Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Conflict Online 2.0 » Cap 100 » Play2Win » Secure » AutoEvents


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to czy się zmieni zalezy od Ciebie.

Tutaj funkcjonuje Bot- AutoEquipment... czyli jeśli chcesz zamieni, jeśli nie chcesz to nie zamieni.

 

 

edt.

a do tego nie ma "Sunow"  :)

Opublikowano

Czyli rozumiem, że jak wydropimy suna na 10d i go założymy to też sie zmieni?

Napisałem, że sunów w ogóle nie ma :) Nie musisz się martwić o 10d, bo pewnie autoeq jest tylko do 9d :)

sensei_logo.png

Opublikowano

Działa ale crowed panie od 7;30 się loguje.

 

no to na stronie maja buga ... bo pokazuje 19 osob :D i pisali ze o 6pm otwarcie .... ide do pracy wroce to sie zobaczy. pozdr.

Opublikowano

no to na stronie maja buga ... bo pokazuje 19 osob :D i pisali ze o 6pm otwarcie .... ide do pracy wroce to sie zobaczy. pozdr.

6pm to 18 na nasz czas

Opublikowano

Ja nie rozumiem, co chwile ktoś się sapie na epvp o linki do downloadu, albo kiedy open.......

Wszystko jest od dawna napisane na pierwszej stronie tematu oraz na ich głównej stronie.

Opublikowano

Dopiero co napisałem, żeby czytać ich post albo stronę główną........... Nie ma samego pk2! Musisz mieć pełny klient, który waży 1,8GB  i który można pobrać z ich strony głównej. Jest tam chyba z 8 linków. A na serwerze nikogo poza adminami, support botami itp. nie ma, bo open jest o 18!...

Opublikowano

Zapraszam do gildi BarraBraVaa : )

o joina proszę pisać do : TheAlpHa / JankesiPL / Vase / KodExeSS

¤¤ I`m Alpha NOW ! ¤¤

Opublikowano

@30STM

 

Slayer nie unoś się tak bo Ci żyłka pęknie. To, że jest sam client w downloadach tzn., że nie uploadnął ktoś samych pk? Gratuluje mózgu!

 

@ALL

 

Piszcie w grze do: Tequilla - o chińskie pt. Najlepiej jakbyście jakiegoś TS'a ogarneli.

Opublikowano

no właśnie podajcie ts3.. bo wątpie ze bd miał czas pisać przy ostrym grindzie

 

 

 

prawdopodobnie Rogue/Cleric , moge robic za clera w pt

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Kurde, słabo że w piątek wieczór otwierają serwa... bo mam dylemat (zapewnie nie tylko ja) czy iść na clubing czy sro przy kompie... Musi to żałośnie brzmieć dla kogoś z zewnątrz :D

 

@down

Hahahaha, tez tak mozna ;d

14mxpnc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...