Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1013 użytkowników przegląda temat. No, no. Już dawno tyle osób nie czekało na start jakiegoś serwera. Powodzenia.

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie wszystko działać jak włączą. Tyle w temacie :) czekajcie. 

Opublikowano

Jakiej 20 ? Pisaliście że start o 18 a teraz że do 20 mamy czekać bo wam stronka pada -,- patolka jakaś. Było wcześniej reje włączyć żeby w tym samym czasie nie wbijało 500 luda i muliło strone

Opublikowano

Czekamy kochani, czekamy :3

tumblr_pmhzlsbggB1xdqhroo2_540.gif
 

I found a reason to live the moment I met you, I got a life goal the moment I held your hand. 

The moment I looked into your eyes I knew, that I am yours and you are mine.

 
 
Opublikowano

Jakiej 20 ? Pisaliście że start o 18 a teraz że do 20 mamy czekać bo wam stronka pada -,- patolka jakaś. Było wcześniej reje włączyć żeby w tym samym czasie nie wbijało 500 luda i muliło strone

Nikt nie powiedział, że start o 20....

579571423327107377857.png

Opublikowano

Jakiej 20 ? Pisaliście że start o 18 a teraz że do 20 mamy czekać bo wam stronka pada -,- patolka jakaś. Było wcześniej reje włączyć żeby w tym samym czasie nie wbijało 500 luda i muliło strone

 

Ty i tak nie zrozumiesz co nie działa, więc się nie wypowiadaj, że to patologia. :) 

Poczytaj posty True, który pisał 2 strony i strone wcześniej. 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Arcymistrz
Opublikowano

Logiczne jest, że to kolejny dobry serwer wychodzący ze współpracy True i Azooma, więc trudno o odpieranie ataków.

Lepsze to niż cofki. ;)

Opublikowano

Wszyscy tutaj truja i truja a wiadomo ze moze cos niewypalic tak jak tu i start bedize troche pozniej ... 

Czesto tak jest ze starty sa nawet do 2 godzin po przewidywanej godiznie startu i kazdy to wie a wy nadal spamujecie 

MichuNiebOB_zps5a1284f1.png


Opublikowano

ciekawe ile kasy zarobią na dzieciach is :D na starcie boom begn 3 kafle lecą

no is i tak bedzie lekko opozniony ale duzo :P

 

mogliby dodac 6ch skoro takie zainteresowanie

Opublikowano

Logiczne jest, że to kolejny dobry serwer wychodzący ze współpracy True i Azooma, więc trudno o odpieranie ataków.

Lepsze to niż cofki. ;)

No masz racje starają się o graczy itp i dbają o serwer :) 

Opublikowano

Proponuję jakiś EVENT-cik na początek ^^ Na początku zawsze więcej osób. Żeby po 1-2h nie było -300 osób itp. :D 

Opublikowano

Liczba osób powoli spada :/ taki dobry serwer a taki fail zrobić na starcie serwera ... Pytanie do administracji kiedy do jasnej cholery będzie ta strona ?? 1k ludzi czeka i czeka i chyba się nie doczeka nawet do północy !

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

True i Azoom to naprawdę obrotne osoby, tylko dlaczego wzięły Kongo do tak ważnej rzeczy jaką jest strona, nie popisał się już raz przy Visterii z tego co widziałem i słyszałem.

Ja tam czekam spokojnie i życzę powodzenia, bo serwer naprawdę się fajnie zapowiada.

Lepiej dać więcej True a być pewnym pieniędzy, które się wydało.

Opublikowano

Liczba osób powoli spada :/ taki dobry serwer a taki fail zrobić na starcie serwera ... Pytanie do administracji kiedy do jasnej cholery będzie ta strona ?? 1k ludzi czeka i czeka i chyba się nie doczeka nawet do północy !

Masz jakies pytania to wejdz na ts'a i sie zapytaj...

Tak cięzko wejść na tego ts'a i posłuchać ?

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Baza danych nie istnieje!     - pokazuje sie po włączeniu stronki tzn biala karta i ten napis

Naprawde? nie zauważyłbym jakbyś tego nie napisał..

 

Poczekajcie chwile jest problem ze strona i trzeba naprawic  a na taki server warto poczekać. :P

Opublikowano

True i Azoom to naprawdę obrotne osoby, tylko dlaczego wzięły Kongo do tak ważnej rzeczy jaką jest strona, nie popisał się już raz przy Visterii z tego co widziałem i słyszałem.

Ja tam czekam spokojnie i życzę powodzenia, bo serwer naprawdę się fajnie zapowiada.

Lepiej dać więcej True a być pewnym pieniędzy, które się wydało.

No rzeczywiście tutaj webmaster się kompletnie nie popisał. Szczerze mówiąc True, trochę wam zjeb... opinie na początku. Wiadomo że Ci co Was znają to wiedzą o co chodzi, ale przez innych będzie gadanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...