem i loaderem i po paru kliknięciach enter dostaje dc w grze co mam zrobić ? ;/ i autologin mi nie działa.

Opublikowano

zrobiłem wszystko co jest w instrukcji z autologinem i loaderem i po paru kliknięciach enter dostaje dc w grze co mam zrobić ? ;/ i autologin mi nie działa.

Może ściągnij no-dc.

Opublikowano

Jeśli nie działa ci loader, znaczy iż coś źle zrobiłeś.

Ale w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest NO-DC.

Załączam Ci Auto-Connect, który raczej powinien zadziałać :]

 

Link :

http://www.multiupload.com/4AK44JO4VO

NO-DC, mam gdzieś na komputerze raczej, lecz nie jest to pewne żebym go już trzymał gdy używałem go dwa lata temu ostatnim razem. Jeżeli znajdę No-DC, to od razu z uploaduje i wkleję w tym oto temacie :]

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

33874.png

33966.png

4981.jpg

16023ph3.gif

 

Gram na takich serwerach jak :

  • EROAD Martinok
  • Nefertity SRO Matteo
  • ZSZC Earth Martinok
  • Syndicate SRO Matteo i _Matteo
Opublikowano

Ej to wkoncu betta testy sa teraz na zszc i bedzie reset czy nie?!

 

 

ODPOWIEDZ KTOS

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

Beta testy były miedzy kwietniem, a majem. xD Już dawno jest po...

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ej to wkoncu betta testy sa teraz na zszc i bedzie reset czy nie?!

 

 

ODPOWIEDZ KTOS

 

Teraz tylko dodadzą to i tyle ;).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

@UP:

Tym, że water (podajże :D) jest nowszy.

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Mam pytanie.

Na jakim serwerze lepiej grać ZSZC(Fire) czy ZSZC(Water) ?

Czy one różnią się czymś?

 

Water nowszy i "troszkę" łatwiej wbić xD

14sfk87.jpg

Hemp Gru <3 diil <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...