Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlozylem ten nowy plik teraz mam inny problem (jestem noobem chyba)

 

mam wszystko tak ja ma byc na 100%

1 skopiowalem plik hosts.ics

2 odpalam xenosuite

 

wyedy wyskakuje napis 

automatick update failed

you can restart xenosuite to try agin

 

ale po chwili znika i juz niby mam okienko bota 

 

3 mimo wszystko odpalam pachera

laduje sie na 100% ale nic sie nie dzije dalej

4 bot kaze sie zalogowac co teraz zrobic odpalic tibie i wbisac jakiekolwiek pasy w bocie? 1 raz chce uzywac bota i idzie mi to opornie jesli ktos ma ts lub vt i byl by chetny w pomoce chcetnie porozmawiam 

teraz jak wbijam pasy w bocie 11111/tibia pisze invalid response pomoze ktos?

Podaj jakiegoś TS'a to Ci pomogę bo wiem w czym tkwi problem ;) fenario Tobie też pomogę 

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanko. Wcześniejsze wersje działały super. Teraz po odpaleniu clienta pokazuje się komunikat, że nie rozpoznało clienta czy był update. Jakieś pomysły ?

Opublikowano

Witam robię wszystko tak jak należy , ale po wpisaniu fake passów <11111/tibia> Invalid username or password.. Ktoś pomoże jestem początkującym z tym botem../

 

 

 

Edit : Już mam... przepraszam za problem.. :)

Opublikowano

a wie kto moze co zrobic z takim problemem jak = e06: Error in WinHttpReceiveResponse()!

pomocy :D

dodam tylko ze wszystko dzialalo idealnie od tibi 10.53 az do teraz... ( 10.56 ) uzywalem jednego cracka od 10.53 do 10.55 i nagle nie dzialal wiec myslalem ze trzeba nowego ale widze ze tylko ja mam nagle takie problemy :D

Opublikowano

 " Nie można uruchomic programy poniważ na komputrze nie znaleziono QtCor4.dll  spróbuj  ponownie zainstalowa program  aby naprawic ten problem

jak to naprawić ?.

Opublikowano

czekam chyba na cracka od Pana który prowadzi ten temat.. , wtedy bedzie pewność

ta   :D nie spieszy mi sie do bocenia staminka rosnie ;) wiec czekam tez na pewne zrodlo

Autorem Cracku jest mkmichix i thelord. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...