Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szkoda, że tracicie graczy i pieniądze przez stronę, która nie działa.. mam nadzieję, że do jutra to ogarniecie. :/ 

Opublikowano

Przez niedziałającą stronę też już sobie odpuściłam. Wrócę i sprawdzę jutro, jeśli nadal nie będzie działać to niestety sobie odpuszczę. c:

Opublikowano

To jest medium, bez żadnego easy. Exp na mapie od 90 jest lipny, a na mapie od 100 jeszcze gorszy. Powodzenia :)

W dodatku bonusy nie wchodza max, oraz 45% na ulepszenie itemku na +9 :)

Opublikowano

Podajcie Team Speaka.

Potrzebujesz pomocy


 - Dodaj mnie do swojego tematu @uzo77


 Może jestem w stanie ci pomóc moje skype : uzo7771

Opublikowano

Nie ma to jak podjebać zakrei "kulki expa" napewno ladnie to wyglada z pozostałym interface. xD

 

Jeszcze raz nie polecam.

Opublikowano

Nie działa mi stronka.

Jak większości.. 

 

Pytam się ostatni raz, kiedy WY cudna Administracjo to ogarniecie? nawet się nie wypowiadacie na mpc, chyba macie ten serwer kompletnie w d***e.. 

 

Jak do jutra tego nie ogarną to stracą tylko graczy. 

Opublikowano

Jestem sprawiedliwym graczem, chętniee pomogę w zakąłdaniu kont :) Jeżeli będzie wam działała strona to pozmieniacie hasła :) Harcerskie słowo, że jestem uczciwy :)

 

W między czasie LOL <3

Mówię po Polsku

Opublikowano

Moja Opinia dot serwera 5 godz o starcie


 


po 1. 25 minut Respawnu . Naprawdę czy sobie żartujecie ?


po 2. Jak na serwer Easy/medium 45 % na +9 to trochę lipa .


po 3 Stabilność co chwile cofki


po 4 Słaba stabilność strony mi znowu nie działa .


po 5 Bardzo słabe info od administracji


 


Trochę lipka ale jeszcze nie skończe tu gry dam im szanse do jutra


 


Pozdrawiam Elosik

Opublikowano

 

Moja Opinia dot serwera 5 godz o starcie

 

po 1. 25 minut Respawnu . Naprawdę czy sobie żartujecie ?

po 2. Jak na serwer Easy/medium 45 % na +9 to trochę lipa .

po 3 Stabilność co chwile cofki

po 4 Słaba stabilność strony mi znowu nie działa .

po 5 Bardzo słabe info od administracji

 

Trochę lipka ale jeszcze nie skończe tu gry dam im szanse do jutra

 

Pozdrawiam Elosik

 

 

1. Są ataki na serwer

2. To nie jest easy pvp... Nie dosyć że trute masz z AV2 to jescze narzekasz

3. Patrz pkt. 1

4. Patrz pkt.1

5. Gdy dzialał TS administracja pomagała we wszystkim :)

 

W sumie nei wiem czemu bronię tak tego serwera... Osobiście mi się podoba i fajnie by było gdyby ktoś tu pograł ;)

 

W między czasie LOL <3

Mówię po Polsku

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...