Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest znacznie innym serw :) nie porównujcie ich...

Ale już 320+ kont no no zapowiada się ciekawie :P

Przeczytaj dokładnie prezentacje, nie będzie tak łatwo wbić 300 lvl :P

"Znacznie" to za dużo powiedziane. Zmieniono tylko kilka rzeczy i to mało widocznych. Dam szansę serwerowi i wbiję z ekipą zobaczymy jak to będzie.

IDcncno.png

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak to nie jest morty... to ja jestem baletnica... Wystarczy posiadać takie coś jak 'wzrok' :>

To są pliki mortyriusza, ale kompletnie edytowane, chyba każdy widzi, że to mortyriusz, ale to chyba w niczym nie przeszkadza, na starcie się przekonasz czy wart czy nie grać.

ljbc.png


 


 

Opublikowano

 

Hmm.. strona leży. xD

Kiedy włączycie?

 
BŁĄD 500

WEWNĘTRZNY BŁĄD SERWERA

INTERNAL SERVER ERROR

 

 

Juz dziala  poprostu bawia sie ddosami  to nie z naszej winy ;) 

Czekamy na start!!!!!!!!!!

Przydał by się event na mikołaja.

Bedzie event  świateczny

Opublikowano

 O której miał być start :D ? możliwe że nie doczytałem Ps . Skąd tu trutka :c ? Dobra już wiem start o 18 .

Opublikowano

Juz dziala  poprostu bawia sie ddosami  to nie z naszej winy ;)

Bedzie event  świateczny

Klasy zbalansowane?

Kim opłaca się grać?

ljbc.png


 


 

Opublikowano

Co ze stroną?

Hakiery jakies ?

Tak hakiery sie bawią na strona mysla ze sa bonzo  ale strona czy tam forum  to nie problem  skupilismy sie na grze start za  13 minut

 

team speak będzie dostepny  pare minut przed czasem max do 19.00 

Opublikowano

Tak hakiery sie bawią na strona mysla ze sa bonzo  ale strona czy tam forum  to nie problem  skupilismy sie na grze start za  13 minut

To ciekawe, bo nie wszyscy się jeszcze zarejestrowali, a Ty skupiłeś się na grze bez graczy. Wtf?

 

Kiedy będzie strona? bo nie mam czasu. 

Opublikowano

Tak hakiery sie bawią na strona mysla ze sa bonzo  ale strona czy tam forum  to nie problem  skupilismy sie na grze start za  13 minut

Skupiajcie sie dalej na grze a polowa sie nie zarejestruje i nie pobierze clijenta ;)

Juz widac ze administracja nic nie warta piszac takie bzdury ;) jednak nie zagram bayo

Opublikowano

To ciekawe, bo nie wszyscy się jeszcze zarejestrowali, a Ty skupiłeś się na grze bez graczy. Wtf?

 

Kiedy będzie strona? bo nie mam czasu. 

 zaraz  sie włączy spokojnie 

Opublikowano

Up.Wydaje mi się że nie . Ale nie wiem na 100 % .

 

Ps strona nie działa / Team Speak zabezpieczony hasłem /  Czarnoo to widzę .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...