Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak ktoś chce, niech próbuje odpalić przez tego cracka. Zaznaczam, że najlepiej będzie, jak xenobot będzie świeżo zainstalowany.

 

Na tibie 10.76 : 

http://www39.zippyshare.com/v/2ng9fDsv/file.html

 

Skan exe

https://www.virustotal.com/pl/file/e8cdb8c5464568ca5b20ed4f260a4bfdb67add7df39483fe60a2f8d2cc0ad8c1/analysis/

 

Instrukcja(?!) raczej nic trudnego

 

Wypakować rar

Wszystkie pliki wrzucić do folderu z aktualnym xenobotem (10.76) = podmienić.

Odpalamy, wpisać login dowolny asdasd/asdasd

Opublikowano

U mnie nie dziala ;//

otworzylem plik HOSTS notatnikiem i usunolem 2 linki :

 

 

# Copyright © 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCPIP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # source server                <----------- 1
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x client host                      <----------- 2
 
# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1       localhost
# 1             localhost
 
 
 
 
 
Dobrze zrobilem?
Opublikowano

czyli trzeba czekać aż oni to ogarną czy jak? Bo mi tak samo nie działa jak Wam :( oczywiście komunikat :

" attempting to reach xenobot server, please wait.."

Opublikowano

Jak ktoś chce, niech próbuje odpalić przez tego cracka. Zaznaczam, że najlepiej będzie, jak xenobot będzie świeżo zainstalowany.

 

Na tibie 10.76 : 

http://www39.zippyshare.com/v/2ng9fDsv/file.html

 

Skan exe

https://www.virustotal.com/pl/file/e8cdb8c5464568ca5b20ed4f260a4bfdb67add7df39483fe60a2f8d2cc0ad8c1/analysis/

 

Instrukcja(?!) raczej nic trudnego

 

Wypakować rar

Wszystkie pliki wrzucić do folderu z aktualnym xenobotem (10.76) = podmienić.

Odpalamy, wpisać login dowolny asdasd/asdasd

A jak chcecie skrypty z jxscripts to zrobcie konto na forum xeno a pozniej na jx i wystarczy sie zalogowac na wasza nazwe w xenobocie i bedzie wam dzialalo :D

Opublikowano

KOMUS DZIALA? BO MI POKAZUJE INVALID USERNAME OR PASSWORD! HELP!!

 

Xenosuite.exe tez przez administratora odpalic?

Wytłumacz mi wszystko w jednym postcie to ci napisze co masz zrobic.

attachicon.gifXENOOO.png

Po tym xeno się zamyka

Ktoś jakoś może mi pomóc mam wszystko zrobione jak w instrukcji.

Musisz wyłaczyć xeno i wyłaczyć po aktualizacji i zrobić od nowa :P

Opublikowano

Gram na OTS z 10.76. Zrobiłem tak jak napisane i gdy wlacze to pisze ze cos tam patch failed a po chwili ze uncergonized client version(pewnie zle)

Opublikowano

Gram na OTS z 10.76. Zrobiłem tak jak napisane i gdy wlacze to pisze ze cos tam patch failed a po chwili ze uncergonized client version(pewnie zle)

Zła wersja xenobota do klienta Tibii.

8LTfBGw.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...