Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAKREA - Czas zrobić Bang! START 17:00 [Dedyk] [Medium]


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer z*******y, jeden z lepszych na jakich grałem. Ale te ddosy... K***a masakra.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Godzina 16 graczy online 344 nie zaciekawie jak na reklame u Top 1 YTbera

Jak administracja nie interesuje się serwerem to czego tu oczekiwać ;) wystarczyłoby żeby się zainteresowali i byłoby na pewno więcej ludzi no ale jak oni postawili serwer i nic nie robią to tak jest :)

Opublikowano

Gówno nie server nawet forum nie macie, cofka z kilku godzin, a oni nic nie dali.. Niby były raty, ale na ile godzinę? Żegnam NIE POLECAM

Opublikowano

mam pytanie czemu jest moje Ip zablokowane? to wyskakuje jak wchodze na strone This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Opublikowano

300-350-400.

Nie no, wiecej. Teraz o 19 bylo 400 ponad. Takze zwazajac na ta cofke to nienajgorzej. Mam nadzieje, ze administracja sie jeszcze w pore ogarnie i zaczna dzialac ;)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Serwer mega tylko mało ludzi gra wbijać grać administracja robi naprawdę dużo ataki to nie ich wina to Moyes... wiem bo na ich TS byłem :O

Zróbcie lepszą reklamę i jazda!!!

Opublikowano

mam pytanie czemu jest moje Ip zablokowane? to wyskakuje jak wchodze na strone This account has been suspended.

Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Spróbuj wpisać adres strony bez www. samo zakrea.pl i na odwrót. 

Jeżeli nie pomoże wyczyść pliki cookies.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Spróbuj wpisać adres strony bez www. samo zakrea.pl i na odwrót. 

Jeżeli nie pomoże wyczyść pliki cookies.

Zamierzacie cos ogarnac? Tracicie graczy z dnia na dzien. Jest gorzej i gorzej.. Raty za ta Wasza cofke mialy byc do 28, nei byly nawet 12h. Dzien w dzien offki servera, ew. mocne lagi. Tutaj sie dlugo nie wypowiadaliscie - bo po co? Ratuj server, poki jeszcze masz choc tych 400 graczy, bo jak zostaie 150 to bedzie za pozno :) Juz i tak zmierzacie ku upadkowi, a zamiast sie uratowac to strzelacie sobie w kolano. Pogratulowac tylko...

 

Strona znow OFF. Wy sobie jaja robicie?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

strona off nie ma jak poprac;/

Nie wiem, mi działa. Może spróbuj na innej przeglądarce?

 

Ps. ''poprac'' to możesz swoje brudne gacie. 

Opublikowano

I co zrobiliście bang czy nie? Chciałbym wiedzieć bo chyba nie bardzo

Serwer średni po obejrzeniu prezentacji miałem większe oczekiwania.

 

Oj zielak jak tam twój Tayen zapomniałem przecież padł ...

Opublikowano

Dlaczego nie mogę odpalić klienta, ani autopatchera? Żadna operacja mi się nie wyświetla ani nic, tylko, że mam uruchomić ponownie autopatchera, ale to nic nie daje :>

Na serwerach prywatnych metin 2:


ShinKnight


Shinkowa


Xardas7

Opublikowano

Oj zielak jak tam twój Tayen zapomniałem przecież padł ...

 

Tayen był po to by go otworzyć, zarobić i zamknąć. Dla kasy jak każdy server zielaka <3

 

Jak dla mnie ten server nie zrobił bang, same problemy nic więcej. na 100% padnie :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...