Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moyes.pl Gramy Tutaj! Start w sobotę o 18:00 [Dedyk] [Easy/Medium]


~Sielu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przestań do cholery spamić i czekaj na start kurde na 3 stronach 2/4 postów jest twoja.

Tą wypowiedziom sam spamisz.

Czekam cierpliwie już.

ljbc.png


 


 

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ale macie problem czy teraz czy za 1h zaczniecie grac, jak potraficie grac to i tak wysoko zajdziecie, a jak nie to co pochwalisz sie ze jestes top 1 z 30 lvl:D

Opublikowano

 

Emm, nie strona nadal nie działa ;D

 

działa ale troche "laga" ma ^^

 

702 osób przegląda temat, ładnie.

Opublikowano

a patcher kiedy będzie działać?

 

 

Niech lecą :)

Spokojnie damy radę :)

Rejestrację zaraz uruchomimy sprawdzamy dosłownie ostatnią rzecz,restartujemy poprzednie konta i wszystko uruchamiamy dot.rejestracji i patchera :)

od takich ogłoszeń jest dział Metin2 - pomoc na serwerze.

Opublikowano

Patcher działa, strona działa, nie wiem jak rejestracja, ja rejestrowałem się przed podaniem linku do strony. Pozdrawiam.

76561197967532978.png

Opublikowano

Emm, zmień przeglądarkę bo mi działa. xD

 

działa ale troche "laga" ma ^^

 

702 osób przegląda temat, ładnie.

Tak, już działa ahh.. ten "LAG" dziękuję za odp :) 

 

Emm, zmień przeglądarkę bo mi działa. xD

Niestety to nic nie dało, ale już wiem w czym był problem. Dziękuję i życzę miłego wieczoru ! :) oraz szerokiego expa.

9YbAX2Z.png


 

Opublikowano

oj będzie ddosów bo aż 800 osób czyta ten temat.. więc inne serwery stracą

" Reggae w sercu błogi stan <3 "

Opublikowano

Patcher działa, strona działa, nie wiem jak rejestracja, ja rejestrowałem się przed podaniem linku do strony. Pozdrawiam.

chyba u Cb ^^ u mnie nie działa.

 

18:00

 

793 os :D

ale mało który serwer wystartował bez poślizgu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...