Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Trainer by GamerZ v25


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam to samo, nie mam antywirusa ani zapory odpalonej, ktoś mi powie czemu tak a nie inaczej?

Spróbuj: ponownie włączyć Trainera By GMZ po ponownym uruchomieniu gry.

f

  • Odpowiedzi 970
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam zauważyłem ze wszystkich interesuje team escape a jak z innymi funkcjami bota działają jaka szansa na bana na czym polega F9 - wygrywanie wyścigu i 3x kasa za ucieczke gracz zlagowany czyli jaki prosze o odpowiedz kogos kto to obczail Dziekuje

Opublikowano

Używając innych funkcji jest szansa bana, w szczególności wykorzystując je na wyścigach publicznych.

F9 polega na wyjściu z wyścigu i odebraniu za niego nagród takich, jakie byśmy wygrali.

Funkcja pod klawiszem Page Down (3x nagrody za ucieczkę) polega na tym, że dostajemy potrójne nagrody, gdy przejedziemy ucieczkę drużynową (samodzielnie).

f

Opublikowano

Up

Page down- czyli kilkam jade np High Stakes i dostaje 3x wiecej kasy i reputacji oraz 3 karty? czy to chodzi o singleplayer ?

Opublikowano

Sądzę że szansa na bana za 3x kase jest wręcz ogromna jeśli ktoś to sprawdził to prosze o odpowiedz

Właśnie tak raczej nie jest :)

Jak się boisz bana, zainstaluj v23 - jest tam TEBot, który wykonuje ucieczki w takim czasie, w jakim przejedziesz pierwszą ucieczkę samodzielnie.

Instrukcja używania:

http://www.mpcforum.pl/topic/1175219-jak-zarobi%C4%87-10-milion%C3%B3w/

Nie sugeruj się hasłem "10 mln w 5-10 minut", teraz trwa to dłużej :)

f

Opublikowano

Mam problem po włączeniu cheata wykakuje błąd 

Game will be closed. Try inject hack after "Enter World" ale ja jestem w freeroam wiec nie rozumiem antywirus wylaczony

Opublikowano

Mam Problem Z TE

Ustawioną Rozdzielczość Na 800x600 Tryb Okienkowy Włączony Trainer Działa (Tank Mode i inne) Przed Wyścigiem TE Naciskam Page Down Przejeżdżam Wyścig Po Dojechaniu Do Mety Nic Nie Naciskam I Nawet Po 10min Mi Nie Wyskakuje Done:1 itd

Antywir Wyłączony

O co chodzi ? Czy Robię Coś Źle ?
 

TRZEPIEKONSKI.png

Opublikowano

Mam Problem Z TE

 

Ustawioną Rozdzielczość Na 800x600 Tryb Okienkowy Włączony Trainer Działa (Tank Mode i inne) Przed Wyścigiem TE Naciskam Page Down Przejeżdżam Wyścig Po Dojechaniu Do Mety Nic Nie Naciskam I Nawet Po 10min Mi Nie Wyskakuje Done:1 itd

 

Antywir Wyłączony

O co chodzi ? Czy Robię Coś Źle ?

 

Obstawiam, że korzystasz z trainera w wersji v24, a tam nie ma funkcji TE Bot (została ona zastąpiona opcją "TE x3 Reward").

Jeśli chcesz używać TE Bot'a - musisz pobrać wersję v23 (link jest podany w temacie):

 

HB5fLf7.png

Opublikowano

Działa, dzieki ;]

"Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nieważne, że nie ma dla kogo - ważne, żeby opadły im kopary "

<3 

Opublikowano

Dzięki niemu szybko kasa leci czy nie za bardzo?

Dostajesz gotówkę za ucieczkę. Bot wykonuje ucieczki w takim samym czasie jak Ty wykonałeś pierwszą. Nie są to duże kwoty w szybkim czasie.

 

@MararOn wszystko pięknie ładnie ale tam nabija mu ukończenie wyścigu cały czas a u mnie muszę czekać tyle czasu ile bym ukończył wyścig

Bo na nagraniu jest przedstawiona pierwsza wersja bota, która wykonywała 1 ucieczkę na sekundę. Aktualna wersja wykonuje ucieczki w takim czasie - w jakim Ty wykonałeś pierwszą. Wszystko po to, abyś nie dostał bana.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Witam, mógłby mi ktoś pomóc ? Otóż jakiej funkcji używać w tym trainerze, abym jak najszybciej zarabiał IGC ? I jak to robić ? Jak często jej używać żeby nie dostać bana albo "Uwierzytelnianie jest chwilowo niedostępne" ?? !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...