Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

u mnie tak samo , wczoraj ogarnąlem xeno i działał pięknie , dzisiaj nie chce sie połączyć

ale jakaś mała aktualizacja była przy włączeniu klienta tibi więc pewnie trzeba czekać na aktualizacje do xeno..

 

teraz pytanie kiedy bedzie pod 10.56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a tak btw.. jest jakiś bot , który działa z każdym klientem?

Opublikowano

kurde zrobilem jak zawsze sciaglem najnowszego xenobota zainstalowalem usunolem plik z systemu 32 poczekalem az bot zlapal update wkleilem pliczek i i wielka lipa pisze cos ze laczy sie z serverem :/

Opublikowano

mam dokładnie tak samo, xenobot jest zupdatowany hosts.ics jest w /etc pomimo tego wyskakuje okienko 'attempting to reach xenobot server, please wait' i po jakimś czasie się wyłącza, próbowałem wszystkiego, przeinstalować bota, ściągnąć na nowo, najpierw go odpalić a dopiero później wrzucić hosts.ics i nic nie dziala, pomóżcie :(

Opublikowano

Spokojnie ludzie bez paniki ! Dzisiaj wyszła aktualizacja Tibi i nie ma patcher'a do crackowanego xenobota , trzeba będzie poczekać na ogarniętych ludzi i powiedzą co i jak ... Moim zdaniem patcher pojawi się jutro lub za kilka dni to zależy ..

Opublikowano

Jest problem, od pewnego czasu po włączeniu Xenobota przestał mi się odpalać interfejs. Wyskakuje mi tylko dymek ,,Attempting to reach xenobot server" po czym po chwili Xenobot sam się wyłącza...

 

#EDIT  Wszystko działa, źle wrzuciłem plik hosts, dzięki wielkie :)

Opublikowano

Witam 1 raz chce uzywac bota sciagnolem pliki rar.wypakowalem na pulpit 
kliknolem xenosuite
potem pacher 

kliknolem patch

odrazu zaladowalo sie na maxa ale nic sie nie dzije kiedy klikam na pasu xenobota wyskakuje mi napis "Attempting to reach XenoBot-server, please 
weat..." czy to jest czly xeno czy musze nic cos zainstalowanego wczesniej? moze nie mam go zainstalowanego? prosze o pomoc bo czekam pul dnia i nic sie nie zminilo. proze o pomoc 

Opublikowano

Witam 1 raz chce uzywac bota sciagnolem pliki rar.wypakowalem na pulpit 

kliknolem xenosuite

potem pacher 

kliknolem patch

odrazu zaladowalo sie na maxa ale nic sie nie dzije kiedy klikam na pasu xenobota wyskakuje mi napis "Attempting to reach XenoBot-server, please 

weat..." czy to jest czly xeno czy musze nic cos zainstalowanego wczesniej? moze nie mam go zainstalowanego? prosze o pomoc bo czekam pul dnia i nic sie nie zminilo. proze o pomoc 

Przeczytaj dokładnie jeszcze raz co masz zrobić ! Zapomniałeś o pliku hosts.ics ;)

Opublikowano

wlozylem ten nowy plik teraz mam inny problem (jestem noobem chyba)

 

mam wszystko tak ja ma byc na 100%

1 skopiowalem plik hosts.ics

2 odpalam xenosuite

 

wyedy wyskakuje napis 

automatick update failed

you can restart xenosuite to try agin

 

ale po chwili znika i juz niby mam okienko bota 

 

3 mimo wszystko odpalam pachera

laduje sie na 100% ale nic sie nie dzije dalej

4 bot kaze sie zalogowac co teraz zrobic odpalic tibie i wbisac jakiekolwiek pasy w bocie? 1 raz chce uzywac bota i idzie mi to opornie jesli ktos ma ts lub vt i byl by chetny w pomoce chcetnie porozmawiam 


teraz jak wbijam pasy w bocie 11111/tibia pisze invalid response pomoze ktos?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...