Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz s2 - Odkryj Nowe Granice ( Start 24.10.2014 19:00 ) 350 LVL [Dedyk] [Medium]


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

exp jest beznadziejny. 0.03 z moba na mapie 9o

Napisał WeeZy :] Wydaje mi się że wystarczy troszkę zerknąć okiem a wszystko wyczytać się da...

"Wystartczy dropnąć pd i kupony SM z metka i kupic podwójnego :)"

Opublikowano

exp jest beznadziejny. 0.03 z moba na mapie 9o

Z metinów dropią kupony SM , w jinno M1 jest pelno sklepow z kuponami więc co za problem zalatwić ci pD isowego ?

+ PD dropia z metkow = podwójny pd i 2h masz 100 lvl od 90 :)

 

 

Cycu i Weezy bardzo się starają ;) Jeszcze tak 200 graczy więcej i serwer będzie naprawdę idealny. Polecam wszystkim. 

Dzięki ;>

Od jutra serie zaczyna Legal + Ksionrze

Jutro może też pojawi się odcinek od Bulionerdsa

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Od jutra zacznę grać na Waszym serwerze i mam nadzieję że się nie zawiodę :D

Wątpie.

Mało jest opinii że serwer jest c*****y etc , bugów nie ma prawie żadnych

Jedynie brakuje reklamy którą już załatwilem. :)

Przypominam iż za 15 minut event OX ( 2 rundy )

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Zapraszamy


https://www.youtube.com/watch?v=E2GQLkT4zOo&list=UULzCzJt6KcsD4HJMSlFIllg






JUTRO ODCINKI WRZUCĄ :

- ZALEGALIZOWANY

- BULIONERS 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Wbiłem zobaczyłem, ktoś miał fajną zajawke ale coś się nie udało, ale widać że się starają więc można dać im szanse. Gra się dosyć przyjemnie więc nie widzę większych wad. 

Opublikowano

Gra się na prawdę przyjemnie poza tym, że w późniejszych polowaniach brakuje metinów, na wszystkich mapach jest zwiększony resp metinów oprócz Góry Sohan, chciałem zrobić misję na metiny diabła, lecz jest ich tak mało, do tego graczy dużo, że zrobienie misji jest baaardzo trudne, prosiłbym o zwiększenie respu ów metinów. Niech mi ktoś nie mówi, żebym szedł na mape od 65 z metinami, metinów diabła na tej mapie przy jednym respie jest jeżeli dobrze pamietam 2-3szt.

Opublikowano

Gra się na prawdę przyjemnie poza tym, że w późniejszych polowaniach brakuje metinów, na wszystkich mapach jest zwiększony resp metinów oprócz Góry Sohan, chciałem zrobić misję na metiny diabła, lecz jest ich tak mało, do tego graczy dużo, że zrobienie misji jest baaardzo trudne, prosiłbym o zwiększenie respu ów metinów. Niech mi ktoś nie mówi, żebym szedł na mape od 65 z metinami, metinów diabła na tej mapie przy jednym respie jest jeżeli dobrze pamietam 2-3szt.

 

dodaję do listy zostanie zrobione dziś i wprowadzone jutro ok 4/5 rano i konserwacja potrwa od 20 min do 1 godz. ( w razie komplikacji )

Opublikowano

Wbiłem zobaczyłem, ktoś miał fajną zajawke ale coś się nie udało, ale widać że się starają więc można dać im szanse. Gra się dosyć przyjemnie więc nie widzę większych wad. 

Wszystko jest tak jak powinno być.

Wszelkie sugestie rozważamy i jeżeli przemyślane to wprowadzamy je w życie + honorujemy upominkami na serwerze :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Serwer fajny ale liczba graczy....Fajnie, ze nie pokrecili licznika i jest sama prawda ale jak nadal tyle osob bedzie gralo to niestety tylko patrzec az serwer upadnie. Reklame obiecali już 2 dni temu i nadal lipa ;/ 

Opublikowano

Serwer fajny ale liczba graczy....Fajnie, ze nie pokrecili licznika i jest sama prawda ale jak nadal tyle osob bedzie gralo to niestety tylko patrzec az serwer upadnie. Reklame obiecali już 2 dni temu i nadal lipa ;/ 

Gdybyś nie zauwazył to dzis odcinek wrzuci i Bulioners i Zalegalizowany ;-)

Dopiero dostaliśmy kase i im wyslalem.

 

+ Dogaduje się z @NoPerfectYT

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Jakie bony są na poszczególne mapy? Mogę się dowiedzieć? Poza tym serwer wydaje się interesujący. :)

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Może jakieś info co na temat Halloween :D

 

Serwer Polecam jeszcze raz bo warty uwagi //ps o ktorej ten evencik ?? równo o 0:00 ??

Event wraz z update.

Okolo godziny 3/4/5 będzie przerwa ktora potrwa od 25 do 1h.

 

A event sami się przekonacie :)

 

Jakie bony są na poszczególne mapy? Mogę się dowiedzieć? Poza tym serwer wydaje się interesujący. :)

Potwory.

W m1 dropi się EQ expa V1 i expisz w nim do 90 gdzie na mapie 90 dropisz eq exp V2 ;)

Na wyższych mapach leci V3 jeszcze ;-)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Ale chodzi mi o bony (zwierzęta/diabły/nieumarli) czy to nie ma znaczenia, bo nie ustawione jest i potwory tylko są najważniejsze?

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...