Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Invoria S2 - Dołącz do tajemniczego świata!


Quarel™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z expem da rade, moby nie są zbyt trudne, ale z bossami różnie niektóre łatwiejsze niektóre trudniejsze ale to się tyczy każdej postaci.

 

odpowiadasz, że nie ma tylu ulepszaczy co na s1?

ja pamiętam, że do 135 lvl`a na s1 jak grałem jeszcze około rok temu może trochę dalej to miałem 2 sloty w eq całe zajebane ulepszaczami.

 

zagrać na pewno zagram, bo ten serwer to petarda, takiego szukałem, mam nadzieję, że nie zabraknie elementów easy, bo też głupio trochę dropać kilka dni jeden czy tam dwa ulepszacze ;p

 

pytanie do ludzi z s1.

dam radę ogarnać wszystko solo grajac mentalem?

 

i pytanie drugie czy dungeony da radę solować wszystkie?

Invoriabanenr.png

  • Odpowiedzi 533
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

odpowiadasz, że nie ma tylu ulepszaczy co na s1?

ja pamiętam, że do 135 lvl`a na s1 jak grałem jeszcze około rok temu może trochę dalej to miałem 2 sloty w eq całe zajebane ulepszaczami.

 

zagrać na pewno zagram, bo ten serwer to petarda, takiego szukałem, mam nadzieję, że nie zabraknie elementów easy, bo też głupio trochę dropać kilka dni jeden czy tam dwa ulepszacze ;p

 

pytanie do ludzi z s1.

dam radę ogarnać wszystko solo grajac mentalem?

 

i pytanie drugie czy dungeony da radę solować wszystkie?

Wyżej juz ci napisalem ze tu jest dużo mniej, wszystkie dungeony poza katakumbami są bez pt, jednak są niektóre silne bossy które trudno bedzie ubić samemu.

sygna1.png

Opublikowano

Wyżej juz ci napisalem ze tu jest dużo mniej, wszystkie dungeony poza katakumbami są bez pt, jednak są niektóre silne bossy które trudno bedzie ubić samemu.

Ja wbiłem prawie 200lvl BM'em na S1 więc raczej dasz radę mentalem.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Cud miód <3 zagram świetnie się spisała administracja  ^_^

 

Tylko poprosiłbym rozpiskę bonusów co na co i gdzie działa :D

Opublikowano

Cud miód <3 zagram świetnie się spisała administracja  ^_^

 

Tylko poprosiłbym rozpiskę bonusów co na co i gdzie działa :D

Na S1 robiło się eq 3x20 - diabły, nieumarłe i mistyki ;)

579571423327107377857.png

Opublikowano

Polecam z prostego powodu

@BaaLCadar

@"Quarel™"

Stabilność oraz grywalność na serwerze gwarantowana

Powodzenia!

 

Może sam pogram tutaj od dłuższego czasu z wielką chęcia :)"


Quarel nie mogę Cie luju oznaczyć ;D
 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Zagram napewno   ale pety wolalbym tak jak na S1   czyli 2 pety exp i pvp   a teraz nawalone jest tyle sadze ze nie potrzebne to jest   i szkoda ze nie ma tej mapy od 110(chyba:))   byla bardzo fajna do 130 :)) pozdrawiam             

 

 

 

FuRia37

Opublikowano

Za granie na becie dostanie się coś na ogólny start serwera czy raczej nie?

elo here

 

 

Opublikowano

Ogólnie polecam serwer w 100% gralem na s1 , i przyjemnie się gra :) Administracja ogarnia

elo here

 

 

Opublikowano

Wyżej juz ci napisalem ze tu jest dużo mniej, wszystkie dungeony poza katakumbami są bez pt, jednak są niektóre silne bossy które trudno bedzie ubić samemu.

 

Ogółem obejrzałem sobie kilka fimów na youtube, gdzie ludzie ulepszają jakieś itemki to tam było naprawdę masa ulepszaczy, jeszcze zrozumiem ich różnorodność, aczkolwie nie wiem po kiego taka ilość.

Jednak oznajmiłeś mi, że tutaj jest ich dużo mniej, więc okej.

 

Zagrać na pewno zagram, ekipę też zgarniam i ciupiemy.

 

Z drugiej strony szkoda też, że start dopiero w prawie nowy rok.

Invoriabanenr.png

Opublikowano

Było już wcześniej o tym, wystarczy cofnąć się strone do tyłu.

Będziesz podawał linki do filmików na yt z zapowiedzi s2 plis!?!?!?

ljbc.png


 


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...