Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie ten 300lvl to już jest przekombinowanie, według mnie odchodzi już od klimatu metina. Za dużo narzucone na siebie, nie połączone w przyjemną rozgrywkę. Przynajmniej moje jest takie odczucie.

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odbędzie sie dzisiaj przerwa techniczna 

 

 

- Możliwość Handlu Wszystkimi pd.kami  rekawicami itp

- Zwiekszony   troche exp z map 90 , 100

  1. Naprawiono Channel2 [już nie gracze nie zaczynąją na channelu 3 lub 1]
  2. Zmniejszono spoty w Atlantyda V2
  3. Poprawiono drop z metinów
  4. Usunięto drop 6/7 Bon, oraz usunięto je z itemów
  5. Naprawiono TP na Arene Walk
  6. Naprawiono Metiny w Wieży Smoka
  7. Zmniejszono DMG mobów w Wieży Smoka
  8. Usunięto przycisk Ekwipunek z paska gracza
  9. Drobne poprawki tekstur kostiumów
  10. Dodany kostium YT
  11. Drobne poprawki z optymalizacją gry! asd
  12.  Możliwość Handlu Wszystkimi pd.kami  rekawicami itp
  13. Zwiekszony   troche exp z map 90 , 100

 

Na dniach zostanie zaktualizowany client dzięki któremu:

  1. Zamiana potworów na dzikie psy
  2. Pasek Poziomu PŻ podczas PvP
Opublikowano

Te ulepki na broń dalszą miały dropić z metków 90+ a nie dropiły?

 Nie ruzumiem  ciagle dropily  poprawki poprostu byly  i  dostosowanie expa

 

Wczoraj o godzinie 23 serwer został zatrzymany aby wprowadzić następujące zmiany:

  1. Dodano możliwość handlowania Pierścieniami Doświadczenia [wszystkimi]
  2. Narawiono ikony niewidocznych ulepszaczy
  3. Naprawiono system ulepszeń niektórych itemów
  4. Poprawiono exp na poziom 90-110
  5. Naprawiono wierzchowce

Aby zalogować się do gry należy zaktualizować clienta za pomocą AutoPatchera!

Opublikowano

własnie zakończyłem na tym serwie grę ze względu na exp (do 100 w tyle co na niektórych hardach ,ulepki dropi się tragicznie każdy narzeka przez 6h dropu na bossach 5 ulepek czyli broni z +0 do +2 można ulepszyć ,dmg mentala omg   

zxc

Opublikowano

@Mr.Kakarotto   Exp zostal powiększony  na mapie 90 oraz 100 :) sprawdz teraz a zmienisz komentarz  pisalem w poscie up

 

 

Raty expa na 12 godzin za 805 lajków na fanpage !

 

SxzyTRo.jpg

 

Oraz Jutro Event ZUO

 

10625157_361495070689752_289946551949198

Opublikowano

Nie polecam, 1 dzień po starcie kupiłem ''itemki z is '' czyli pasy, do dziś ich nie odzyskałem. Do tego wyzerowali mi sm'y, a miałem 800 na koncie. 

 

Odradzam tu gry, to serwer BEZ przyszłości. 

Opublikowano

Nie polecam, 1 dzień po starcie kupiłem ''itemki z is '' czyli pasy, do dziś ich nie odzyskałem. Do tego wyzerowali mi sm'y, a miałem 800 na koncie. 

 

Odradzam tu gry, to serwer BEZ przyszłości. 

 Wejdz na ts napewno odzyskasz sm spokojnie :P    pameitaj ze na pierwswzym miejscu jest team speak w komunikacji tam jestesmy  non stop niz  forum czy zgloszenia 

Opublikowano

Coś mało to 100 graczy, które pokazuje licznik..

@ W ile wbije 150 lvl ?

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...