Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crack Xenobot pod każdą wersje!


Gerpin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 829
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja nie iwem czemu alem am tak z za kazdym razem jak wylacze kompa to co bym nie robil xeno bot mi nie dziala musze pobierac od nowa xen obota wypakowywac go potem pobierac host.ics i wklejac :D nwm czemu ale za kazdym razem tak sie dzieje :P 

Opublikowano

Uptade pod Tibie 10.60 nie dziala. Robie wszystko dokladnie to samo, co przy kazdym uptadei niby jest napisane ze wszystko okej, loguje sie za pomoca FAKE PASSOW, odpalam tibie i nic. Wczesniej wyskakuje ze wszystko sie powiodlo (patch i logowanie za pomoca fake passow) ... 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

1.wchodzisz w Windows\System32\drivers\etc Hosts.ics wywalasz na pulpit

2.Wlanczasz xenobota aktualizuje sie

3.Wrzucasz spowrotem plik host na swoje miejsce

4.wlanczasz xenobota i go patchujesz i działa

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś instalkę Xenobota pod 10.54 albo również crack do niego? Pilnie potrzebuję, z góry dzięki. Wszędzie jest tylko najnowsza instalka.

Opublikowano

Siema czy jesli zostawilem starego xeno ktorego uzywalem na shadowcores i teraz ogarnialem tego to wplywa to na to ze mi nie dziala? zrobilem co i jak na poczatku przenioslem ten plik do systemu potem wlaczylem xeno suite nastepnie patcher klikam zeby sie zalogowac przy pasach 1/1 ( bez wlaczonej tibi ) i nic caly czas mam to invalid username or password ;/ gdzies jeszcze ten plik hosts.ics mam wrzucic?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...