Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Ściągasz te dwa pliki

NOWY LINK 10.57

3. Wchodzisz do C:\windows\system32\drivers\etc

4. Usuwasz plik HOSTS i wklejasz tutaj HOSTS.ISC

5. Otwierasz XenoSuite.exe z folderu na pulpicie

6. Uruchoamiasz Patcher.exe JAKO ADMINISTRATOR

7. Klikasz PATCH

8. Logujesz sie za pomocą 'fake' passów.

9. Inject.

 

attachicon.gif615.gifSKAN:

Pierwszy plik : https://www.virustotal.com/pl/file/0d3351983920a70a85d53cbf22ab5c472a05436653670638fbc2aefcee672c4c/analysis/1409054003/

Drugi plik :https://www.virustotal.com/pl/file/25f95954138eeb77bfd82a5fe82d1c4f8c6cdb2d1b8430d3b7a0b501c4af6d18/analysis/1409054129/

 

attachicon.gifelf.gif

Autorem Cracku jest mkmichix i thelord.

ZAKAZ KOPIOWANAIA!

 

 

attachicon.gifgadugadu.png 50984317

PYTANIA PW ALBO GG.

MOŻNA TEŻ PYTAĆ W TEMACIE, ALE NIE BĘDZIE TO TAKA SZYBKA ODPOWIEDŹ JAK NA GG.

Wszystko to robie dziala ale gdy wpisuje passy na tibie i sie zaloguje juz na konto to dostaje debuga co zrobic ?? tibia 10.53

Opublikowano

Siemano cos sie zmienilo? Ma ktos jakies info??

Jak zalaczam xeno wyswietla sie okienko "xenobot is up to date"

robie wszystko za instrukcja wpisujac fake passy nie moge sie lognac

wie ktos ocb :>

Opublikowano

Zapraszam do mojego tematu. (Crack XenoBot 10.59)

http://www.mpcforum.pl/topic/1302830-crack-xenobot-1059/

Uwaga, WIRUS + wszystko kopiuj, wklej.

 

ma ktoś cracka xeno pod najnowszą tibie 10.59?
Crack działa pod każdą tibie, nawet jak pisze coś innego ( że pod inną wersje ), jak Ci wyskakuje error spróbuj sie zalogować, na 99% się uda =)
Opublikowano

Aby scrackować oraz zaaktualizować do obecnej wersji naszego XenoBot'a trzeba wykonać.

 

1. Pobieramy z tego tematu paczkę

http://www.mpcforum.pl/topic/1276308-crack-xenobot-1053/

(Nie jestem autorem tej paczki, sam nie do końca jestem przekonany czy jest czysta ale whatever.)

2. Usuwamy wszelakie wpisy w z Hosts.ics (Pomiń ten punkt jeżeli: nie bawiles sie nigdy w crackowanie xenobota.)

3. Włączamy "Xenosuite.exe" (Poczekaj chwilę az auto updater zaaktaulizuje XenoBota do najnowszej wersji poczym wylącz XenoBota)

4. Wklejamy ten plik do \Windows\System32\drivers\etc

Hosts.ics

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
#    127.0.0.1       localhost
#    ::1             localhost

37.59.96.68 verify.xenobot.net
37.59.96.68 www.verify.xenobot.net

w ten o to sposób zablokowalismy "polączenie" adressu ip server'a który był odpowiedzialny za "autoupdate" naszego bot'a

 

5. Włączamy "Xenosuite.exe" oraz "Patch.exe" (Jako administrator)

powinien nam wyskoczyc w prawym dolnym rogu monitora taki o to komunikat

94479141393071315078.png

6. Przechodzimy do pliku "Patcher.exe" oraz klikamy wielki przycisk "Patch"

7. Logujemy sie do Xenobota uzywajac obojetnie jakich passow np.

Login: Marian

Password: Kowalski

 

@Lolek9401

mogę się mylić ale nie za bardzo jest co usuwać tym programem, nie da sie "popsuć" xenobot'a "Rejestrami"

Opublikowano

No i to jest to! dziala dzieki! Dakos mozesz tylko dopisac, aby usunac xenobota programem REVO UNISTALLER - wtedy usunie on wszystkie 'smieci' z rejestru itp itd dotyczace xeno!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...