Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Downloader - Zawsze najnowsza paczka


HeheheM

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 609
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#Update

 

1. Usunięcie skryptów LXMedia oraz grupy xSLx.

 

2. Dodanie backup'u xSLx-Orbwalkera oraz xSLx-TargetSelectora.

 

3. Update LSharpCleanera by @mistake010

 

 

 

#Update_V2

 

1. Dodane skrypty : 

  • AssemblySelector (Dodaję ikonę L# w prawym górnym rogu, po kliknięciu w nią, przenosi nas do skryptów w LeagueSharpie)
  • LSharpClock (Dodaje w grze zegarek, który pokazuje "realny" czas)
  • HypaJungleBeta (Dziecko HypaJungle)

#Update_V3

 

1. Dodano skrypt :

  • Cya Nerds (WardJumper dla Katariny, LeeSina oraz Jaxa)

QUhIR7.png

Opublikowano

Siema zaktualizowałem paczke i mam teraz LX-Orbwalker na ComplitingError i rodzaj pisze mi Unknow i mam takie pytanko czy to w niczym nie bedzie przyszkadzało (Nie bedzie crashy gry itp) i czy beda all skrypty normalnie działać z góry dzięki za odpowiedz ^^

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Dlaczego zostały usunięte wszystkie ultimate carry?

http://www.joduska.me/forum/topic/6360-ultimate-carry-series-lexxes/#entry63995

 

Siema zaktualizowałem paczke i mam teraz LX-Orbwalker na ComplitingError i rodzaj pisze mi Unknow i mam takie pytanko czy to w niczym nie bedzie przyszkadzało (Nie bedzie crashy gry itp) i czy beda all skrypty normalnie działać z góry dzięki za odpowiedz ^^

Nie powinno być większych problemów.

QUhIR7.png

Opublikowano

#Update

 

1. Dodane skrypty :

  • Master Yi by Prunes
  • justAmumu
  • LX-Orbwalker

 

P******e tą twoją paczkę...

Wszędzie compiling error i jak tu k***a uprzykrzać grę bronziakom ?

Jak jest się ograniczonym umysłowo, tak jak w Twoim przypadku, to wszędzie będziesz mieć compiling error.

QUhIR7.png

Opublikowano

#Update

 

1. Dodane skrypty :

  • Master Yi by Prunes
  • justAmumu
  • LX-Orbwalker

 

Jak jest się ograniczonym umysłowo, tak jak w Twoim przypadku, to wszędzie będziesz mieć compiling error.

Pomożesz bo ja mam compiling error co robić, bardzo podoba mi się ta paczka i z niej korzystałem a po tej aktualizacji Compiling error

Opublikowano

P******e tą twoją paczkę...

Wszędzie compiling error i jak tu k***a uprzykrzać grę bronziakom ?

 

Wystarczy, że swoim zachowaniem uprzykrzysz innym grę. :(

Opublikowano

JayceSharp v2 sie nie kompiluje, prawie rankeda przegrałem.

 

 

 

 

 

I tak szanowny kolega @mistake010 mnie wycarrował Kappa

Kocham Renissance.

Opublikowano

Dlaczego program gada w grze? xD (gdy wczytuje się gra coś tam gada, a w trakcie gry gdy klikam spacje mówi DANGER)

i na czacie jakieś testa cały czas

Opublikowano

Dlaczego program gada w grze? xD (gdy wczytuje się gra coś tam gada, a w trakcie gry gdy klikam spacje mówi DANGER)

i na czacie jakieś testa cały czas

Skrypty stephenjason89 tym się charakteryzują.

QUhIR7.png

Opublikowano

Skrypty stephenjason89 tym się charakteryzują.

Aaah, czyli Tracker, który bardzo był mi pomocny. Jest jakiś skrypt podobny do Trackera i nie wydający żadnych dźwięków? :P

Zaraz testing Trackera od TC-CREW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...