Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Notice: Serwer działa.

A teraz: Check

Open!

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a da sie cos zrobic zeby ZSZC bylo w oknie ??? (zeby nie zajmowal mi calego monitora i mialbym szybki dostep do neta i ikonek na pulpicie)

Opublikowano

ok dzieki za odpowiedz (a da sie cos zrobic zeby bylo widac opcje jak sie wlacza na poczatku) tam gdzie jest start itp.

Opublikowano

Chciałbym się dowiedzieć czy REGISTER jest otwarty w danych godzinach? Czy aktualnie do odwołania jest zamknięty?

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

@up Nie jest zamknięta bo ja robiłem nowe konto 1h temu wejdz na silknation masz na 1 stronie i tam masz register

 

Pomogłem ? daj +

 

 

Co oni tak długo robią miał być tylko reset serva

Opublikowano

Narazie jak widać jest zamknieta , coś teraz reset długo trwa .... :(

 

 

 

@UP

Frist ;] , ja chce już se pograć bo wbiłem 64 lv :}

Opublikowano

Frosty ja sobie expie new chara bo w bicheonie niema statusów a miałem juz 60 lvl ;/

 

 

xD 69 postów

Admin Cienia
Opublikowano

ok dzieki za odpowiedz (a da sie cos zrobic zeby bylo widac opcje jak sie wlacza na poczatku) tam gdzie jest start itp.

Również się nie da, luncher jest zbugowany.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Również się nie da, luncher jest zbugowany.

To jak mozna odpalic gre?

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

@izzy

Registration status: OFFLINE

 

Nie wiem jak Ty robiłeś konto =/

Jak na razie w moim mniemaniu jest zamknięta :( Lipa bo chciałem sobie sprawdzić co to za serwerek , szkoda =/

sygna11v1.png

 

Nick : FatalAngel

LvL : 105

Guild : SARMATIA*NewPartBegin

Status : Online * Alexandria PT

Server : ÍőµŔáۡĺ

Build : Jakiś tam ^^

Opublikowano

Również się nie da, luncher jest zbugowany.

To jak mozna odpalic gre?

 

Chodzi o to, że klikając "Option" opcje się nie pojawiają.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

bo ja dzisaj probowalem sie zarejestrowac o godzinie 7 rano to nie dalo rady nawet strona nie chciala sie wczytac . Prosze o pomoc

Admin Cienia
Opublikowano

Da sie ustawic rozdzielczosc na 1440x900?

Nie da się, wszystkie ustawienia możesz zobaczyć w grze.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Co jest z serwem niby ma być ress i od nowa wszystko wbijać przez dwa dni po starcie ma być exp x50. Czy to prawda??

Opublikowano

Jakiś fake. Nigdzie nie ma o czymś takim mowy. :) Nie wierz w to, bo ktoś sobie z Ciebie zażartował. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam parę pytań .

Zaczynam grę na silku a więc ;

 

1. Jakie raty są na Global ?

2. Trudno się na tym serwie bije Level ?

3. Czy jest 24/7 ?

4. Jak wbija się skille ? ( np. Trudno , łatwo )

 

Widzę OFF :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...