Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!!

 

Szukam osoby [Questera] która napisze questy do mojego serwera Dedyk 24/7. Oczywiście w zamian otrzyma GM na serwerze. Zapraszam !!!

 

Kontakt:

 

GG: 32983811

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

averton450x160.png

 

Dzień Dobry,

Z tej strony zarząd serwera Averton.

 

Mamy obowiązek poszukać paru członków TEAM, a mianowicie:

 

1.Webmaster:

Doświadczenie w kwestii webmasterstwa- min. 2 lata

Wiek- min. 16 lat

Opanowanie skryptów, itp- min. Bardzo dobre

Umiejętność pracy w zespole- min. Bardzo dobra

OBOWIĄZKI:

Pisanie skryptów na naszej stronie, zajmowanie się naszą stroną poprzez TeamViewer, stworzenie własnego Item Shopu, itp na stronie

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole, wszyscy mają po 18lat i więcej. Po założeniu ItemShop będziemy mogli zapłacić Webmasterowi dużą sumę pieniędzy + specjalna ranga w grze i na forum.

 

 

2.Sponsor:

a ) do strony

Wiek- min. 15lat

Umiejętność pracy w zespole- min. Bardzo dobra

Obowiązki:

Opłacanie strony www z domeną .pl w wysokości max.100zł/mc.

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole, wszyscy mają po 18lat i więcej. Około 10% zysku z Item Shopu (Wpłacisz 100zł/mc a może zwróci Ci się 500zł/mc) + specjalna ranga w grze i na forum.

 

b ) do sewera dedykowanego

Wiek- min. 15lat

Umiejętność pracy w zepsole- min. Bardzo dobra

Obowiązki:

Opłacanie serwera dedykowanego z siedzibą w Polsce w wysokości około 500zł/mc + przy pierwszej wpłacie około 200zł na opłatę instalacyjną.

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole, wszyscy mają po 18lat i więcej. Około 70% zysku z Item Shopu (Wpłacisz 500zł/mc a może zwróci Ci się 2000zł/mc) + specjalna ranga w grze i na forum + Próbny Game Master!

 

 

3.Grafik 3D:

Wiek- Nie gra roli

Umiejętność pracy w zespole -min. Bardzo dobra

Obowiązki:

Tworzenie grafiki na serwer typu nowe moby, nowe bronie.

Oferujemy:

Pracę w zgranym zespole, wszyscy mają po 18lat i więcej. Po założeniu Item Shopu będziemy mogli zapłacić grafikowi z góry! + specjalna ranga w grze i na forum.

 

 

W naszym zespole znajdują się takie osoby jak:

KoloMT2- Bardzo doświadczona osoba w grze Metin2 oraz w tworzeniu serwerów prywatnych. Wiek 18+

Slim- były Zarządca Projektu AvalonMT2 i nie tylko. Bardzo duże doświadczenie w dziale Informatyki. Wiek 18+

i inni...

 

Kontakt:

Gadu-Gadu- 32160759 (Wszystkie osoby, które będą spamowały, przeklinały w wiadomościach od razu zostaną zablokowane!)

Chcesz napisać? Trzymaj się tego wzoru:

 

Posada jaką preferujesz:

Wiek:

Doświadczenie w danej posadzie:

Dlaczego akurat Ty:

Imię i nazwisko:

Osoba nie trzymająca się wzoru także zostanie zablokowana. W wiadomościach nie zamieszczać żadnych linków, dat urodzeń itp.

 

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Witam!

 

Mam na imię Łukasz mam 15lat i poszukuję serwera na którym mógłbym zostać GM

 

W metina gram od 1 roku najwięcej doświadczenie zdobyłem na serwerze Gromo.

 

Kilka Cech:

 

-Kulturalny

-Opanowany

-Odpowiedzialny

 

Dlaczego chcę byc Gm-em ? Ponieważ lubię to robić, pomagać ludziom. Znam podstawowe komendy GM typu dac komus lvl range konia jakis item znam komendy na przywolywanie mobow oraz zmienianie sie w nie na tp i wiele wiele innych

 

Kontakt

 

GG : 13977319

 

E-mail : [email protected]

 

Skype : Niemam, ale może być

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

Hejka, szukam pomocy przy stawianiu serwer hamachi, głównie problemy nachodzą mnie przy connect; refused, wyjaśnię o co chodzi w szczegółach lub na PW.

GG;//11173256

Gandzia Mariuanna

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2: około 2/3 lat GM na paru privach kolegów (około 2/3 )

Kontakt: gg lub skype

GG:32641314

E-mail: michaq65wp.pl

Skype: Michaq65

 

WIECEJ INFO NA GG/SKYPE

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2:W metina gram okolo 3/4 lata. Glownie na privach.Na pl tez gralem, wbilem 61lvl ale gra mi sie szybko znudzila.Umiem postawic serwer hamachi/no-hamachi.Z checia zostane GM na jakims porzadnym serwerze.

W czym moglbys pomoc:Moglbym pomagac w plikach serwerowych jak i pilnowac porzadku na serwerze.

GG:31188070

E-mail: [email protected]

Skype:KacKuj/Kacper K.

Opublikowano

Witam!!

Jestem Rafał i pomogę Ci z utrzymaniem porządku na serwerze byłem GM na 2 Dedyktach i 1 no-ip oraz 4 hamahi no jestem dosyć doświadczonym graczem w metina.

W razie czego pomogę Ci ze wszystkim oraz pożyczę mojego clijenta

 

 

Kontakt:

- GG:6848430

- Skype: fightten

longju99.jpg41930pedobearoverload.gif
Opublikowano

Witam szukam sponsora na prywatny serwer metin2 !!!

 

Wszystko mamy gotowe czekamy na dedyka !!

 

Sponsor dostanie range na forum jak i w grze : ]]

 

GG : 12258823 : ]] Czekamy !

Opublikowano

Pomogę przy tworzeniu serwera Dedykowanego Metin2.

 

Oferuję:

 

-Wgranie spolszczenia

-Wgranie nowych broni

-Wgranie nowych map

-CH2 lub CH4 i więcej

 

Dodatkowe informacje:

GG: 4071618

madoxlogo.jpg

Opublikowano

Witam nazywam się Steven i:

 

-szukam osoby doświadczonej w panowaniu nad serwerem

-poszukuję osoby na stanowisko GM'a w zamian liczę na pomoc przy konfiguracji servera głównie w navicat ponieważ mam kilka kluczowych problemów

-server mój już działa lecz nikt na nim jeszcze nie gra ponieważ mam kluczowe problemy (np. KD nie mozna dodac do broni ani zbroi)

-server jest przez hamachi

-jeżeli martwicie się o to że nikt nie będzie grać to błąd ponieważ mam kilku kolegów i mam już załatwioną reklamę servera u jednego z kluczowych reklamatorów serva na youtube

-jeszcze raz powtórzę: poszukuję osoby która stawiała kiedyś własny server lub poprostu ma doświadczenie z navicatem

 

 

 

-GG:32874884

-SKYPE-NIE URZYWAM

-LUB NA TYM FORUM NA PW

-MAIL: [email protected]

 

 

OFERTA NIEAKTUALNA

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

Witam potrzebuje hostera na serwer hamachi.

Mam dopracowane pliki itp.. tylko mój internet wysiada wiec potrzebuje odpowiedzialnego hostera

Kontakt: PW

Kilka SS:

 

0120100758.jpg

0120100814.jpg

0120100833.jpg

0120100843.jpg

0120100900.jpg

0120101242.jpg

0120144953.jpg

0120145006.jpg

0120145142.jpg

0120145206.jpg

0120145215.jpg

0120145225.jpg

ss1ze.jpg

ss2rn.jpg

ss3zr.jpg

 

 

//

Opublikowano

Chce zostać GM ,ponieważ:

1.Jestem doświadczony w tej grze gram w to ok.2lata

2.Znam komendy GM w ok.65% wcześniej nie były potrzebne to teraz zapamiętuję ;D

3.Znam zasady regulaminu.

4.Gram na wielu dedykach i zagranicznych,hamachi nie lubię ponieważ są zawsze za bardzo łatwe albo są za bardzo trudne.

Kontakt:

E-mail: [email protected]

GG:18503893

Pocztą na mpc forum ^^

Opublikowano

Chce zostac gm

Poniewaz:

1.Zaimuje sie obróbka clienta, tworzeniem.

2potrafie robic serwer hamahi,no-hamahi,dedyki.

3.Mialem 3 swoje serwer.

4.Gram juz 3 lata.

5Potrafie ladnie i przejzyscie wytlumacz co i jak.

6Duzo gram w metina, jestem aktywny

 

 

kontak:

Tylko gg:31816109

zbyt duża sygnatura

Opublikowano

Witam.

Szukam hostera do najlepszego serwera Hamachi Cavia!

Czego oczekuje?

- Znajomość ortografii

- Pełnego dostępu do FTP i MYSQL

- Kultury osobistej (nie ma tekstów typu: żal mi cię itp.)

- Prawdomówności

- Internetu co najmniej 6 MB

- Minimum 15 lat

Co daje w zamian?

- Prace w profesjonalnym zepsole

- Pełne prawa GM

- Administratora na forum

- Dobrą zabawe

 

Cechy serwera:

- Profesjonalny klient oraz nakładka (na spolszczeniu nie da się zalogować)

- Profesjonalny zespól który odpowie na każde twoje pytanie związane z serwerem.

- Nowe przedmioty (m.in Szpon Smoka)

- Cheaterzy otrzymuję natychmiast bana na wszystkie swoje konta

- Częste konkursy oraz eventy

- Serwer będzie stał długo bo MINIMUM rok!

Kontakt ze mną:

Gadu-Gadu: 6736696

Forum: Wiadomość prywatna

 

Pozdrawiam.

Administracja serwera Cavia

Nie zbieram reputacji, ale jeśli ci pomogłem możesz dać -

 

Opublikowano

Witam

Szukam sponsora na serwer dedykowany, który pokryje część kwoty za serwer (100-150zl). Osoba dostanie za to gm oraz część zysków z is, zainteresowani pisać na moje gg: 4089921

Wszytsko gotowe pliki,client.

Wytraczy wrzucic na serwer

 

Ja pokrywam 900zl szukam osoby ktora jeszcze pokryje jedna mala czesc

Im wiecej tym wieksza nagroda.

Wspolpraca GA na serwerze

dedyk bedzie zakupiony na kimsufi.pl.

Parematry:

 

Marka:Intel

Model: i7 920

Czestotliwosc:4x 2x 2.66+ GHz

INC:GigaEthernet

Ram: 8 GB

Typ: DDR 3

Przstrzen dyskowa:2 x 1 TB

Raid soft: RAID 0/1

Transfer Miesiac: bez limitu **

Przepustowosc gwarantowana:1 Gbps ***

 

Jezeli jest ktos zainteresowany prosze pisac GG 4089921:

 

101% realne !!

 

Max lvl 255,nowe zbroje,bronie lvl obok nicka,nowe expowiska(Mapki),questy do 250lvl,wierzchowce,i duzo innych ciekawych rzeczy.

w razie watpliwosci posiadam ss zamowienia dedyka,wystaczy tylko oplacic.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...