Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]Poszukuję Gm/ Testera!/ Chce Zostać Gm! / Poszukuje Sponsora/Hostera /Grafika/Pomocy Przy Postawieniu Serwera!


P4W3L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema wszystkich : ]

 

 

 

Poszukuje osoby która wykupiła by dedyk na nasz prywatny serwer metin2 : ] Serwer powstanie niedługo. : )

 

 

 

osoba która kupi dedyk dostanie range na serwerze jak i na forum : ]

 

Zainteresowanych proszę o kontakt GG 12258823

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wzór pisania "Oferujesz GM".

Opis: Szukam osoby, która potrafi ogarnąć FTP w 95%. Na serwerze Dedykowanym.

Kontakt:

- GG: 31665053

Skype: windprime7

PW na Forum.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Opis: Szukam sponsora na dedykowany serwer Metin2 i pomocy przy stawianiu,edytowaniu dedyka.

Kontakt:

- GG: 12119793

- e-mail: [email protected]

- PW na Forum.

 

Parametry serwa sponsor może sam wybrać, tyle żeby był serwer dobry a nie jakieś gówno

 

Za sponsoring serwera oferuję GM'a za pomoc przy stawianiu i edytowaniu dedyka także GM.

 

 

Kto zainteresowany niech się do mnie zgłosi na gg, na PW, lub e-mail

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Twoje doświadczenie w metin2:

Witam jestem Damian mam 18-19lat gram w metina odkąd powstał Serwer na PL Fenix.

Na co dzień zajmuję się mechaniką samochodową uwielbiam robić coś co niektórzy uważają za brudne i nie estetyczne,

lubię pomagać innym ludziom ze względu na mój charakter i osobowość.

Grałem na wielu różnych metinach "Hamachi,Priv,Dedyk,PL."

Mam dość duże doświadczenie przy byciu GM.

Byłem GM na OrangeChockolate nick CeX (Dedyku) Xenexia nick CeX (Dedyk) Evenye nick [GM]Dookie (Dedyk)

Poszukuję dobrej fuchy na jakimś dobrym Dedyku nie interesują mnie Hamachi.

Znam dobrze komendy opanowane do perfekcji,znam się na byciu GM, Uwielbiam robić eventy, potrafię współpracować z teamem nawet

gdy mi się to nie podoba,nie potrafie przerabiać clientów,ale za to potrafię dobrze pilnować serwera.

Potrafię być miły sympatyczny a czasami wredny i złośliwy.

Myślę że ktoś z Was potrzebuje takiego dobrego GM-a jak ja.

* Ile mogę poświęcić czasu na Metina?

Dość sporawo nawet jeśli nie będę mógł postaram się być.

Można zemną się skontaktować poprzez GG 58 370 52

Naprawdę nie pożałujecie.

Pozdrawiam Was CeX

dookie.jpg
Opublikowano

POMOGE PRZY POSTAWIENIU SERVERA !!!!!!! MAM SWIETNE PROGRAMY KTORE UMOZLIWIAJA WEJSCIE NA WASZ KOMPUTER I ROBIENIA PRIVA RAZEM Z WAMI POTRZEBNE SĄ PROGRAMY JAK:

Navicat

Pliki najlepiej mcncc.com

File Zilla: nie jest konieczna mozna sciagnac gotowe spolszczone pliki

VIT.PC: JEST KONIECZNY DO POSTAWIENIA

7 ZIP:KONIECZNY DO ROZPAKOWANIA

I XAMPA DO REJESTRACJI!!!!

 

 

 

MOJE GG 19853033

Opublikowano

Oferujesz GM"

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże mi w utrzymaniu porządku na serwerze! GM

Kontakt:

GG: 4523038

PW na forum

 

 

PS : SERWER HAMACHI

Siec dla GM-OW : SerwerMt2-111

Hasło 12345

Opublikowano

Szukam osoby która pomoże mi w utrzymaniu porządku na dedykowanym serwie

 

Opis:Szukam z 2-3 GM [min 16lat+micro] chodzi o to by byli na serwie w danych godzinach i trzymali sie regulaminu.[GM bedzie mial blokade handlu oraz wyrzucaniu itemow dzieki czemu nie bedzie mógł dawać kumplom itemów.

Szukam osoby doświadczonej, która pomoże mi w utrzymaniu porządku na serwerze! GM

Kontakt:

GG: Nie podaję

E-mail: [email protected]

Skype:JohnWiadro

PW na forum

Opublikowano

Witaj!!

Łącznie z kolegami poszukujemy

1 GA

2 SGM

3 GM

NA SERVER DEDYKOWANY!!!!!

Zgłosic sie moze każdy od 14 roku życia podając swoje gg, link do profilu, inny..

Podania nalezy składać na Forum Dla GM-ów http://www.privgm.czo.pl/

Prace nalezy składac do dnia 14 stycznia!!!

Pospiesz sie!!!

Opublikowano

Jestem Damian dla kumpli KOCZUR.

 

Poszukuję serwa na którym mógł bym zostać GM-em.

 

W metina pl gram jakoś 2 lata na prywatnych serwerach około roku.

 

Chcę być GM bo lubię i wiem jak pomagać graczom .

 

KONTAKT:

 

GG: 7185124

e-mail: [email protected]

skype: koczur111

TheKoczur.png

Opublikowano

Witam.

 

Chciał bym zostać GM poto by pomagać ludziom chcę być GM poto by robić przeróżne eventy konkursy itd.

Spełniam Potrzebne wymagania:

Wiek:16 lat

Gra w (Metina) 3 lata góra 3 i pół

Dobry z ortografii

i znam wiele komęd.

Więc myślę że mogę być GM bo jestem kulturalny nie używam hacków i wiem naprawdę sporo o (Metinie).

Myślę że jestem bardzo dobrym kandydatem na GM. Liczę na szybką odpowiedź.

 

GG.31376582

Opublikowano

Witam, poszukuję serwera, na którym mógłbym:

- pomagać graczom; nie materialnie,

- tworzyć jak najbardziej sprzyjającą atmosferę na serwerze,

- pomagać w tworzeniu idealnego serwera.

 

Jestem miły, kulturalny, znam zasady ortografii. Mam szacunek do ludzi, starszych czy młodszych. Odpowiedzialność i silna wola też prowadzą w moich cechach charakteru. Jeżeli administrator jakiegoś serwera byłby zainteresowany moją pomocą, to chętnie służę.

 

Napisałem własne podanie, ale użyję też przykładu, którego użył założyciel tematu.

 

Twoje doświadczenie w Metin2:

Staż około 1,5 roku na Globalnym, znam się na każdej profesji. Około pół roku przebywam na prywatnych serwerach.

Kontakt:

GG: 5369621

AQQ: brak

E-mail: [email protected]

Skype: -

PW na forum.

 

Chcę być GM.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam Firma GameWire Zaprasza do nas Tworzenie serwerów Metin2,CS,Tibia,Unreal Tournament 99 i inne Zapraszam na PW Skype GG

GG:9480197

Skype:mmazook2

Oraz Forum http://www.gamewire.nu/

 

Pozdrawiam

MMA

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

Szukam Pracy Jako GM/Grafik

 

GM

 

Imię-Paweł

Wiek-15

Doświadczenie w grze-W metin2 gram od 2007 na Prywatnych serwerach 2009 W Metin2 PL Zdobyłem 81 Poziom na S7

Doświadczenie jako GM-GameMasterem Byłem na wielu serwerach a zdegradowany M.in za Nieporozumienia (Nie uczciwie) lub po upadłości serwera

GM byłem na

-NewSkyWorldMT2

-JuliettaMT2

-CreativeMT2

-DreamMT2

To tylko niektore

 

GRAFIK

 

Grafika komputerowa zajmuije sie od 4lat

Zczynajac od Paint przez Photo Brush PhotoFiltre Image Forge przez rożne wersje photoshopa aż do Apple Final Cut Studio 3

 

Robie włąsne mapy itemki NPC Lub rownież loga tla ITP

 

Kontakt

GG:13370758

Nr Telefonu Pdam w razie czego na gg

PW

 

Pozdrawiam

Zbyt duża sygna.

Opublikowano

Witaj!!

Łącznie z kolegami poszukujemy

2 SGM

3 GM

NA SERVER DEDYKOWANY!!!!!

Zgłosic sie moze każdy od 14 roku życia podając swoje gg, link do profilu, inny..

Podania nalezy składać na Forum Dla GM-ów http://www.privgm.czo.pl/

Prace nalezy składac do dnia 14 stycznia!!!

Pospiesz sie!!!

Opublikowano

Szukam posady na serwerze hamachi / no-hamachi

Jako:

*GM

*SGM

*Lub technik

 

Co potrafię:

*Założyć własny serwer

*Posługiwać się navicatem (MySql)

*Zachowywać się ^^

Coś o mnie:

*Gdy mam GM nie bawię się nim.

*Jestem obeznany w administracji serwera

*Byłem ok 5 razy GM.

Czas wolny - 2-5h dziennie przy komputerze

Kontakt :

GG: 10125038

Prywatna wiadomość

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Mam duże doświadczenie na metinie pl gralem 3 lata i prawie caly deimos mnie znał gram dzienie po 5,6 godzin umie trzymac dobra atmosfere,garlem tez na privach np dragonmt2 wbilem 127lvl i skonczylem

Gadu-Gadu:2898561

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...