Skocz do zawartości

Hax3ey

MPC Winner
 • Zawartość

  470
 • Rejestracja

 • Ostatnio

5 obserwujących

O Hax3ey

 • Ranga
  Początkujący III
 • Urodziny 22.10.1998

Metody kontaktu

 • Discord
  Hax3ey#4838
 • GG
  67581351

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1569 wyświetleń profilu
 1. Witam chciałbym zaoferować swoją pomoc powstającym lub istniejącym serwerom ts3 z zakresu strony technicznej ale też mogę pomóc w promocji serwera posiadam wiele kontaktów takich jak, gildie minecraft, metin2, mta i wiele wiele innych. W przeszłości posiadałem też swoje serwery mniejsze, większe i wiem "co z czym się je"... Oferuję: » Pełną znajomość permisji. » Zabezpieczenie serwera jak i bazy danych. » Doświadczenie z różnymi hostingami serwerów vps/dedykach i pomoc w wyborze ich. » Sporą ilość wolnego czasu. » Obsługa systemu operacyjnego Debian(Linux). » Zainstalowanie i skonfigurowanie dowolnego bota obsługowego i pod każdą bazę danych. Oczekuję: » Zaufania ze strony administracji. » Posiadania przez serwer licencji legalnej. Kontakt: » Discord: Hax3ey#4838 » GG: 67581351 » PW: Forum Pozdrawiam, Hax3ey ;).
 2. Powodzenia, miło że wszystko idzie w dobrą stronę ;).
 3. Kolego wpisz w google: "spolszczenie plotsquard" i masz kilka wyników 5 min pracy i masz spolszczenie pozdrawiam.
 4. Spory minus za serwer slotowy, wygląd kanałów, prezentację na dzień dzisiejszy nic mnie zachęca do przebywania na waszym ts3. Polecam pomyśleć o serwerze vps bądź maszynie dedykowanej i oczywiście licencji jeśli planujecie rozwinąć wasz serwer. Jednak w dzisiejszych czasach serwery slotowe bardziej do rozmowy z mniejszym gronem znajomych bądź klanów. Pozdrawiam, powodzenia.
 5. Prezentacja jak dla mnie spory minus, chaos w układzie i stylistyce kanałów. Plus za to że się staracie, macie zakupioną licencje choć to tylko 64 sloty ale legalnie :). Powodzenia.
 6. Prezentacja wygląda zacnie przejrzyście miło dla oka i wykorzystane moje ulubione kolory, sam serwer jak najbardziej na plus jak dla mnie tylko mała poprawa stylistyki kanałów i będzie super ;). Pozdrawiam. (Potrzebujecie jakieś pomocy informacje w sygnaturze :))
 7. Powodzenia i polecam choć zastrzeżenie małe ma do stylistyki kanałów nad którymi moglibyście popracować. Jeśli nie macie pomysłu coś tam od siebie mogę dodać swojego z racji tego że do czynienia mam już z tym kilka lat. Pozdrawiam.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...