Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doświadczenie

Na globalach gram od założenia obsydianu, natomiast na privach od założenia newlongju.

Cechy charakteru:

-Opanowany,

-Kulturalny,

-Konsekwentny,

Dlaczego chcę zostać GM`em?

Ponieważ sprawia mi to przyjemnośc: pomaganie ludziom, opiekowanie się serwerem

 

Kontakt:

- GG: 13473530

- Skype: nydyscure

- Prywatna wiadomość na forum.

reklama forum

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o pomoc.

 

Mam 16 lat i proszę o pomoc w postawieniu serwera hamachi(Po postawieniu sponsor obejrzy i wykupi dedyka)

 

Szukam osób:

 

-Osoby od Strony WWW(Rzetelniej i znającej w wysokim stopniu podstawy i w średnim stopniu zaawansowane skrypty)

 

-Grafika(Który zna PS lub Gimp jak własną kieszeń)

 

-Osoby od klienta(Tu ustalimy na GG)

 

-Osoby która pomoże przy serwerze(Wgrywanie map itp.)

 

-Osoby która umie robić modele 3d(Zrobić nową mapę i mooby,skille itp.)

 

Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać na GG 225805.Oczywiście wynagrodzenie ustalimy przez GG.

 

Opublikowano

Witam. Poszukuję do pomocy osób dobrze znających się na edycji/zmianie/dodawaniu itemków itp. do plików serwerowych (edycji) . Chodzi mi o zrobienie plików ''unikalnych'' złożonych z wielu ciekawych mobów/map/itemów itp . Wiem ,że jest tego pełno w sieci ale chodzi mi o złożenie z kilku jednego o odpowiednich 'proporcjach' na własny serwer dedykowany który zakupię. Po więcej informacji :gg 1733991. Pozdrawiam.

Opublikowano

Wiiiitammm szukam posady GM-SGM na serverze DedyKowanym!!!

Moje zdolności:

Zrobienie stronki do serva.

Dodanie zbroi , broni , zmienic bony itp.

Jestem miły kulturalny , lubię robić eventy itp.

Jeżeli ci się spodobałem to pisz na gg : 34040594

Lub Skype:mezozemsta

Opublikowano

Witam poszukuję osoby która pomorze w postawieniu dedyka z IS i wszystkimi dodatkami.

 

 

Szukam osób:

 

-Osoby od Strony WWW(Rzetelniej i znającej w wysokim stopniu podstawy i w średnim stopniu zaawansowane skrypty)

-Osoby która umie postawić dedyka (udostępnię pulpit zdalny)

Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać na GG 5479419. Wynagrodzenie ustalimy przez GG.

Opublikowano

Witam. Nazywam się Michał i mam 15 lat Chciałbym zostać GM'em na serwerze no/hamachi.dedyk. Teraz troche o mojim doświadczeniu w grze i także w jej tworzeniu

 

Doświadczenie:

 

-Czas grania (3 lata)

-Największe osiągnięcie (65 body skile P i mental 59 skile g)

 

-Na komputerze siedze dosyć często gdyż mam dużo wolnego -> (Pewnie sobie myślicie że jestem jakimś dresiażem który będzie chciał duży % z IS'u ) Odrazu pisze że sie myślcie.

 

-Jestem bardzo dobrze obaczojny w grze więc jeżeli ktoś nie będzie sie stosować do regulamiunu serwerowego to odrazu leci ban a za hacki to perm ban (ZALEŻY OD HA)

 

-Znam 70% komend .Dlaczego tak mało ? Gdyż teraz jest wiele nowych serwerów które mają nowe id itemów których nie znam. Znam te najważniejsze (najbardziej eventowe)

 

-Ponadto moge hostować serwery , robić strony www , robić skrypty. Mam także do sprzedania jeden serwer

 

Co bym robił na serwie ?

 

A co może robić dobry GM? Pilnować porządku

 

Pomagał nowym graczom

 

Starał sie odpowiadać na każde pytanie graczy więc spamu na twoim serwie nie będzie.

 

Czego nie bede robił na serwie ?

 

-Napewno nie będe faworyzował top 1 gracza GM nie daje itemów ani lvl , a także yangów Jaką masz pewność ? Logi z navi wszystko Ci pokażą

 

-Spamił itd

 

Chcesz ze mną pogadać?

 

Kontakt:

 

gg:24279576

Oraz posiadam mikrofon dzięki czemu możemy porozmawiać na vt lub TS3 Pozdrawiam

 

Dark

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2: 3 lata 87 lvl na plu na privach gram teraz ;D Sprzedane Konto

Kontakt:606741140 sms tylko

GG:28494330 nie korzystam tylko skype

E-mail: [email protected]

Skype: xFuckYeahx

PW na forum.

Wiek: 15 lat i nie jestem no-lifem

Siedzę na komputerze od 4-6 godz dziennie w zalozności od dnia Chce zostac Gm poniewaz chcę pomagać ludzią nie materialnie oczywiście

Bylem Gm na 2 serverach ;D znam podstawowe komendy ;P znam sie na programowaniu i pisaniu questów w metinie umiem zakładac stronke za darmo!!! nie trzeba nic płacic

Opublikowano

pomc.png

omn.png

Nazywam się Kamil Falendysz i liczę już sobie prawie 21 lat. Aktualnie mieszkam w małej miejscowości o nazwie Puck.

Czasem jednak wyjeżdżam i mieszkam w Irlandii, a dokładniej w Dublinie. Ogólnie nie pracuję, a utrzymuję się z naprawiania raz na jakiś czas komputerów.

Kocham sport, a w szczególności piłkę nożną i lekkoatletykę, t.j. pchnięcie kulą, etc. Lubię słuchać muzykę, a najbardziej RAP w wykonaniu Chady.

Nie mam dziewczyny i jak na razie nie zamierzam jej szukać, bo jakoś odzwyczaiłem się od tych "miłości od pierwszego wejrzenia."

W jednym palcu mam opanowane zasady ortografii i piszę poprawnie po polsku. Nie strzelam byków, jedynie czasem szwankuje mi interpunkcja.

To chyba na tyle może przejdźmy do kolejnego rozdziału...

mdos.png

Doświadczenie mam duże, wręcz monumentalne, gdyż pomagałem na wielu prywatnych serwerach Metin2 i nie tylko.

Przez krótki okres czasu byłem administratorem takich serwerów jak AvalonMT2 czy też NovaMT2.

Moja pomoc tam skończyła się szybko, gdyż ujmijmy to grzecznie, zależało im tylko na kasie od graczy z Item Shopu.

Miałem okazję być też HA na paru serwerach, t.j. Atelland, X-World, a nawet pierwsze polskie prywatne serwery hamachi.

GameMasterem byłem setki razy, można nawet powiedzieć, że trudno mi to wszystko zliczyć... ale spróbuję wymienić te ważniejsze:

Metin5, Venise, XenoxMT2, ArcticaMT2, AmbrozjaMT2, Arkanta i wiele, wiele innych, których nie mam jak wymienić.

Można zauważyć iż doświadczenie mam naprawdę wielkie i mogę przydać się właśnie na Twoim serwerze!

dajaj.png

Dlaczego akurat ja? Też się zastanawiam, co mnie wzięło aby napisać takie podanie na MPC Forum.

Może dlatego, że chcę pomóc w prowadzeniu jakiegoś serwera, na którym główny admin ma potencjał?

Może dlatego, że wszystkie prywatne serwery są nudne, a ja chcę wrócić i wprowadzić choć kroplę rozrywki?

Myślę iż mogę naprawdę dużo wnieść na Twój serwer, gdyż mógłbym zająć się nim od strony rozrywki,

od strony pomocy graczom, od strony likwidowania bugów. To od Ciebie zależy na jaką posadę mnie przyjmiesz!

Może na posadę GM? Może na posadę GA? Czy chcesz, aby Twój serwer się wyróżnił spośród tysięcy szarych privów?

Napisz do mnie, daj siebie poznać i zaproponuj mi tą szansę, a ja odwdzięczę się rzetelną pracą przy serwerze.

kont.png

Gadu-Gadu: 32160759

Skype: kozimrozi

AQQ: 32160759

Prywatna Wiadomość: Daronian

Opublikowano

pomc.png

omn.png

Nazywam się Kamil Falendysz i liczę już sobie prawie 21 lat. Aktualnie mieszkam w małej miejscowości o nazwie Puck.

Czasem jednak wyjeżdżam i mieszkam w Irlandii, a dokładniej w Dublinie. Ogólnie nie pracuję, a utrzymuję się z naprawiania raz na jakiś czas komputerów.

Kocham sport, a w szczególności piłkę nożną i lekkoatletykę, t.j. pchnięcie kulą, etc. Lubię słuchać muzykę, a najbardziej RAP w wykonaniu Chady.

Nie mam dziewczyny i jak na razie nie zamierzam jej szukać, bo jakoś odzwyczaiłem się od tych "miłości od pierwszego wejrzenia."

W jednym palcu mam opanowane zasady ortografii i piszę poprawnie po polsku. Nie strzelam byków, jedynie czasem szwankuje mi interpunkcja.

To chyba na tyle może przejdźmy do kolejnego rozdziału...

mdos.png

Doświadczenie mam duże, wręcz monumentalne, gdyż pomagałem na wielu prywatnych serwerach Metin2 i nie tylko.

Przez krótki okres czasu byłem administratorem takich serwerów jak AvalonMT2 czy też NovaMT2.

Moja pomoc tam skończyła się szybko, gdyż ujmijmy to grzecznie, zależało im tylko na kasie od graczy z Item Shopu.

Miałem okazję być też HA na paru serwerach, t.j. Atelland, X-World, a nawet pierwsze polskie prywatne serwery hamachi.

GameMasterem byłem setki razy, można nawet powiedzieć, że trudno mi to wszystko zliczyć... ale spróbuję wymienić te ważniejsze:

Metin5, Venise, XenoxMT2, ArcticaMT2, AmbrozjaMT2, Arkanta i wiele, wiele innych, których nie mam jak wymienić.

Można zauważyć iż doświadczenie mam naprawdę wielkie i mogę przydać się właśnie na Twoim serwerze!

dajaj.png

Dlaczego akurat ja? Też się zastanawiam, co mnie wzięło aby napisać takie podanie na MPC Forum.

Może dlatego, że chcę pomóc w prowadzeniu jakiegoś serwera, na którym główny admin ma potencjał?

Może dlatego, że wszystkie prywatne serwery są nudne, a ja chcę wrócić i wprowadzić choć kroplę rozrywki?

Myślę iż mogę naprawdę dużo wnieść na Twój serwer, gdyż mógłbym zająć się nim od strony rozrywki,

od strony pomocy graczom, od strony likwidowania bugów. To od Ciebie zależy na jaką posadę mnie przyjmiesz!

Może na posadę GM? Może na posadę GA? Czy chcesz, aby Twój serwer się wyróżnił spośród tysięcy szarych privów?

Napisz do mnie, daj siebie poznać i zaproponuj mi tą szansę, a ja odwdzięczę się rzetelną pracą przy serwerze.

kont.png

Gadu-Gadu: 32160759

Skype: kozimrozi

AQQ: 32160759

Prywatna Wiadomość: Daronian

Madry jestes? Daj jeszcze numer buta...chuja kogos interesuje jak sie nazywaszi gdzie mieszkasz.

RMCF

Opublikowano

Chciałbym zrobić takiego PL'a 4fun tak, aby każdy gracz mógł zobaczyć jak to jest być pro elo elo na PL.

 

 

I tutaj mam kilka pomysłów:

 

- po pierwsze na start lvl 87

- skille P do wbicia pierścieniem lub NPC

- bony takie jak na PL czyli max HP 2k abs 15% itd....

- bronie na 65-75lvl u handlarza +9 ofc

- stale, hełmy, biżuteria, tarcze itp u handlarza

- bony max 1-5 bez 6/7

- brak tych cholernych epików, które wyglądają jak UFO

 

 

Tutaj przedstawię pomysły dotyczące eventów

 

- po 1,5 tygodnia event pvp, za wygrana w tym evencie można otrzymać bron epicką (tak dla wyróżnienia gracza)

 

- eventy typu najszybsze ubicie Ripka, metka 90lvl za które również można otrzymać epika lub zbroje hwang etc.

 

- i ten pomysł podoba mi się najbardziej; stworzenie przez GA dwóch gildii, (następnie opcję tworzenia gildii należy zablokować) które każdego dnia rozgrywałyby ze sobą po 3 wojny wygranie przynajmniej dwóch wojen daje punkt, gildia która zdobędzie przez tydzień więcej punktów dostaje kd głupoty +1 (jeden kd dla każdego członka zwycięskiej) gildii dający 30% odporności na obrażenia (oczywiście liczbę graczy w gildiach otrzymywałby GA na podobnym poziomie)

 

 

Pewnie myślicie sobie, no dobrze skoro to ma być PL 4fun to dlaczego kd głupoty i epiki za wygranie eventu? A no dlatego, że nawet najlepsze 4funy po 3-4 dniach się nudzą, a dzięki takim eventom gra nie byłaby monotonna

 

 

 

 

Próbowałem taki server stworzyć niestety jestem jeszcze niedoświadczony w tworzeniu serverow Metka dlatego dałem sobie spokój, jeśli ktoś jest zainteresowany moim pomysłem i chciałby go zrealizować proszę o kontakt na PW

 

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich, chciałbym zostać Game Masterem (GM) na jakimś serwerze najlepiej dedykowanym.

Posiadam spore doświadczenie w tej grze , mianowicie spędziłem z tą grą około 6 lat głównie na serwerze Globalnym ale od jakiegoś czasu

interesuję się serwerami prywatnymi tj. jakieś 2 lata . Znam Sporo Komend GM chcę zostać GM ponieważ chcę pomagać początkującym graczom ale także tym graczom którzy są już bardziej obeznani z grą. Posiadam od 3 do 5 godzin czasu wolnego dziennie .

Kontakt ze mną:

GG:36078800

Skype: nie posiadam, ale to da się zmienić.

e-mail: [email protected]

W razie jakichś spraw PW lub pisać na powyższe kontakty.

Opublikowano

Już Nie Ważne ;]

Robie Znów Swojego ;p

 

 

Za Co -? Bo Sie Zemszcze ;]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Witam Szukam Osób Do Postawienia Dedykowanego Serwera Metin2 Dedyk czy TS będzie opłacony prze zemnie ....

 

Potrzebuje osoby osób takich jak osobę zajmującą sie forum i programiste ( Osobę która Ogarnia Tworzenie Clientów i Serwerów )

 

W Zamian Oferuje Stałego Admina Tak Zwanego GM

 

Wszystkich zainteresowanych Prosze o kontakt

 

 

Zgłaszać może Się Każdy

 

 

Kontakt:

 

GG: 12915284

3ki.png



Opublikowano

Witam! Zapraszam na mój prywatny serwer gry Metin2 "Grubs0nMT2".

Narazie nie posiada on strony WWW. lecz ta strona niedługom powstanie. Więdz z powiszym prosze o pomoc w

 

- Spolszczenie prywatnego serwera Metin2 [Pliki od Raina]

 

- Strona WWW. mojego prywatnego serwera [DARMOWA!!!]

Spoiler

 

 

Za pomoc :

 

- [GM] Na dwa miesiące

 

-Staty po 240 pkt z każdego

 

- LvL max. 255

 

- Nicki NP. FuBu,SirMarmurPol

 

- Pomoge w robieniu privów [ tylko pliki od Raina ]

 

- Hasło do "Kryształowej Komnaty" Metin2

 

- EVENTY!!!

 

-Yangi max. 999999999...

PO co dajecie - debile

unibag.png


Opublikowano

Witam

 

Mam taki problem serwer juz stoi mogą ludzie wbijac ,ale rejestracja nie działa w xapme odpaliłem apache i msql wszystko co jest potrzebne ale dalej nie działa sam nie mogę wejsc Czy może mi ktoś pomóc z tym problemem ?

 

 

Kto pomoże Ma Gm na serwie !!!!!!1

za duża sygna RMCF

Opublikowano
Opis: Proszę o pomoc dotyczącą stawiania serwera Metin2 na karcie loopback.
Kontakt: (tutaj do wyboru.)
- GG: 11945329
- Skype: xxx
- Prywatna wiadomość na forum.
-hamachi sieć : xdpomorskoxd   hasło : nie ma

Nagroda : GM na serwie

Pasjonat
Opublikowano

Siemano, mam na imię Krzysiek, poszukuję osoby która pomogłaby w postawieniu priva

- GG: 10047129

zapowiedzc.png

 

bannereke.gif

 

bannerrrrrrrrr.gif

Opublikowano

dokonczonem.png

 

Poszukujemy osoby na stanowisko quester.

 

Czego wymagamy?

- 16 lat

- umiejętności pisania questów

 

Co do zaoferowania to już dogadamy się na gg, bądź skype.

 

Kontakt:

 

gg: 25976890

skype: sspittt

 

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Opublikowano

@Re Fresh

 

Siema!

Ja napiszę coś od Siebie!

Chcę zostać GM, nie ważne czy to Dedyk, czy może Hamachi. Ważne jest to, że chcę pomagać ludziom!

 


  •  
     
     
  • 1.Jak masz na imię?: Dawid
  • 2.Ile masz lat?: 15
  • 3.Czym się zajmujesz?: Metin2, Informatyka
  • 4.Masz doswiadczenie o komendach GM?: Tak!, Komendy nie wystarczą do bycia GM!
  • 5.Masz gg?: Tia(18335725)
  • 6.Masz mikro?: Mam, mam

 

 

 

Coś od Siebie, jeszcze dodam:Polecam Siebie, jako dobrego GM'a, który pomaga ludziom, który nie daje itemów za free. Jestem spokojny, staram się bawić ludzi!

Częste Eventy, można się ze mną dogadać, ze mną tak nie jest, jak na innych serwerach, że albo GM nie odpisuje, albo coś!

Z kąt moje zainteresowanie GM? Otóż miałem przypadki i to na własnej skórze, że GM'i na różnych serwerach byli przykrzy. Nie dało im się nic powiedzieć, nic wytłumaczyć.

Nikomu nie pomagali. Z tond moje zainteresowanie GM, chcę być inni niż tamci, chcę pomagać!

Więc proszę o rozpatrzenie, mojego "Podanka"~!

Pozdrawiam, Pikuś

GG: 18335725

Skype: freaq333

AKTUALNE!

sygnatura231rs5.png

Moje TuTy:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/359527-tutquesty-na-serwa/

Jeżeli pomogłem

Wiesz co dać

;)

81b37b2774.png

Opublikowano

Witam Szukam Osób Do Postawienia Dedykowanego Serwera Metin2 Dedyk czy TS będzie opłacony prze zemnie ....

 

Potrzebuje osoby osób takich jak osobę zajmującą sie forum i programiste ( Osobę która Ogarnia Tworzenie Clientów i Serwerów )

 

W Zamian Oferuje Stałego Admina Tak Zwanego GM

 

Wszystkich zainteresowanych Prosze o kontakt

 

 

Zgłaszać może Się Każdy

 

 

Kontakt:

 

GG: 12915284

3ki.png



Opublikowano

Witam

Poszukuje osoby, która pomoże mi w postawieniu serwera Hamachi. Pobrałem już pliki serwerowe by JachuPL. Mam także zainstalowanego Metina z 2008r. , Virtual PC , Hamachi i ściągnięty portmap. Aha, chciałbym aby do stawiania serwera był wykorzystany TeamViewer. Nie wiem czy to ważne, ale według TEJ strony mam IP 89.72.77.134, czyli zewnętrzne.

 

 

 

Imie: Marcin

Wiek: 14 lat

Skype: marcin-lukaszczyk

Inne: Można także wysyłać PW (wolałbym PW)

Nagroda: hmm... o tym porozmawiamy później.

 

 

Nieaktualne!

Opublikowano

Zostanę GM

1. Imię

2. Wiek

3. Coś o sobie

4. Dlaczego Ty

5. Co wniesiesz jako GM

6. Podaj 5 solidnych zasad jakich powinien przestrzegać GM

7. Doświadczenie

8. W skali od 1 na 10 jaką masz wiedzę o Metin2 ?

9. Kontakt

 

1/2.Nazywam się Marcin, mam 17 lat.

3.Uczę się na zawód informatyka kończę pierwszy rok technika. Hehe zdałem ;P. Na "czarno" pracuje po różnych budowach teraz budujemy budki do płacenia za autostradę ;D. Jestem ze śląska więc czasem "gadam" zamiast mówić. ^^ No i nieco za dużo używam emotikonów, kiedyś się tego od uczę. Czasem się powtarzam.

3,5.I trochę z historii mojej z metka:

Gram od początku metka z przerwą dwu letnią, nigdy nie nabiłem postaci z lvl-em większym niż 69, z powodu, że nie lubiłem nigdy expić zawsze wolałem pogadać se w m1. Na PL-u zakończyłem grać po 2 latach przeniosłem się na priv. servery chińskie. Po roku przebywania z żółtymi kolegami postanowiłem że zrobię server hamachi, robilem ich z 6(może ktos znał MWMmt2, wiktormt2, WiktoriaMt2, WyryMT2, reszty nazw nie pamiętam ale podobne były), po pewnym czasie zrozumiałem jednak że te servery są i tak krótkotrwałe przestało mi się chcieć je ciągle od nowa stawiać. ;D

4.Od pewnego czasu gram na dedykach i tu się uczyłem co i jak z plikami do servera dedykowanego, mniej więcej wiem jakie są główne błędy i najczęstsze na serwerach, ostatni raz byłem GM na prywatnym serverze dedyku xxxxxx(dla chcących wiedzieć podam), hehe nie polecam ciągle były tam jakieś błędy oraz główny admin zmieniał ciągle wartości bonów, czego od razu temu serverowi odradzam! Jako GM rzadko co dostawałem opinie gorszego GM(były 3 z powodu że itemów nie dawałem i byłem w WC ). Dałem pare poprawek do servera, nowe mapki moby itd.. Siedzę na kompie praktycznie ponad 6h dziennie czasem cały dzień (oprócz godzin spędzonych w szkole i w pracy) Znam praktycznie komendy włącznie z nowym eq i zombi, śmiercią, nagą, nowymi metkami, NPC(tymi potrzebnymi) . Posiadam skeyp-a TS-a GG i ventrillo mogę nagrać jak bedzie potrzebne mikrofon mam sprawny. Mogę podpowiedzieć jakie są bugi na serverach:). Na byciu GM/GA bardzo dobrze się znam.

5. Jak bym został wybrany dał bym pare rad co do serverka i mniej więcej pomógłbym w usunięciu all błędów. Teraz ni mam głowy do wypisywania co bym wniósł na server najczęściej to wychodzi w trakcie.

6.

*GM nic nie daje.

*GM nie mówi na Ty do graczy (bo se na za dużo potem pozwalają).

*GM stosuje się do zasad regulaminu.

*Nie ma osób lepszych i gorszych dla GM

*Ortografia przede wszystkim ;D

*Nie robić siary Team-owi

*GM odpisuje na PW

7. Hmm.. Tak jak napisałem wyżej. Potrafię robić qesty!

8 chyba 9 ale nie wiem do końca w jakich granicach.

9. GG: 10571881

Skyp: xMarcinxNOx (rzadko siedzę)

E-mail: [email protected]

Nk: ;P mam

Facebook: też mam

 

Chętnie pomogę odpłatnie zrobić server hamchi z IS i innymi duperelkami mogę podać dane do mojego servera jak by to wyglądalo (ale to dopiero od za 25.06.2011)

Konto na MPC nie jest moje tylko brata dlatego pisze matii

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Poszukuje pomocy!

 

Poszukuje pomocy przy stawianiu serwera metin2 hamachi-osoba musi sie znac na navicacie.

Oferuję gma na stałe!

Więcej info pod nr gg 4883711.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...