Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

STRONA NIE DZIAŁA

 

SERWER NIE DZIAŁA.

 

Up . I po co ludzi trolujecie ?

Bo dzieci muszą trochę potrolować i powkurzać ludzi.

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Bo dzieci muszą trochę potrolować i powkurzać ludzi.

Przez jakieś 5s działa strona więć.Nie trollują ...

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Ale się spinacie o taki gówniany server bez przyszłości xD Po stronie było widać, że nic z tego nie będzie. Jutro napiszą, że internetu nie mieli.

Opublikowano

Serwer ONLINE jesli beda lagi przepraszamy to nie  z naszej winy dosy , ddosy  - strona takze jest ddosowana 

Opublikowano

Serwer ONLINE jesli beda lagi przepraszamy to nie  z naszej winy dosy , ddosy  - strona takze jest ddosowana 

serwer moze byc online ale client nie chce sie wlaczyc a jak juz mi sie udalo wlaczyc to po probie zalogowania sie : twoje konto jest zablokowane ...

Opublikowano

NADESŁANE OD ZNAJOMEGO xD

 

TO NIE JA TYLKO NADESŁANA WIADOMOŚĆ. ZNAJOMY NIE MA 50 POSTÓW I NIE MÓGŁ WRZUCIĆ.

Ja:
	
Siemka, powodzenia na starcie..	17:05
Patrz co zrobiłem wam ze stroną jeszcze przed nim..	
Będziecie sie składać jak zapałka 0 zabezpieczeń...	
Sasori:
	
hh	17:07
heh	
Ja:
	
Ja nie mówię tego by wam dopiec czy coś..	17:07
Sasori:
	
ile ?	17:07
jaki pakiet ?	
Ja:
	
Ile? w sensie że co?
	17:08
Sasori:
	
jaki pakiet jebles..	17:08
Ja:
	
Nie ważne jaki pakiet.	17:08
Sasori:
	
to nie ty	17:08
kolego 	
	
Ja:
	
Zaklad?	17:08
To wejdź na stronę	
Jak ci powiem to dasz f5	
Oki?	
Sasori:
	
CO SIEBEDE ZAKLADAL ZGASILES MI VPS	17:09
Ja:
	
Ale posłuchaj..	17:09
Sasori:
	
jestem z ciebie dumny	17:09
Ja:
	
Ja zgasze nawet strone pla	17:09
Sasori:
	
dobra  skoncz 	17:09
Ja:
	
to nie problem..	17:09
Sasori:
	
okej 	17:09
super 	
Ja:
	
Pisze by ci dać info a nie ci dopiec : )	17:09
skoro udajesz kozaka to spoko.. ale naprawdę życzę udanego startu.	
Sasori:
	
dasz mi info przy starcie tez bedziesz naqurwiac z tego gówna 	17:10
Ja:
	
Nie będę : )	17:10
Sasori:
	
nie udaje zandego kozaka ty  bonzo jestes	17:10
Ja:
	
Ja nie "nakurwiam" serwerów bo mi się podoba.	17:10
Ja pokazuje gdzie jest problem : )	
Nie porównuj mnie proszę do dzieciaków które napierdalają by coś rozkurwić	
Klient też wasz rozpakowany..	
}

SERVER01_CHANNEL_DICT = {
   1:{'key': 11,'name':'CH1','ip':'91.234.217.108','tcp_port':13001,'udp_port':13001,'state':STATE_NONE,},
   2:{'key': 12,'name':'CH2','ip':'91.234.217.108','tcp_port':30011,'udp_port':30011,'state':STATE_NONE,},
   3:{'key': 13,'name':'CH3','ip':'91.234.217.108','tcp_port':30021,'udp_port':30021,'state':STATE_NONE,},
   4:{'key': 14,'name':'CH4','ip':'91.234.217.108','tcp_port':30031,'udp_port':30031,'state':STATE_NONE,},
   5:{'key': 15,'name':'CH5','ip':'91.234.217.108','tcp_port':11111,'udp_port':11111,'state':STATE_NONE,},
}

REGION_NAME_DICT = {
   0 : "POLAND",
}

REGION_AUTH_SERVER_DICT = {
   0 : {
       1 : { "ip":"91.234.217.108", "port":11002, },
   }
}	
188.165.252.188	
ops	
naprawde macie ssh	
na porcie 22	
to jakis ku.rwa zart?	
zaproszenie do wlamu wysylacie?	
ja pindole chlopie	
brak fail2bana	
bruteforce i za 1h serwera nie ma..	
ogarnij to jesli chcesz miec ten serwer	
Sasori:
	
ło k***a bonzo 	17:28
zaczynam sie bac 	
dlaczego wy tac jescescie ?	
Ja:
	
chlopie	17:29
ja ci mowie co masz poprawic	
a ty mnie bonzem nazywasz	
	
Sasori:
	
co wam to da ze se  powysylacie pare danych by zapchac lacze i myslicie ze co ?	17:29
chlopie ... i tak wiem ze bedzie naqurwiac	
chociazby nie wiem co mozesz mi mowic a co innego zrobisz 	
Ja:
	
ty naprawde myslisz ze nie robiac zadnych zabezpieczen	17:30
przetrwasz?	
zostawiles otwarte ssh	
bez fail2bana	
bruteforce	
exploit	
co kolwiek	
i serwer ci lezy	
nie mowilbym ci tego gdybym chcial rozjebac ci prace	
Mówiłem... Przykro że wziąłeś mnie za gimba ale tak wychodzi kiedy masz w d***e co ktoś do ciebie mówi.	
Sasori:
	
	18:18
sam z siebie robisz  ta osobe ja tak nie mowilem  olewam sie bo chwalisz sie  nie wiadomo czym 	
Ja:
	
Wiesz co? Skoro się tak zachowujesz bardzo chętnie umieszczę całość rozmowy w twojej prezce	18:18
Sasori:
	
jak byl bys miszczem zabezpieczen 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...