Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poda ktoś tsa?

sss

 

30. Zakaz umieszczania linków do TS3 oraz linków do FB. Linki np. ts.nazwa_serwera.pl również będą usuwane! Za notoryczne poprawianie linku po akcji moderatora(wyiksowaniu xxx) przewidziana jest Kara: 5 pkt.

579571423327107377857.png

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

poda ktoś tsa?

sss

 

30. Zakaz umieszczania linków do TS3 oraz linków do FB. Linki np. ts.nazwa_serwera.pl również będą usuwane! Za notoryczne poprawianie linku po akcji moderatora(wyiksowaniu xxx) przewidziana jest Kara: 5 pkt.

Opublikowano

Japier**** No-lif'y już nakurwiają lv a my zapewnie będziemy grać o 22 nie przesadziłem o 23 -.-. Zróbcie coś z tym kur** !!!!!!!!

Nikogo nie ma na serverze-.-

x


Opublikowano

KLIENT --- WYPAKUJ GO--- POBIERZ LATKE-- WYPAKUJ JEJ ZAWARTOSC DO KLIENTA I PODMIEN PLIKI-- ODPAL MOYES (A NIE DO CH UJA PATCHERA )

Działa. Dzieki ;)

erfgreg.png

Opublikowano

poda ktoś tsa?

 

sss

30. Zakaz umieszczania linków do TS3 oraz linków do FB. Linki np. ts.nazwa_serwera.pl również będą usuwane! Za notoryczne poprawianie linku po akcji moderatora(wyiksowaniu xxx) przewidziana jest Kara: 5 pkt.

tumblr_mxao8uPws31qadhufo1_540.jpg

Opublikowano

Tyle ludzi czeka ze az masakra heheh

Co to serwera mysle ze warto poczekac az wszystko bedzie ok ;p
Ja i tak musze czekac do nocy bo teraz mam slaby transfer i nie pobiore i tak nawet jak by juz dzialal :D

Opublikowano

Może dacie wkońcu patcher który sam pobierze mi pliki...Jak wspomniałem wcześniej mam problem z internetem i pobiera, za chwilę staje i nie chce iść...Proszę o patcher ;cc

Opublikowano

Dziwne, jest coś co przerosło Siela i True. No panowie tego to chyba się nie spodziewaliście.

Powodzenia.

 

Dziwne, jest coś co przerosło Siela i True. No panowie tego to chyba się nie spodziewaliście.

Powodzenia.

Spokojnie, akurat tym razem to nie nas przerosło bo wszystko od strony zabezpieczeń,strony technicznej SERWERA jest gotowe,tym razem zawiódł nas twórca strony z deczka ale nic już ogarniamy i lecimy z tematem bo na razie all mamy gotowe i właściwie tylko pomagamy graczom na TSie z clientem...My czekamy na efekty z strony kodera i tyle..

Opublikowano

Wchodzić wszyscy na TS! tam 240 osób, tutaj 1001 xD... sss

 

30. Zakaz umieszczania linków do TS3 oraz linków do FB. Linki np. ts.nazwa_serwera.pl również będą usuwane! Za notoryczne poprawianie linku po akcji moderatora(wyiksowaniu xxx) przewidziana jest Kara: 5 pkt.

Opublikowano

Jak komuś nie działa Patcher proszę uruchomić od nowa komputer.

 

Dodatkowo nie uruchamiamy klienta gdy mam na partycji D folder: ymit work

3_1.png

Opublikowano

Jakie ip ts bo mnie wywaliło a strona off

 

sss

 

30. Zakaz umieszczania linków do TS3 oraz linków do FB. Linki np. ts.nazwa_serwera.pl również będą usuwane! Za notoryczne poprawianie linku po akcji moderatora(wyiksowaniu xxx) przewidziana jest Kara: 5 pkt.

579571423327107377857.png

Opublikowano

Spokojnie, akurat tym razem to nie nas przerosło bo wszystko od strony zabezpieczeń,strony technicznej SERWERA jest gotowe,tym razem zawiódł nas twórca strony z deczka ale nic już ogarniamy i lecimy z tematem bo na razie all mamy gotowe i właściwie tylko pomagamy graczom na TSie z clientem...My czekamy na efekty z strony kodera i tyle..

mogliście chociaż nas informować bo o godzinie 18;20 nikt nic nie napisał, teraz tez nie, ludzie wiecznie czekać nie będą, a dla tych co czekali chyba też już to z lekka irytujące jest bo co chwile piszecie że ogarniacie ale efektów brak.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Spokojnie, akurat tym razem to nie nas przerosło bo wszystko od strony zabezpieczeń,strony technicznej SERWERA jest gotowe,tym razem zawiódł nas twórca strony z deczka ale nic już ogarniamy i lecimy z tematem bo na razie all mamy gotowe i właściwie tylko pomagamy graczom na TSie z clientem...My czekamy na efekty z strony kodera i tyle..

hmm już 1 h ogarniają strone a efektów nie ma. kogo wy bierzecie do administracji ?

Opublikowano

hmm już 1 h ogarniają strone a efektów nie ma. kogo wy bierzecie do administracji ?

Co jak co, ale administracja co tutaj jest, zna się na rzeczy więc może poczekaj jeszcze chwilę a sobie pograsz? Idź sobie coś porób, a nie beczysz że nie możesz mobków już sobie bić, żenada.

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

mogliście chociaż nas informować bo o godzinie 18;20 nikt nic nie napisał, teraz tez nie, ludzie wiecznie czekać nie będą, a dla tych co czekali chyba też już to z lekka irytujące jest bo co chwile piszecie że ogarniacie ale efektów brak.

Pisałem ciągle,mówiłem na ts mimo choroby ale "NIC NIKT NIE PISAŁ"

O czym mam informować,pracujemy ciągle a właściwie nie my tylko 2 konkretne osoby i tyle,My-Azoom/Sielu i Ja czekamy tylko na efekty ich pracy a ciągle nadzorujemy ich prace...

Opublikowano

Pisałem ciągle,mówiłem na ts mimo choroby ale "NIC NIKT NIE PISAŁ"

O czym mam informować,pracujemy ciągle a właściwie nie my tylko 2 konkretne osoby i tyle,My-Azoom/Sielu i Ja czekamy tylko na efekty ich pracy a ciągle nadzorujemy ich prace...

tu nie chodzi o ts tylko mpc, wątpię że aktualnie na tsie macie 1000 osób.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Uspokójcie się, kto chce zagrać poczeka, kilkadziesiąt minut w tą czy w tamtą aż takie znaczenie ma dla Was?

Wbijcie na TSa jest luz, wszystko się powoli robi.

 

Idźcie się wysrać, wykąpać, akurat Arsenal - MU leci, możecie sobie oglądnąć :D

The past has gone

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...