Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RAF Bot - FulcrumBOT (Najszybszy dostępny bot)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 805
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok dziala. Ustawilem 6 kont. Graja na mapie dominion. I takie pytanie na 6 kontach dostane expa ???

Bo mam wrazenie ze nie leci exp

Opublikowano

Bo ma system po angielsku, a ty po polsku lol xD

 

 

 

Ten error do nie diałania bota ma tyle co piernik do wiatraka. Odczep się że od niego xD.

 

A to że nie działa. No nie wiem logi bota pokazują, że działa. Uruchamiasz jako administrator? Ścieżka do gry dobra?

 

 

 Uruchamiam jako admin a bot ciagle stoi, lole sie nie uruchamiają. Może tam mam coś źle ustawione? 

 

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="D:\Riot Games\League Of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="7"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

Opublikowano

 

 Uruchamiam jako admin a bot ciagle stoi, lole sie nie uruchamiają. Może tam mam coś źle ustawione? 

 

 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<configuration>
    <startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">
        <supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>
    </startup>
    <appSettings>
        <!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->
        <add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>
        <!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->
        <add key="Launcher Directory" value="D:\Riot Games\League Of Legends\"/>
        <!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->
        <add key="Max Bots" value="7"/>
        <!-- 5, 10, 15 -->
        <add key="Max Level" value="10"/>
        <!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->
        <add key="Region" value="EUN"/>
        <!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->
        <add key="Low Priority" value="true"/>
        <!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->
        <add key="Disable Rendering" value="true"/>
        <!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->
        <add key="Minimizer" value="false"/>
    </appSettings>
</configuration>

 

Tak. 7 botów nie odpalisz na dominion. 6,8,10 itp.

Nie udzielam pomocy na PW.

Opublikowano

up zmień 

add key="Max Bots" value="7"/>

na

add key="Max Bots" value="6"/>

lub

add key="Max Bots" value="8"/>

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...