Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz s2 - Odkryj Nowe Granice ( Start 24.10.2014 19:00 ) 350 LVL [Dedyk] [Medium]


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Exp exp i jeszcze raz exp...Na 102 z pd leci za spota 2,5%...Nie zamierzam wbić na serwer dopóki tego nie poprawicie...A i jeszcze jedno...Z metinów dropi sam syf czyli same runy...Dodajcie też do nich drop ulepszaczy.

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja już żyje.


Dziękujemy za udział w dzisiejszym evencie OX.


 


Jutro między godzina 12 a 18 będą raty serwerowe 20% + o godzinie 19 zostanie przeprowadzony dwurundowy event OX.


Zapraszamy :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

150 online w godzinach szczytu ? :O ... Proponuje wykupienie jakiejś reklamy :) 

Życzę powodzenia. Zawitam gdy będzie więcej ludzi :)


 

 

Opublikowano

150 online w godzinach szczytu ? :O ... Proponuje wykupienie jakiejś reklamy :) 

 

Życzę powodzenia. Zawitam gdy będzie więcej ludzi :)

 

jak każdy będzie myślał tak jak ty to ma to sens :) po za tym 200 w godz. szczytu ale zwiększa się cały czas reklama jest i będzie a serwer cały czas będzie stał bez względu na liczbę online :)

 

I jak? Działa dobrze i warto grać? S1 bardzo mi się podobał i zastanawiam się nad zagraniem tu na S2

 

jak s1 ci się podobał to i tu ci się spodoba :) po za tym na dniach s1 dostanie update razem z s2 i będzie bardzo fajnie w godz. szczytu mamy ok 300 graczy na 2 serwerach ale spokojnie wszystko będzie się z czasem zwiększać :)

Opublikowano

witam wszystkich   polecam serwer jak najbardziej  ze wzgledu na podejscie administracji c do serwea  mili oraz zawsze pomoga jak ktos ma problem pierwszys raz sie z tym spotykam aby admin mial takie podejscie do gracza 

Opublikowano

witam wszystkich   polecam serwer jak najbardziej  ze wzgledu na podejscie administracji c do serwea  mili oraz zawsze pomoga jak ktos ma problem pierwszys raz sie z tym spotykam aby admin mial takie podejscie do gracza

Dziękujemy za miłą opinie o nas i o serwerze. Staramy się jak możemy :)

Naprawdę miło jak ktoś tak napiszę :)

Pozdrawiam

Opublikowano

witam wszystkich   polecam serwer jak najbardziej  ze wzgledu na podejscie administracji c do serwea  mili oraz zawsze pomoga jak ktos ma problem pierwszys raz sie z tym spotykam aby admin mial takie podejscie do gracza 

 

a z kim rozmawiałeś ?

 

btw cza będzie zapowiedź zaktualizować :D lub od nowa zrobić ładniejsza ale to jeszcze nie teraz i jakiś konkurs na game play zrobić :D 

Opublikowano

Weezy o dziwo się stara, ciekawe czy tylko na początku istnienia serwera.. niestety nie wbije, serwer mnie aż tak bardzo do siebie nie przekonywuje, ale życzę powodzenia chłopy!

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Spoczko serwerek, admin tez spoko, odpisuje w grze, pyta się co zmienić co nam nie pasuje i tak dalej :) Serwer wyglada bardzo ładnie, polecam :) Jeszcze jak jakieś reklamy ruszą będzie bajer ;d

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Mhm między innymi u kogo ?

 

@Skąd Truta ?

 

Reklama będzie u legala jak narazie, niebawem będziemy starać się o więcej reklam. Wiadomo liczy się to z kosztami :) Ale serwer się rozwija i od wczoraj przybyło dużo więcej graczy.

Trute możemy dropnąć z bossa 90 lvl ;)

Opublikowano

Mhm między innymi u kogo ?

 

@Skąd Truta ?

Ja , Bigmen , Bulioners - 3 osoby ktore 100% masz serie.

W poniedzialek dogadam się z dwoma YT jeszcze.

 

Raty włączone od 12 do 18 oraz o 19 zapraszam na event OX.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Ja , Bigmen , Bulioners - 3 osoby ktore 100% masz serie.

W poniedzialek dogadam się z dwoma YT jeszcze.

 

Raty włączone od 12 do 18 oraz o 19 zapraszam na event OX.

 

Trzech pseudo youtuberów i ty myślisz, że przyciągniecie graczy ? :D

Opublikowano

Trzech pseudo youtuberów i ty myślisz, że przyciągniecie graczy ? :D

Ciesze się , skończyłeś już ?

 

--------------------------------------

Na chwilę obecną 200 online , + ciągle ktoś dochodzi co jest ździwieniem :O

Event ox godz 19 (3 rundy)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Poprawiliscie expa? 2 osoby dopiero maja 130...To jest hard a nie medium szczególnie jeśli max jest 350...

Opublikowano

Trzech pseudo youtuberów i ty myślisz, że przyciągniecie graczy ? :D

 

 Dlaczego według ciebie jestem niby pseudo youtuber? :) Napisz mi to tak abym to zrozumiał, bo napisać głupotę to jest najlepiej ;)

Opublikowano

Poprawiliscie expa? 2 osoby dopiero maja 130...To jest hard a nie medium szczególnie jeśli max jest 350...

To jest Medium

Serwer ma niecale 1.5 dnia :)

 

Jedyne co to exp na mapie 90 zostaine zwiększony.

Codziennie są raty expa

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...