Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz s2 - Odkryj Nowe Granice ( Start 24.10.2014 19:00 ) 350 LVL [Dedyk] [Medium]


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słowo dzieciak jest to zniesławienie, a to że próbuję zepsuć opinię serwera jest to pomówienie - Kolejny paragraf.

Gram Helerem i pisałem Ci to na PW mówiłeś że testowaliście - ruszany nie będzie.

Odpowiadając mi na post, trudno było wejść na stronę i sprawdzić czy nie jest jak mówię?

Że ja miałem pech do sprzączek nie znaczy że ktoś inny miał. Mi pierwszą zmianą bonu wbiło 59średnie - Mam wyśmiewać każdego któremu weszły mniejsze i mówić że jest dzieciakiem itd?

 

A tu ssy z strony żeby nie było, pewnie zaraz to zmieni ale pech.

http://snag.gy/98lXg.jpg

SS z strony, no faktycznie. Niema napisu pełen klient, pomyliłem się albo nie znam znaczenia słowa pełen.

http://snag.gy/DHHYn.jpg

Pełen klient z przyklej, nie no kurde. Pogratuluję Ci ładnie zoptymalizowaliście go, cały klient ma ~~4MB

http://snag.gy/8zkcd.jpg

Patcher z mega na pierwszy ssie który pobiera klienta s1.

Rzeczywiście, ja nie chcę pomóc tylko jestem dzieckiem które działa na niekorzyść.

http://snag.gy/8hcdt.jpg

Zabite kamyki.

http://snag.gy/j4MkE.jpg

Sprzączki.

http://snag.gy/gRW5B.jpg

A tu bambus żeby nie było że zmyślam.

 

Niektóre dane zakryte żebyś mnie nie ścigał ani nie banował.

Nie mam zamiaru nikogo banować ani ścigać.

Wszystkie linki które są dostępne są do patchera - to chyba nie problem zrozumieć bo wcześniej pisałem iż pobierać patchera aby nie mieć problemu z serwerem

 

https://mega.co.nz/#!GM12xKrQ!SLf4ahG4mNtIYy0h4ODf_M8U0U45Lh-Ca5BjG0PBabE

Link do klienta ciągle dostępny na mpc :_:

-----------------------

Do grona Youtuberów dołączają :

- RedMac

- Mateo

----------------------

Wykupimy jeszcze prezke u ZabQ'a ;)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co z tym updatem serwera i eventem ?

Czekamy nadal na internet.

Dzisiaj przyjechał ojciec cyca i przywiózł mu modem więc jeżeli orange nie włączy mu neta to kupi poprostu neta na limit z karty i będziemy działać

 

-----------

Prezentacja u ZabQ wykupiona :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Czekamy nadal na internet.

Dzisiaj przyjechał ojciec cyca i przywiózł mu modem więc jeżeli orange nie włączy mu neta to kupi poprostu neta na limit z karty i będziemy działać

 

-----------

Prezentacja u ZabQ wykupiona :)

No no aby tak dalej :D liczba online WZRASTA .. :D

 

Co do eventu Zuo . LAGI LAGI LAGI .. jakaś specialna mapka by się przydała do zuo .

Opublikowano

witam czy na mapie od 100 lvl jest bos ? jesl io tak to ktos podal by jego nazwe albo ss jak wyhlada ?

 

 

No no aby tak dalej :D liczba online WZRASTA .. :D

 

Co do eventu Zuo . LAGI LAGI LAGI .. jakaś specialna mapka by się przydała do zuo .

 

 

Ps nie ma mobów na mapce 300 .

 

Wiem że na mapce 300 nie ma mobów bo miały być wgrane z updatem :_:

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Współpraca z serwisem D***y.pl rozpoczęta ;-)
Za chwilę w kazdej zakladce znajdziecie reklame Mortyriusza ;)

 

25061069413708692407.jpg

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

poprawcie wygląd tego duchowego uderzenia, bo z najładniejszego skilla zrobiliście padakę :)

Co z nim konkretnie jest nie tak ?

Chodzi ci o wygląd zeby wgrać stary tak ?

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Dokładnie o to mi chodzi, Bo wygląda jak na m1 tylko inny kolor :P Oryginalny na P jest cacy, chyba ze chcecie to kolorami możecie sie pobawić :) Reszta skilli mentala wyglada gites tylko właśnie to duchowe takie ubogie, najmocniejszy skill a taki nijaki :P

Opublikowano

Ciekawie wygląda na pewno wbiję. Event Halloween do kiedy będzie trwał?

 

Czekamy nadal na internet.

Dzisiaj przyjechał ojciec cyca i przywiózł mu modem więc jeżeli orange nie włączy mu neta to kupi poprostu neta na limit z karty i będziemy działać

 

-----------

Prezentacja u ZabQ wykupiona :)

Nie żeby coś, ale prezentacja u żaby gó*no daje. Szczególnie patrząc na to, że ma ich już z 60...

tenor.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...