Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz s2 - Odkryj Nowe Granice ( Start 24.10.2014 19:00 ) 350 LVL [Dedyk] [Medium]


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Expa dopiero jutro poprawicie?

Czekamy na Cyca , podejrzewam że ta osoba która ddosowała strone , gre również ddosuje i jego.

O 8 maja przyjechać technicy jacyś do niego więc pewnie kolo 12-13 zaczniemy ogarniać sprawy serwerowe.

 

 

Dziękujemy za udział w konkursie OX.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Weezy tyle że szamana mam ten sam lvl co postać którą ma buffować więc nie wiem ocb z tym tp na nowe mapy ....

ale po co Ci szaman na nowe mapy , skoro moby na nowych mapach nic nie biją xD?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Admini bardzo spoko, widzę sporą reklamę ale graczy nie przybywa, cały czas w granicach 200, a czemu? :(

Chopok, serio pytasz? Grałeś tam chociaż?

 

Weezy aka anty reklama. Widziałem nie jedno krotnie komentarze pod jego filmami - jego komentarze do jego widzów. pt. "Twoja stara" i inne odzywki na poziomie 1 klasy podstawowej.

Cycu aka gimbus. Zachowanie godne dzieciaczka jeszcze młodszego niż 1 klasa. "Mam serwer w d***e, ale żebyście mi nie spamili to go włączę bo jest jeszcze opłacony." - Serio? Postawił po tym wszystkim drugi? x_X

 

Dalej lecąc serwer niby medium, spoko rozumiem średnio trudno ma się grać. Ale mialem PD z IS za SM oraz z Lasu. W grocie brałem 2 największe spoty zabijałem je w 1s dosłownie, tak co 5sec spota. Od 55 do 90 expiłem z 3h. Jak już wszedłem na nową mapkę na której rzekomo nie biją, dostałem hity po 800 od mobka (no tak to jest nic?). Miałem 30k hp co daje około 45 hitów i leżę. Mobków było z 100, padałem w sekundę. Miałem 800 defa - roska, obrona smoka oraz woda + eq exp v2 itd.

Ulepy na epiki 80 podobno w red lesie leca. 50 metków ubitych ponad i mam 8 sprzączek. A na każdy epik 10 potrzeba. Ja mam tydzień na epiki 80 dropić? Na ta 90 pewnie miesiąc?

Kolejne mam teraz 40k HP, moje leczenie na P daje mi łącznie 4900 leczenia, nieźle. W PVP będę OP z tym skillem, w trakcie jego używania zamiast wzrosnąć życie tylko spanie. A zwiększenie ataku? Miazka 90punktów, chłopie te 90dmg da mi taki skill w pvp że zniszczę na 100lvl nawet tych 350.

Ale weezy: jest ok, testowaliśmy szamanów, tak musi być - pozdrawiam, chyba nie wiesz że szaman leczenie to dość dobra klasa na globalach oraz leczy na P z eq wybonowanym koło 50% życia. Tu mogło by dawać chociaż te 12k, a wartości z 2k jak ludzie mają po 100k hp ;_; i 200k defa.

Kolejna beka, to dwa liczniki: na stronie oraz w grze. Na stronie 30 graczy w grze minimum 55 - nigdy mniej. Raz widziałem 54 chyba się zwiesił,

Na stronie jest klient 1/4 oraz patcher. Pobrałem patcher, włączam - s1. Pobieram klient a tam patcher s2 - Deal with it.

Na stronie guzik support - odsyła na forum.

Dużo by mówić, projekt jeden wielki nie wypał, administracja to jakieś łby za złotówkę którzy się zwą developerami itd.

Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze i wacha się, czyta ten post. Chyba wie że lepiej znaleźć medium z 105 lvl max albo jak już jakieś wyższe to easy. Pozdrawiam.

Opublikowano

Admini bardzo spoko, widzę sporą reklamę ale graczy nie przybywa, cały czas w granicach 200, a czemu? :(

LEgal , Bulion dopiero wrzucili po 1 odcinku - czekamy na wiecej

Chopok, serio pytasz? Grałeś tam chociaż?

 

Weezy aka anty reklama. Widziałem nie jedno krotnie komentarze pod jego filmami - jego komentarze do jego widzów. pt. "Twoja stara" i inne odzywki na poziomie 1 klasy podstawowej.

Cycu aka gimbus. Zachowanie godne dzieciaczka jeszcze młodszego niż 1 klasa. "Mam serwer w d***e, ale żebyście mi nie spamili to go włączę bo jest jeszcze opłacony." - Serio? Postawił po tym wszystkim drugi? x_X

 

Dalej lecąc serwer niby medium, spoko rozumiem średnio trudno ma się grać. Ale mialem PD z IS za SM oraz z Lasu. W grocie brałem 2 największe spoty zabijałem je w 1s dosłownie, tak co 5sec spota. Od 55 do 90 expiłem z 3h. Jak już wszedłem na nową mapkę na której rzekomo nie biją, dostałem hity po 800 od mobka (no tak to jest nic?). Miałem 30k hp co daje około 45 hitów i leżę. Mobków było z 100, padałem w sekundę. Miałem 800 defa - roska, obrona smoka oraz woda + eq exp v2 itd.

Ulepy na epiki 80 podobno w red lesie leca. 50 metków ubitych ponad i mam 8 sprzączek. A na każdy epik 10 potrzeba. Ja mam tydzień na epiki 80 dropić? Na ta 90 pewnie miesiąc?

Kolejne mam teraz 40k HP, moje leczenie na P daje mi łącznie 4900 leczenia, nieźle. W PVP będę OP z tym skillem, w trakcie jego używania zamiast wzrosnąć życie tylko spanie. A zwiększenie ataku? Miazka 90punktów, chłopie te 90dmg da mi taki skill w pvp że zniszczę na 100lvl nawet tych 350.

Ale weezy: jest ok, testowaliśmy szamanów, tak musi być - pozdrawiam, chyba nie wiesz że szaman leczenie to dość dobra klasa na globalach oraz leczy na P z eq wybonowanym koło 50% życia. Tu mogło by dawać chociaż te 12k, a wartości z 2k jak ludzie mają po 100k hp ;_; i 200k defa.

Kolejna beka, to dwa liczniki: na stronie oraz w grze. Na stronie 30 graczy w grze minimum 55 - nigdy mniej. Raz widziałem 54 chyba się zwiesił,

Na stronie jest klient 1/4 oraz patcher. Pobrałem patcher, włączam - s1. Pobieram klient a tam patcher s2 - Deal with it.

Na stronie guzik support - odsyła na forum.

Dużo by mówić, projekt jeden wielki nie wypał, administracja to jakieś łby za złotówkę którzy się zwą developerami itd.

Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze i wacha się, czyta ten post. Chyba wie że lepiej znaleźć medium z 105 lvl max albo jak już jakieś wyższe to easy. Pozdrawiam.

Od 75 do 90 expi się 1h ;)

 

Dwa - moby Cie biją po 800 ? Nie jest to możliwe no chyba że biegasz w eq +0 i brak wspomagaczy.

Na 50 metków ubitych , 8 sprzączek ? Weź chłopie wyjdź jak masz farmazony p******** bo ludzie w M1 sprzedają tego po 200 w sklepach ( A no tak pewnie ubili po 10k metinów zeby mieć tego po 200 )

Licznik z gry jakbyś nie zauwazył aktualizuje się po tepnięciu na mapie ;) + na stronie nie aktualizuje odrazu a w grze po tepnieciu

 

Jak nie potrafisz na stronie kliknac MORTYRIUSZ s2 strony i pobrać tam patchera - to chyba ktoś powinien kupić okulary bo każdy patcher z tej strony dziala

Support nie działa bo go nie ma < brawo > ! soczek dla tego pana.

Projekt niewypał ? Szkoda tylko że gracze w grze piszą co innego.

 

----------

Co do tych sprzączek - gdyby chciało mi się z tobą uzerać ubiłbym te 50 metinów i pokazał Ci drop z nich :)

Co do sprzączek prosze SS od graczy :)

 

http://screenshooter.net/100102396/jqfymek

http://screenshooter.net/100102396/ikoncod

http://screenshooter.net/100102396/xyrebee

http://screenshooter.net/100102396/uywkmsw

http://screenshooter.net/100102396/uablmns

 

---------

Dziecko ktore chce zepsuć opinie serwera :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Chopok, serio pytasz? Grałeś tam chociaż?

 

Weezy aka anty reklama. Widziałem nie jedno krotnie komentarze pod jego filmami - jego komentarze do jego widzów. pt. "Twoja stara" i inne odzywki na poziomie 1 klasy podstawowej.

Cycu aka gimbus. Zachowanie godne dzieciaczka jeszcze młodszego niż 1 klasa. "Mam serwer w d***e, ale żebyście mi nie spamili to go włączę bo jest jeszcze opłacony." - Serio? Postawił po tym wszystkim drugi? x_X

 

Dalej lecąc serwer niby medium, spoko rozumiem średnio trudno ma się grać. Ale mialem PD z IS za SM oraz z Lasu. W grocie brałem 2 największe spoty zabijałem je w 1s dosłownie, tak co 5sec spota. Od 55 do 90 expiłem z 3h. Jak już wszedłem na nową mapkę na której rzekomo nie biją, dostałem hity po 800 od mobka (no tak to jest nic?). Miałem 30k hp co daje około 45 hitów i leżę. Mobków było z 100, padałem w sekundę. Miałem 800 defa - roska, obrona smoka oraz woda + eq exp v2 itd.

Ulepy na epiki 80 podobno w red lesie leca. 50 metków ubitych ponad i mam 8 sprzączek. A na każdy epik 10 potrzeba. Ja mam tydzień na epiki 80 dropić? Na ta 90 pewnie miesiąc?

Kolejne mam teraz 40k HP, moje leczenie na P daje mi łącznie 4900 leczenia, nieźle. W PVP będę OP z tym skillem, w trakcie jego używania zamiast wzrosnąć życie tylko spanie. A zwiększenie ataku? Miazka 90punktów, chłopie te 90dmg da mi taki skill w pvp że zniszczę na 100lvl nawet tych 350.

Ale weezy: jest ok, testowaliśmy szamanów, tak musi być - pozdrawiam, chyba nie wiesz że szaman leczenie to dość dobra klasa na globalach oraz leczy na P z eq wybonowanym koło 50% życia. Tu mogło by dawać chociaż te 12k, a wartości z 2k jak ludzie mają po 100k hp ;_; i 200k defa.

Kolejna beka, to dwa liczniki: na stronie oraz w grze. Na stronie 30 graczy w grze minimum 55 - nigdy mniej. Raz widziałem 54 chyba się zwiesił,

Na stronie jest klient 1/4 oraz patcher. Pobrałem patcher, włączam - s1. Pobieram klient a tam patcher s2 - Deal with it.

Na stronie guzik support - odsyła na forum.

Dużo by mówić, projekt jeden wielki nie wypał, administracja to jakieś łby za złotówkę którzy się zwą developerami itd.

Jeśli ktoś nie zagrał jeszcze i wacha się, czyta ten post. Chyba wie że lepiej znaleźć medium z 105 lvl max albo jak już jakieś wyższe to easy. Pozdrawiam.

 

8 sprzączek, tak ? 

Hmm, dziwne, że z metka leci 1 / 2 zależy i czasami też nie wypadnie w ogóle. ;)

 

 

 

Zapraszamy na serwer. 

Reklamy się zaczynają !

Forum będzie za max 2  dni

1EPZ6G.gif

Opublikowano

LEgal , Bulion dopiero wrzucili po 1 odcinku - czekamy na wiecej

Gratuluje że na 55 lvl expisz w red lasie począwszy od tego ^^. bo na 30 lvl da się expic w AV2 :)

Dwa - moby Cie biją po 800 ? Nie jest to możliwe no chyba że biegasz w eq +0 i brak wspomagaczy.

Na 50 metków ubitych , 8 sprzączek ? Weź chłopie wyjdź jak masz farmazony p******** bo ludzie w M1 sprzedają tego po 200 w sklepach ( A no tak pewnie ubili po 10k metinów zeby mieć tego po 200 )

Licznik z gry jakbyś nie zauwazył aktualizuje się po tepnięciu na mapie ;) + na stronie nie aktualizuje odrazu a w grze po tepnieciu

 

Jak nie potrafisz na stronie kliknac MORTYRIUSZ s2 strony i pobrać tam patchera - to chyba ktoś powinien kupić okulary bo każdy patcher z tej strony dziala

Support nie działa bo go nie ma < brawo > ! soczek dla tego pana.

Projekt niewypał ? Szkoda tylko że gracze w grze piszą co innego.

 

----------

Co do tych sprzączek - gdyby chciało mi się z tobą uzerać ubiłbym te 50 metinów i pokazał Ci drop z nich :)

Co do sprzączek prosze SS od graczy :)

 

http://screenshooter.net/100102396/jqfymek

http://screenshooter.net/100102396/ikoncod

http://screenshooter.net/100102396/xyrebee

http://screenshooter.net/100102396/uywkmsw

http://screenshooter.net/100102396/uablmns

 

---------

Dziecko ktore chce zepsuć opinie serwera :)

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem t nie Twoja dobra strona. Napisal, że w grocie expił nie w red lesie.

 

 

Co do serwera to średnio polecam ze względu na ekipę jak i na ich wkład w serwer. Jest on w większości zrobiony amatorsko po najmniejszej linii oporu.

Opublikowano

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem t nie Twoja dobra strona. Napisal, że w grocie expił nie w red lesie.

 

 

Co do serwera to średnio polecam ze względu na ekipę jak i na ich wkład w serwer. Jest on w większości zrobiony amatorsko po najmniejszej linii oporu.

Dobra ja to źle przeczytałem co nie zmienia faktu że od 75 do 90 wbija się godzine - 1h 30min MAX

 

http://screenshooter.net/100102396/wyyddvo <-- kolejny gracz :)

http://screenshooter.net/100102396/okhwsjh <-- opinia graczy ;)

 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Zwiększyliście już expa na mapie od 100?

 

Jeszcze nie zwiększyli.

Prawdopodobne wieczorem to będzie. :p

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

Opublikowano

Zwiększyliście już expa na mapie od 100?

Exp zostanie zwiększony po update, który zostanie prawdopodobnie dodany dzisiaj. 

 

 

Update Serwerowy musimy przełozyć na dzień JUTRZEJSZY.

Powodem tego jest brak internetu Cyca ( Cały update jest gotowy tylko nie ma jak go wrzucic ) - Czekamy może jeszcze dziś zostanie włączony.
Jutro przyjeżdzają do niego chłopy z Orange więc maksymalnie przekladamy do jutra do WIECZORA.
Ale skoro przekładamy to opisze konkretnie co znajdziecie na evencie oraz update.
 
DODANE :
- Na serwer zostaną dodane 4 lub 6 dungeony.
- Kolorowe napisy nad mobami
- Wierzchowce , Nowa Fryzura
 
NAPRAWIONE :
- Zwiększony EXP MAPA 100
- Zwiększony EXP MAPA 90
- Naprawiony DMG kamiennego miecza
- Naprawione zostały wojny gildii
- Naprawione zostało CH4 ( a raczej włączone )
- Naprawione 6/7 bonusy ( był problem z hełmem )?
- Naprawiony jeden z ulepszaczy ( brak textury )
 
EVENT HALLOWEN
- Będziecie dropić z mobów dynie które wymieniacie u specjalnego NPC
- Z metinów będą lecieć szkaty a z bossów klucze ( otwieracie i otrzymujecie atrakcyjne NAGRODY )
- Przez okres trwania eventu z dungeonów będzie dropić specjalna fryzura hallowenowa ( o której dowiecie się już na serwerze )
 
 
REKLAMA SERWEROWA 
- Zalegalizowany 
- Bulioners
- WeeZy
- BigMen
- KSIONRZE
- NoPerfectGame ( PRAWDOPODOBNIE )
 
Tak na chwilę obecną prezentuje się reklama - wszelkie pieniądze pakujemy własnie w nią.
 
W RAMACH REKOMPENSATY DZIŚ GODZINA 19:00 ( 3 RUNDY OX )
 

Zapraszamy na serwer!

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Zwiększyliście już expa na mapie od 100?

Czekamy cały czas na techników 

Orange którzy naprawią Cycowi internet ..

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

o której możemy się spodziewać udpade ?? 

 

Czekamy cały czas na techników 

Orange którzy naprawią Cycowi internet ..

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Uwaga!
Dzisiaj o godzinie 19:30 na pustyni (Oaza) odbędzie się event "Mini Zuo".
Na eventcie będą bossy oraz metiny z map:

-90 lvl

-120 lvl

-160 lvl

 -180 lvl 


Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...