Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] Trainer by GamerZ v25


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha bo zrobilem tak nacisłem page down bot zrobil ucieczke ten pod f5 wyszedlem z ucieczki stoi w miescie i pisze new sessionld wait caly czas juz 5 min xD

New sessionIdWait oznacza, że bot nie wykonał jeszcze ucieczki.

W wersji v23 cheat wykonuje ją w takim czasie, w jakim przejedzie pierwszą ucieczkę gracz.

f

  • Odpowiedzi 970
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

juz jedzie nowa ucieczke xD zobaczymy ile mu sie uda sesji pod rzad zrobic bo jak po 10 koniec to do dupy to jest i bede musial jakiegos klikacza postawic i bedzie jezdzil ucieczki ten bot pod f5 :D

Opublikowano

juz jedzie nowa ucieczke xD zobaczymy ile mu sie uda sesji pod rzad zrobic bo jak po 10 koniec to do dupy to jest i bede musial jakiegos klikacza postawic i bedzie jezdzil ucieczki ten bot pod f5 :D

Praktycznie ten bot działa, dopóki nie rozłączy Ci neta lub World się nie zawiesi :P

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Nie działa i postów nie nabijam... Sciagnij TeamVievr i sam zobaczysz ale teraz nie ma poco bo mam bana.

A Propo Bana : Uwierzytelnianie Chwiliwo niedostepne Spróbuj później to na ile dostałem tego bana?

Opublikowano

A Propo Bana : Uwierzytelnianie Chwiliwo niedostepne Spróbuj później to na ile dostałem tego bana?

Błąd ten zniknie po kilku godzinach, lecz po nim raczej dostaniesz perma.

f

Opublikowano

Czemu, bo wyścigu nie naliczało mi wygranych? Miałem tą opcje na page down zaznaczoną. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

Opublikowano

Czemu, bo wyścigu nie naliczało mi wygranych? Miałem tą opcje na page down zaznaczoną. 

Jeżeli używasz wersji v24:

w wersji v24 nie ma TEBota, dostaje się 3 razy nagrodę z ucieczki.

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...