Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia s1,s2 Mod (Naprawione Błędy!)


L.ike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

V2 wgl nei chodzi na tym modzie 

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

  • Odpowiedzi 623
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Like olał sprawe proste ;>

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Wyłączyłem tą funkcje DEP i nadal wywala przy logowaniu z komunikatem wysyłaj lub nie wysyłaj... 

 

Edit.. Może ktoś wytłumaczyć jak tą funkcję wyłączyć na WIN7?

prawym w moj komputer-właściwości-zaawansowane ustawienia systemu-zaawansowane-efekty wizualne nasciskasz ustawienia-zapobieganie wykonywaniu danych-dodaj-i jak masz moda ravi juz zainstalowanego to szukasz tego pliku co odpalasz moda- reset kompa i powinno działać

Opublikowano

ja mam czarny ekran jak wchodze ;/

Piszę poprawnie po Polsku

GG:43581089

76561198020607078.png

Na serwerach gram pod nickiem - Exultet

Opublikowano

Podczas ładowania paska wywala metina ;/.

syserr

 

 

0927 20:30:00796 :: KaMeR1337 Module Loaded
0927 20:30:00797 :: WebSite: www.metin2mod.tk
0927 20:30:00797 :: Contact: [email protected]
0927 20:30:00876 :: KaMeR1337 Module Loaded
0927 20:30:00876 :: WebSite: www.metin2mod.tk
0927 20:30:00876 :: Contact: [email protected]
0927 20:30:02831 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3
0927 20:30:11540 :: LoadLocaleData - LoadItemList(mod/locale/ravia2/item_list.txt) Error
0927 20:30:11540 :: LoadLocaleData - LoadItemProto(mod/locale/ravia2/item_proto) Error
0927 20:30:19162 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item1.mse) Error
0927 20:30:19162 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=269, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item1.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19162 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item2.mse) Error
0927 20:30:19162 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=270, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item2.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19162 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item3.mse) Error
0927 20:30:19162 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=271, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item3.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19162 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item4.mse) Error
0927 20:30:19162 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=272, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/etc/emoticon/buff_item4.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19191 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(season1/effect/paymessage_warning.mse) Error
0927 20:30:19191 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=262, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=season1/effect/paymessage_warning.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19192 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(season1/effect/paymessage_decide.mse) Error
0927 20:30:19192 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=263, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=season1/effect/paymessage_decide.mse, isCache=1) - Error
0927 20:30:19342 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/characterselect.mp3
0927 20:30:25919 :: CMapBase::LoadProperty(FileName=metin2_map_c1\MapProperty.txt) - LoadMultipleTextData ERROR ĆÄŔĎŔĚ ľřŔ» °ˇ´ÉĽşŔĚ ¸ą˝Ŕ´Ď´Ů.
0927 20:30:25919 :: CMapManager::LoadMap() Invalid Map Type
0927 20:30:25921 :: CPythonBackground::SelectViewDistanceNum(int eNum=0) mc_pcurEnvironmentData is NULL

Opublikowano

Like sobie to opał nie umie tego zrobić więc woli nic nie odpisywać bądź ignorować to 

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Oj pierdolicie od rzeczy.. -.- Nie olałem tylko mam też inne zajęcia... Jak będę miał czas to zajrze i ew. Naprawie :p

Opublikowano

Co innego mi pisałeś na gg :) mam to zacytować ?

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Kiedy update to v3 ?

Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null. Null.

Opublikowano

Ciekawe gdzie ta beta v3...

 

Informacje nt. dalszych aktualizacji moda itp. znajdziecie tutaj:

6667514108962921210189.png

(Kliknij w obrazek)

 

Pierwsza strona.. ;)

 

Co innego mi pisałeś na gg :) mam to zacytować ?

No spoko. Dzieki tobie zamykam projekt Ravia s2. Dziękuję, Dowidzenia. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...