Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Conflict Online 2.0 » Cap 100 » Play2Win » Secure » AutoEvents


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz.. diox walniesz kreske jakis energy drink nawet sie nie skapniesz jak 10 piw wypiejesz z nami..hehe , ja tam osobiście bym wolał 4paczka kufelek i sro xD i tak nie moge bo antybiotyki biere , jutro tez jest dzień

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wogole ktos tu wbil? jak na isro trzeba wbijac 3h zeby po 20 minutach dc dostac

nie rozumiem ? przeciez nadal sa testy itd.. otwarcie jest o 18

 

 

 

 

//szukam ts3 ale bez skutku.. szukam z małą ilością kanałów żeby łatwo nas znalesc po wejsciu kiedy juz takowy znajduje brak admina na nim..

 

 

kto chce ip do ts3 zapraszam na PW, najwyzej godzine przed moge podać na forum.

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

@30STM

 

Slayer nie unoś się tak bo Ci żyłka pęknie. To, że jest sam client w downloadach tzn., że nie uploadnął ktoś samych pk? Gratuluje mózgu!

 

Tobie gratuluję mózgu. Nie ma żadnego pk2, a skąd to wiem? Bo śledzę info o serwerze jak normalny człowiek. Powiedziałem, że są clienty do pobrania, a wiedza o braku media to coś zupełnie innego.

 

@masKarx

Nie dziwię się, że go nie rozumiesz. Na głupotę nie ma lekarstwa. Niektórzy widocznie nie wiedzą, co to znaczy start o 18.

Opublikowano

Wydaje mi się, że będzie. Ja zamierzam zrobić Bow Fire/Cold także pt jak najbardziej wskazane.

Opublikowano

ts3: 185.36.171.201:9990 | kanał 13 | hasło - sro

 

wbijać, im wiecej tym lepiej, jeśli chodzi o eu pt czy cos mozna sie zgadać

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Wbiję. Co mi szkodzi. Mam tylko nadzieje, że tym razem Polskie gildie się zorganizują w jedność, a nie porozrzucani po każdej gildi z liczną grupą 5-10 osób. 

 

Witamy się na starcie.  :)

Opublikowano

Najlepiej jak ktoś ogarnięty stworzy ciekawą gildie i lecimy z expem :)

 

Na pewno pojawi się mnóstwo Polskich gildi. Dlatego wole poczekać z początku dwa, trzy dni aż to się wszystko ustabilizuje. ;D

Opublikowano

Zbieramy ogarniętą grupę, własny prywatny ts, ekipa przegrała kilkaset godzin na CO v1 , ad, elamidas. Wielokrotnie podbita forteca lub podpięci pod Unie z fortecą! Trzymamy się grupą, ważni są dla nas ludzie, więc wszelka pomoc na ts jest zawsze obecna. Szukamy osób którzy nie gwałcą mikro na ts, ale również są aktywni. Nie wymagamy obślinionego monitora przy wbijaniu M-Cap, wystarczy że będziesz ogarnięty i aktywny oraz fajnie jakbyś miał ochotę pogadać na teamspeak'u. Pozdrawiamy daksu-

 

ps. Po TS'a jak ktoś chce pisać na pw.

 

ps2. czekamy na komentarze typu: po co tyle polskich gildii, my nie tworzymy czegoś nowego tylko kontynuujemy to co było i to co robimy najlepiej. Full gildii nie będziemy mieli dlatego szukamy kogoś kto może dołączyć i będzie w późniejszym czasie z nami. Byczki!

Opublikowano

Zbieramy ogarniętą grupę, własny prywatny ts, ekipa przegrała kilkaset godzin na CO v1 , ad, elamidas. Wielokrotnie podbita forteca lub podpięci pod Unie z fortecą! Trzymamy się grupą, ważni są dla nas ludzie, więc wszelka pomoc na ts jest zawsze obecna. Szukamy osób którzy nie gwałcą mikro na ts, ale również są aktywni. Nie wymagamy obślinionego monitora przy wbijaniu M-Cap, wystarczy że będziesz ogarnięty i aktywny oraz fajnie jakbyś miał ochotę pogadać na teamspeak'u. Pozdrawiamy daksu-

 

ps. Po TS'a jak ktoś chce pisać na pw.

 

ps2. czekamy na komentarze typu: po co tyle polskich gildii, my nie tworzymy czegoś nowego tylko kontynuujemy to co było i to co robimy najlepiej. Full gildii nie będziemy mieli dlatego szukamy kogoś kto może dołączyć i będzie w późniejszym czasie z nami. Byczki!

 

O ile dobrze pamiętam, większość Twoich gildi się rozpadła po kilku tygodniach. Nie wszystkie, ale większość. 

Opublikowano

KenWood takiego czegoś nie pisze się pół godziny przed otwarciem. pozdrawiam.

 

 

ts nie ma hasła..

ts3: 185.36.171.201:9990 | kanał 13 |

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

czyli server juz działa normalnie?

xLftoj3w677jqY5S.jpg

 

Gdy będziesz się chciał poddać,

Pomyśl o osobach, które chcą to zobaczyć.
Nie daj im tej przyjemności!

Opublikowano

Strona nie działa? Próbuję się zarejestrować i się nie otwiera. 

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Opublikowano

czyli server juz działa normalnie?

Tak juz dziala

Strona nie działa? Próbuję się zarejestrować i się nie otwiera. 

W grze napisali ze ddos strony.

77678022723864382104.png

Opublikowano

 

W grze napisali ze ddos strony.

Jest jakiś mirror torrent żebym mógł zacząć pobierać, mimo że strona nie działa czy ciężko z tym będzie?

Stoją jeszcze w polskich miastach szyderstwa tamtej wojny - A Stolica chce odnawiać pomnik 4 śpiących
Może jeszcze wystawicie pomnik dla Enkawudzistów. Szacunek dla Esesmanów, wkroczy do młodych umysłów
Może róbcie defilady dla czerwonoarmistów - Za Katyń, za Łagry, przez lata wiele przysług..

Ku Waszej pamięci - Żołnierze Wyklęci!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...