Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ehh 18:01 Reje Off, Patcher Off, Serwer Off ... No po prostu zaje***cie

Przez tą minute nie wbijesz się w topke -.-?

x


Opublikowano

Wiadomo, że nie każdy serwer wystartuje ci punktualnie o danej godzinie, zawsze są jakieś opóźnienia w minutach.. Nie wiem po co te nerwy, pierwsze godziny i tak będzie chaos z expem, więc nie ma co się śpieszyć.

76561197967532978.png

Opublikowano

18.00 nadal nie ma rejestracji...

boże człowieku, od trzech stron  wszędzie tylko twoje posty ' kiedy rejestracja?!?!?!!??!? jprdl juz strona nie dziala, boze rejenie dziala, strona nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!! zal serw '

zluzuj majtki, 15 minut nie wytrzymasz?

 

czekam, czekam, szkoda że chunjo nie ma, wszystkie postacie dają rade w expie, nie potrzeba buffa?

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

nie przesadzajcie nigdy nie będzie równo na 18 czy tam 19 zresztą 400 osób na raz do reje leci to co się dziwisz, że sa problemy

Opublikowano

Po co te spiny?
Stanie się coś jak rejestracja/server bedzie on 5 /10 min po 18?
Jezeli komuś to tak przeszkadza to droga wolna.
Ogarniają wszystko wiec i wy ogarnijcie dupy.

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Ehh 18:01 Reje Off, Patcher Off, Serwer Off ... No po prostu zaje***cie

 

18.00 nadal nie ma rejestracji...

popłaczcie się z tego powodu...

 

wszystko zaraz będzie działać...

 

odpalcie sobie lepiej aktualizacje systemu :D

Opublikowano

Beka . Nie ma to jak zacząć 'dopracowywać' serwer 10min przed startem.

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

boże człowieku, od trzech stron  wszędzie tylko twoje posty ' kiedy rejestracja?!?!?!!??!? jprdl juz strona nie dziala, boze rejenie dziala, strona nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!! zal serw '

zluzuj majtki, 15 minut nie wytrzymasz?

 

czekam, czekam, szkoda że chunjo nie ma, wszystkie  postacie dają rade w expie, nie potrzeba buffa?

Nie potrzeba buffa. :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...