Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serio? To może niektórzy by przestali już pisać posty o tym ile ludzi jest w temacie, bo chyba każdy posiada taki licznik na dole strony i może sobie sam sprawdzić, ludzie naprawdę przestańcie już spamować o tym, bo to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Nie możecie grzecznie czekać na informacje etc? Tylko pisać posty, które nie mają nic wspólnego z serwerem, jest tego 10 stron.

Moderatorzy też coś się nie kwapią, żeby to choć trochę ogarnąć, bardzo serdecznie ich pozdrawiam! :)

 

Co do serwera, to ewidentnie ktoś chce poszykować plany administracji i opóźniać start w najlepsze. Musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać. :) 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Aby działał klient : 
- Wypakuj klienta
- Wrzuć łatkę  sss
- Odpalaj przez Moyes.exe

( Nie wrzucaj żadnych dodatkowych plików)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Wypakuj ponownie klienta i wklej latke, masz napisane jak byk.

no niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć.

 

Sith spamował na ts jak glupi z tym... denerwujące.

Opublikowano

To kiedy official start :P? bo postacie z bety widzę w topce nadal

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

Wypakuj ponownie klienta i wklej latke, masz napisane jak byk.

zobacz co wczesniej napisalem!!

Ci co serwer stawiaja nie wiedza o co chodzi;]

bledy mam ale odpala po latce nawet nie ruszy

Opublikowano

ja pobrałem clienta, wgrałem łatkę, naciskam na Metina i włącza się okno logowania 

Opublikowano

K***A MAĆ NIE DZIAŁA REJESTRACJA I C**J!
NIE BĘDZIE STARTU!
DAWAĆ REJESTRACJE BO CHCE WYDAĆ 60ZŁ NA IS!

                                                   sygnatura2.png

Opublikowano

wklejam łatkę i nie odpala sie żaden patcher tylko od razu okno logowania sie włącza... tak powinno być?

Odpala Ci sie patcher, a pózniej okno metka z automatu.

Opublikowano

zobacz co wczesniej napisalem!!

Ci co serwer stawiaja nie wiedza o co chodzi;]

bledy mam ale odpala po latce nawet nie ruszy

Stosuj się do instrukcji.

ljbc.png


 


 

Opublikowano

@Niqueish

zaktualizuj sterowniki. 

 

Instrukcja dotycząca klienta!
Jeżeli komuś nie działa klient to:

-Wypakuj go od nowa i wklej łatkę

http://www38.zippysh...69542/file.html

skan

http://s5.ifotos.pl/...png_whhapnh.png

 

W folderze klienta ma nic nie być poza nim! żadnych plików.

 

Jeżeli macie taki błąd:

 

ssapng_whhahxx.png

tylko z innym plikiem to trzeba go ręcznie usunąć.

3_1.png

Opublikowano

no niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć.

 

Sith spamował na ts jak glupi z tym... denerwujące.

Hmm.. Spamowałem, gdyż chciałem przekazać każdemu informacje jak uruchomić klienta, oraz żeby potem nie było płaczu, że 100 osób nie może odpalić klienta.

Jeżeli irytuje Cię ów spam, czy jest jakiś problem kliknąć "X" w prawym górnym rogu danej aplikacji ? - Myślę, że nie.

Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano

To gracze robią samoistnie DDoS - co najmniej 1k typa odświeża stronę co chwilę.

@Edit:

To uczucie gdy wyjeba*o ci sygnaturę przez ludzi odświeżających MPC. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

sygnatura.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...