Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ravia s1,s2 Mod (Naprawione Błędy!)


L.ike

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam takie pytanie nw może ktoś pytał wyżej ale mam troche dużego lenia i nie chce mi się wszystkiego czytać. Więc tak da się jakoś tak zrobić że jak się wejdzie do v2 to nie wywali gry ? 

  • Odpowiedzi 623
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra. Skończyliśmy tworzyć support. teraz postaram się jak najszybciej ogarnąć wam tego moda i wrzucić :)

Opublikowano

Dajcie czat taki jak jest na normalnym kliencie ;P
Chodzi o lvl postaci jest w innym miejscu.

@Edit

Chyba dobrze :D
 

HorseHack=Off
WhisperLevel= : (Lv%s)  : 
WhisperLevelMode=Off

;-) ;-)

Opublikowano

L.ike na s1 V2 nie działa wywala clienta 

syserr:

0916 22:58:00201 :: KaMeR1337 Module Loaded
0916 22:58:00202 :: WebSite: www.metin2mod.tk
0916 22:58:00202 :: Contact: [email protected]
0916 22:58:00212 :: KaMeR1337 Module Loaded
0916 22:58:00212 :: WebSite: www.metin2mod.tk
0916 22:58:00212 :: Contact: [email protected]
0916 22:58:00717 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3
0916 22:58:08214 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/characterselect.mp3
0916 22:58:15651 :: CMapBase::LoadProperty(FileName=metin2_map_spiderdungeon_02\MapProperty.txt) - LoadMultipleTextData ERROR ĆÄŔĎŔĚ ľřŔ» °ˇ´ÉĽşŔĚ ¸ą˝Ŕ´Ď´Ů.
0916 22:58:15651 :: CMapManager::LoadMap() Invalid Map Type
0916 22:58:15652 :: CPythonBackground::SelectViewDistanceNum(int eNum=0) mc_pcurEnvironmentData is NULL

Errorlog
Module Name: C:\Users\xxx\Desktop\Ravia v2\Ravia_mod_v2.exe
Time Stamp: 0x50a09766 - (null)
 
Exception Type: 0xc0000005
 
eax: 0x042200c7 ebx: 0x00000000
ecx: 0x3ff25831 edx: 0x00000003
esi: 0x0458a000 edi: 0x503f9f78
ebp: 0x0018e908 esp: 0x0018e900
 
0x005c8e8a C:\Users\xxx\Desktop\Ravia v2\Ravia_mod_v2.exe
0x00586f17 C:\Users\xxx\Desktop\Ravia v2\Ravia_mod_v2.exe
0x50090040
0x0cc25e01
0x85c03300
0x8d0a74c9
0xca23ff51
0x75c98540
0xccccc3f6
0xcccccccc
0xcccccccc
0xcccccccc
0x8b5651cc
0x8b102474
0x8b570846
0x247c89f9
0x58443d08
0x870f3354
 
Opublikowano

Pobieram dam edit czy działa ;D

@Edit 

V2 nadal nie działa napraw :D pls ^^

@Edit2 

Wywala clienta po wybraniu postaci lub na pasku logowania tylko w Lochu V2 jak się wchodzi to koniec ;/

Opublikowano

Pobieram dam edit czy działa ;D

 

@Edit

 

V2 nadal nie działa napraw :D pls ^^

 

@Edit2

 

Wywala clienta po wybraniu postaci lub na pasku logowania tylko w Lochu V2 jak się wchodzi to koniec ;/

Ogarnij clienta mt2.pl.. moze byc najnowszy. Wrzuć i odpal.

Opublikowano

Zapraszam do testowania i komentowania !

http://cheaters.ga/index.php/5-ravia-mod-v3-beta

Mam nadzieje że będzie wam działał bez żadnych większych problemów :)

Nie spamować na pw. Zrobiłem wam od tego forum !

@elwin1000 wypróbuj nowego moda.. :)

Wchodzę w "pobierz" i wyskakuje mi instalka Metin2.pl ..

 

Dobra ogarnąłem, ale jak ustawiam żeby zbierał hematy, to nie wszystkie podnosi. :v

 

dodatkowo wyskakują pytajniki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...